Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wings of Honour

GOL ASY, czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Polskie Produkcje

Solnica, 12 stycznia 2004, 11:36

Z roku na rok da się zauważyć coraz większą aktywność polskich producentów gier, którzy próbują zaistnieć na tym jakże ciekawym, ale też niejednokrotnie bardzo niewdzięcznym rynku. Nie inaczej było w ubiegłym roku, który zaobfitował w sporą ilość różnego rodzaju pozycji powstałych w naszych rodzimych studiach developerskich. Były to zarówno tytuły gorsze jak i lepsze. O tych pierwszych na moment zapomnijmy i skupmy się w tej chwili na tych ciekawszych, które postanowiliśmy nominować w naszym plebiscycie w kategorii „Polskie Produkcje”.

Zapraszamy za stery wojskowego aeroplanu w wersji demo gry Wings of Honour

eLKaeR, 29 września 2003, 13:44

Nowy symulator lotu (realia I Wojny Światowej), noszący nazwę Wings of Honour i stworzony przez rodzimą firmę CITY Interactive, jest już osiągalny w polskich sklepach (np. tutaj). Jeśli macie problem z podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie tego programu, to zapraszamy do zaznajomienia się z jego interaktywną edycją pokazową (download z serwera FTP wortalu GRY-OnLine).

Oko w oko z Czerwonym Baronem i innymi asami przestworzy

eLKaeR, 30 marca 2003, 15:23

Po zeszłotygodniowej zapowiedzi drugiej części strategii RTS pt. Project Earth/Starmageddon, polska firma CITY Interactive ujawniła szerokiej publiczności kolejny projekt o „roboczej” nazwie Aces WWI.