Minecraft (gra) - screen 16/54, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, inne, Mojang AB, FPP, sandbox, multiplayer, indie, co-op - data publikacji: 2010-12-30 13:42:45 - gry-online.pl

Minecraft - screen z gry 16/54 (X360)

Ilustracja pochodzi z gry Minecraft. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (16) z serii (54) pokazuje grę w wersji X360. Data publikacji grafiki: 30 grudnia 2010. Wydawca gry Mojang AB. Kategoria gry: inne, FPP, sandbox, multiplayer, indie, co-op (ref.no. 245829).

Minecraft Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Minecraft: Przebojowa produkcja niezależna pozwalająca graczom na tworzenie własnych przedmiotów oraz wznoszenie wymyślonych przez nich budynków w świecie osadzonym w realiach fantasy. Cała gra to w gruncie rzeczy jedna wielka piaskownica, nieograniczająca w żaden sposób swobody gracza. Minecraft więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w inne co-op, FPP, indie, multiplayer, sandbox. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Minecraft - video z gry
1:00

Video Minecraft

trailer #1

3:40

Video Minecraft

Halloween update

2:27

Video Minecraft

1.1 Update

Abonamenty