Prince of Persia: Zapomniane Piaski (łatwe zdobywanie upgrade'ów) (X360) (PS3)

Triki do gry

ŁATWE ZDOBYWANIE UPGRADE’ÓW

Rozpocznij nową grę na niskim (Easy) poziomie trudności i dotrzyj do miejsca, w którym będziesz miał okazję spotkać pierwszego dżina. Po znalezieniu się w kolejnej lokacji zakup upgrade’y do co najmniej dwóch posiadanych obiektów. Powróć do menu głównego gry i tym razem wybierz opcję nowej gry na normalnym (Normal) poziomie trudności. Tuż po rozpoczęciu nowej gry zmień w ustawieniach poziom trudności na niski (Easy). Ponownie dotrzyj do miejsca, w którym spotkasz pierwszego dżina. Zauważ, że po znalezieniu się w kolejnej lokacji zostaną Ci przydzielone upgrade’y z poprzedniej gry.

Trik ten możesz powtarzać dowolną ilość razy, gromadząc lub od razu wydając otrzymywane punkty upgrade’ów. W celu zapewnienia działania tego triku zalecana jest zabawa na niespatchowanej wersji gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 czerwca 2010

gra Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Przygodowe

Koyotl

Koyotl

Zagraj za Darmo!

The Settlers Online

The Settlers Online

Zagraj za Darmo!

LEGO Marvel Super Heroes Classics - 360 - 78,90 zł

kup w sklepie

X360 78,90 zł

LEGO Jurassic World Classic - 360 - 109,90 zł

kup w sklepie

X360 109,90 zł

Telltale: The Batman Series - 360 - 118,90 zł

kup w sklepie

X360 118,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz