Crysis (gra) - screen 24/60, E3 2007, zdjęcie z gry w wersji PC, Akcji, Electronic Arts Inc., Electronic Arts Polska, FPP, science fiction, multiplayer, strzelanki - data publikacji: 2006-04-20 07:59:49 - gry-online.pl

Crysis - screen z gry 24/60 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Crysis. Galeria „E3 2007”, screenshot (24) z serii (60) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 20 kwietnia 2006. Wydawca gry Electronic Arts Inc.. Polski wydawca gry Electronic Arts Polska. Kategoria gry: Akcji, FPP, science fiction, multiplayer, strzelanki (ref.no. 85115).

Crysis Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Crysis: Opracowana przez niemieckie studio Crytek futurystyczna strzelanina FPS, która w pierwotnych założeniach miała stanowić kontynuację bestsellerowego Far Cry. Akcja gry toczy się na niewielkiej wyspie, na której uczeni dokonują przełomowego odkrycia. Wkrótce wyspa zostaje opanowana przez armię północnokoreańską i całkowicie odcięta od świata, a na ratunek uwięzionych tam naukowcom rząd USA wysyła specjalną misję ratunkową. Walka z żołnierzami wroga wkrótce przeradza się w prawdziwą walkę o życie z udziałem przedstawicieli wrogiej cywilizacji z kosmosu. Gra cechuje się rozległym obszarem o dużej interaktywności oraz pewną dowolnością w realizacji powierzanych nam zadań. Typowe cechy strzelanin FPS uzupełniono tu elementami science-fiction, oddając do dyspozycji graczy specjalny nanokombinezon, pozwalający na zwiększenie siły postaci, zastosowanie kamuflażu czy specjalnej tarczy ochronnej. Twórcy przygotowali też pełnoprawny multiplayer, w którym rywalizują ze sobą dwie drużyny komandosów. Crysis więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji FPP, multiplayer, science fiction, strzelanki. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Crysis - video z gry
0:54

Video Crysis

DX9 vs DX10 - Dżungla

2:14

Video Crysis

zwiastun na premierę #1

4:26

Video Crysis

multiplayer

Abonamenty