Angry Birds (gra) - screen 1/6, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, X360, PS3, AND, iOS, WP, Zręcznościowe, Chillingo LTD , 2D - data publikacji: 2011-10-25 10:31:01 - gry-online.pl

Angry Birds - screen z gry 1/6 (PC, X360, PS3, AND, iOS, WP)

Ilustracja pochodzi z gry Angry Birds. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (1) z serii (6) pokazuje grę w wersji PC, X360, PS3, AND, iOS, WP. Data publikacji grafiki: 25 października 2011. Wydawca gry Chillingo LTD . Kategoria gry: Zręcznościowe, 2D (ref.no. 223274).

Angry Birds Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Angry Birds: Jedna z najbardziej znanych gier casualowych. Produkcja opowiada o tytułowych ptakach, które muszą utrzeć nosa złośliwym zielonym świnkom. Gracz bierze odwet na prosiakach strzelając w ich kryjówki różnego typu ptakami z olbrzymiej procy. Prosta rozgrywka okazuje się niezwykle wciągająca. Także ze względu na bardzo przyjemną grafikę i dużą porcję humoru. Angry Birds więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe 2D. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows, Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3, Android, Apple iOS, Windows Phone. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty