Minecraft (gra) - screen 21/59, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, Akcji, Mojang AB, FPP, TPP, sandbox, elementy RPG, survival, multiplayer, indie, kooperacja, crafting - data publikacji: 2010-12-30 13:42:45 - gry-online.pl

Minecraft - screen z gry 21/59 (X360)

Ilustracja pochodzi z gry Minecraft. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (21) z serii (59) pokazuje grę w wersji X360. Data publikacji grafiki: 30 grudnia 2010. Wydawca gry Mojang AB. Kategoria gry: Akcji, FPP, TPP, sandbox, elementy RPG, survival, multiplayer, indie, kooperacja, crafting (ref.no. 245829).

Minecraft Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Minecraft: Wymykająca się próbom ścisłej klasyfikacji gatunkowej sandboksowa gra niezależnego studia Mojang AB. Minecraft zaprojektowano z myślą o kreatywności graczy, którzy mogą niemal dowolnie zmieniać zbudowany z voxeli (sześciennych bloków) wirtualny świat. Zabawa polega głównie na transformowaniu terenu, wznoszeniu budynków, produkcji przedmiotów i samodzielnym tworzeniu przygód. Gra zawiera standardowo dwa tryby rozgrywki – klasyczny, pozwalający na swobodną zabawę oraz survival, w którym za dnia trzeba przygotować się do odparcia nocnego ataku potworów. Poza trybem rozgrywki jednoosobowej Minecraft oferuje również możliwość zabawy z udziałem innych graczy za pośrednictwem sieci Internet. Dzieło deweloperów z Mojang AB wyróżnia się nieszablonową oprawą wizualną w stylistyce retro. Minecraft więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji crafting, elementy RPG, FPP, indie, kooperacja, multiplayer, sandbox, survival, TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Minecraft - video z gry
3:46

Video Minecraft

E3 2016 - gameplay

3:40

Video Minecraft

Halloween update

0:47

Video Minecraft

E3 2013 - Xbox One trailer

Abonamenty