Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Poradnik do horroru „Silent Hill: Homecoming” pozwoli Wam nie tylko bezproblemowo ukończyć grę, ale też zawiera mapy i wskazówki jak odnaleźć ukryte przedmioty oraz obejrzeć wszystkie zakończenia.

16 marca 2009Autor solucji: Shinobix (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Witajcie w koszmarnym świecie Silent Hill - Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry

Witajcie w koszmarnym świecie Silent Hill. Poniższy poradnik pozwoli Wam nie tylko bezproblemowo ukończyć grę, ale też zawiera mapy i wskazówki jak odnaleźć ukryte przedmioty oraz obejrzeć wszystkie zakończenia. Tekst został tak przygotowany, by mógł służyć zarówno posiadaczom Xboksa 360 jak i PC. Ci pierwsi znajdą w nim również wskazówki odnośnie zdobycia wszystkich 1000 punktów w systemie osiągnięć.

Maciej "Shinobix" Kurowiak

Walka

Walka w Silent Hill 5 znacznie różni się od tego, co widzieliśmy w poprzednich częściach serii. Jest bardziej dynamiczna i zręcznościowa. W walce wręcz mamy do dyspozycji unik oraz dwa podstawowe rodzaje ataków - silny i wolny (prawy przycisk myszy lub X w padzie) oraz słaby i szybki (lewy przycisk myszy lub A w padzie). Przytrzymując przycisk przy atakowaniu ciosem wolniejszym zwiększamy jego siłę - możemy to wykorzystać przy potworach, które stoją nieruchomo i nas nie widzą.

Najłatwiejszą i bardzo skuteczną kombinacją podczas walki wręcz jest szybki unik i natychmiastowy szybki cios lub zastosowanie całego combo LPM x 3 + PPM ( w przypadku pada jest to A + A + A + X).

Jeśli zdecydujesz się na broń palną to raczej staraj się oszczędzać amunicję. W tej części Silent Hill jest jej bardzo mało, co w szczególności tyczy się shotguna. Opis zabijania poszczególnych stworów znajdziecie w poradniku przy okazji napotkania pierwszego przedstawiciela danego gatunku.

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Silent Hill: Homecoming - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 16 marca 2009.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Kopciuszek - PC - 19,90 zł

kup w sklepie

PC 19,90 zł

Konie i kucyki: Najlepsi przyjaciele PL - PC - 19,90 zł

kup w sklepie

PC 19,90 zł

Coloropus - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
03.03.2009 16:36
oldman636
6
Chorąży

Kurcze jedna z moich ulubionych serii tak zeszla na psy ale nie bede mial wyboru i ta raczej kupie.

03.03.2009 16:38
odpowiedz
Ashaard
25
enjoy the silence

Kiedy recenzja? ;)

16.03.2009 13:51
odpowiedz
Bak15
42
Generał

Recenzja już była.

22.03.2009 18:01
odpowiedz
SZYEMEK LOST
41
Pretorianin

Ale on napisał to jak recki jeszcze nie było

10.04.2009 18:41
odpowiedz
^_CHazY•_•chAZz._^
33
Generał

wiecie co mnie wnerwia w materialach typu poradnikow itp na gry-online?Wersja na PS3 jest calkowicie pominieta i zdyskryminowana, chyba ze to ekskluzif na jedna platforme.Tak jak i w tym materiale o silent hill'u "Tekst zostal tak przygotowany, by mogl sluzyc zarowno posiadaczom Xboks360 i PC" a gdzie PS3?Nie ma!