Hot Lava PC

Prosta w swych założeniach gra przygodowo-zręcznościowa z widokiem TPP, stanowiąca adaptację popularnej dziecięcej zabawy. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest przedostanie się przez szereg kolejnych lokacji, wypełnionych gorącą, pulsującą lawą. Aby osiągnąć cel musimy umiejętnie wykorzystywać nasze akrobatyczne zdolności oraz porozrzucane po lokacjach przedmioty.

Akcji, TPP, elementy zręcznościowe, indie, przygodowe gry akcji.

Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324594Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324593Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324592Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324591Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324590Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324589Hot Lava - screen - 2016-06-20 - 324588

Klei Entertainment | producent

Klei Entertainment | wydawca

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Hot Lava | PC

30sierpnia2016

Zapisy do testów

Rejestracja do zamkniętej bety na: http://playhotlava.com/
beta testy gier... zobacz więcej

Data premiery gry Hot Lava nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona

PC Windows
Okładka Hot Lava (PC)
Hot Lava

Hot Lava to wydana na platformie PC Windows gra przygodowo-zręcznościowa, przenosząca graczy w świat dziecięcej wyobraźni. Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest kanadyjskie studio Klei Entertainment, mające na swoim koncie takie produkcje, jak Don’t Starve, Mark of the Ninja, Invisible Inc. oraz cykl Shank.

Mechanika

Mechanika rozgrywki w grze Hot Lava zainspirowana została popularną dziecięcą zabawą o nazwie „podłoga jest lawą”, której uczestnicy wyobrażają sobie, że grunt pokryty jest gorącą, wulkaniczną lawą i za wszelką cenę nie wolno im jej dotknąć. Ta sama zasada obowiązuje w grze studia Klei Entertainment, w której naszym zadaniem jest przedostanie się przez cały szereg zróżnicowanych lokacji w taki sposób, aby nie zetknąć się z lawą lub, co gorsza, nie wpaść w sam jej środek.

Podczas zabawy odwiedzamy m.in. szkolne korytarze i sale lekcyjne, kolejne pokoje naszego domu, a także wykreowane w wyobraźni dziecka lokacje rodem z sennego koszmaru. Akcja gry ukazana jest z perspektywy trzecioosobowej, a w każdym ze wspomnianych miejsc musimy wykorzystywać swe akrobatyczne zdolności i wspinać się bądź przeskakiwać po rozmaitych przedmiotach, unikając czyhających na nas pułapek i niebezpieczeństw, a przede wszystkim kontaktu z lawą. Kolejne lokacje wypełnione są całą masą zróżnicowanych przedmiotów, których obecność i właściwości możemy wykorzystywać podczas przeprawy.

Kwestie techniczne

Mimo że wydana na platformie PC Windows gra Hot Lava jest produkcją mocno budżetową, może pochwalić się prostą i przyjemną dla oka oprawą graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Hot Lava

Wymagania wiekowe Hot Lava

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wymagania sprzętowe Hot Lava

Minimalne: 2 GB RAM, 5 GB HDD, Windows 7

zwiastun #1

zwiastun #1 [1:09]

Zwiastun Hot Lava, gry przygodowo-zręcznościowej, przenoszącej graczy w świat dziecięcej wyobraźni.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz