Wings of Honour (gra) - screen 1/23, Screeny z wersji beta, zdjęcie z gry w wersji PC, Symulacje, Lemon Interactive, Lemon Interactive, I wojna światowa, samoloty, polskie - data publikacji: 2003-07-10 10:13:08 - gry-online.pl

Wings of Honour - screen z gry 1/23 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Wings of Honour. Galeria „Screeny z wersji beta”, screenshot (1) z serii (23) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 10 lipca 2003. Wydawca gry Lemon Interactive. Polski wydawca gry Lemon Interactive. Kategoria gry: Symulacje, I wojna światowa, samoloty, polskie (ref.no. 18016).

Wings of Honour Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Wings of Honour: Wings of Honour to osadzony w realiach I wojny światowej symulator lotniczy, wyprodukowany przez studio deweloperskie firmy City Interactive. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności pilotażu dwu- i trójpłatowców w dwudziestu obszernych misjach. Zależnie od indywidualnych preferencji model fizyki lotu może być mniej lub bardziej realistyczny. Wings of Honour więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Symulacje I wojna światowa, polskie, samoloty. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty