Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wings of Honour - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Wings of Honour z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku80,3 MB

data aktualizacji29 września 2003

pobrań4428

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Wings of Honour jest symulatorem lotu, osadzonym w realiach I Wojny Światowej i posiadającym rozbudowaną, aczkolwiek liniową, warstwę fabularną. Program został przygotowany przez grupę rodzimych developerów, którzy stworzyli wcześniej m.in. Smash Up Derby i cykl Starmageddon.

Nasze umiejętności pilotażu możemy sprawdzić w dwudziestu obszernych misjach (walki manewrowe, bombardowania, zadania szpiegowskie, polowania na sterowce itp.), umiejscowionych w zróżnicowanych lokacjach (np. brzeg morza, tereny nizinne i górskie szczyty). Postępy owocują pojawianiem się w parku maszyn coraz lepszych aeroplanów (łącznie dziesięć odmiennych samolotów, będących wiernymi odwzorowaniami autentycznych płatowców) – Fokker D.VII, Sopwith Camel F1, Spad S.XIII, Albatros D.V. itd.

Uwaga: Demo zawiera jedna, pełna akcji misje, gdzie gracze będą mieli okazje zasmakować walki w powietrzu z kilkoma przeciwnikami.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl