Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Angry Birds - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Angry Birds z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku44,3 MB

data aktualizacji25 sierpnia 2011

pobrań4443

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo

Po sukcesie Angry Birds na urządzeniach mobilnych pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych iOS oraz Android, deweloperzy z fińskiego studia Rovio Mobile postanowili przygotować specjalną wersję gry przeznaczoną na komputery PC. Adaptacja „Wściekłych Ptaków” na tę platformę sprzętową wymagała wprowadzenia kilku istotnych zmian w sposobie rozgrywki. Twórcom udało się jednak zachować najważniejsze walory produkcji, w tym niespotykaną grywalność oraz specyficzne poczucie humoru.

Rozgrywka jedynie z pozoru jest prosta. Liczy się bowiem nie tylko umiejętność właściwego przewidzenia trajektorii lotu oraz celne oko, ale również wykorzystanie specjalnych „umiejętność”, jakie posiadają niektóre ptasie pociski, a niejednokrotnie także odrobina szczęścia. W punktacji liczą się nie tylko trafienia, ale także wielkość szkód spowodowanych na planszy oraz ilość niewykorzystanej amunicji.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 25 sierpnia 2011
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 44,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl