Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2014, 04:00

autor: Góral

The Order: 1886 - nowy gameplay; znamy datę premiery

Firma Sony zdradziła datę premiery trzecioosobowej gry akcji The Order: 1886. Tytuł tworzony przez studia Ready At Dawn Studios i Sony Santa Monica ukaże się na początku przyszłego roku na konsoli PlayStation 4. Zaprezentowano nowy fragment rozgrywki.

The Order: 1886 E3 2014 - trailer

The Order: 1886 E3 2014 - trailer [2:03]

Na konferencji firmy Sony nie mogło zabraknąć szykowanego przez zespoły Ready At Dawn Studios i Sony Santa Monica The Order: 1886. Trzecioosobowa strzelanka od pierwszego pokazu rozgrywki jawi się jako jedna z najładniejszych pozycji tworzonych z myślą o konsoli PlayStation 4, co potwierdza także najnowsze nagranie. Tym razem jednak postanowiono pokazać nieco mroczniejszą stronę produkcji. Na powyższym materiale widzimy jednego z bohaterów, który przemierza ciasne korytarze pewnego budynku, gdzie natrafia na wilkołaka. Jak kończy się to spotkanie, dowiecie się już sami. Warto jednak wspomnieć, że wydawca zdradził datę premiery - The Order: 1886 ukaże się 20 lutego 2015 roku, wyłącznie na next-genie firmy Sony.

The Order: 1886 na nowym gameplayu. Gra ukaże się 20 lutego 2015 roku - ilustracja #1The Order: 1886 to trzecioosobowa gra akcji, tworzona przez zespół Ready At Dawn Studios, znany m.in. z odsłon serii God of War na handhelda PSP. Studio wspomagane jest przez weteranów z Sony Santa Monica. Akcja produkcji rozegra się w alternatywnej, steampunkowej wersji epoki wiktoriańskiej, w Londynie. Gracz wcieli się w członka Zakonu walczącego z potworami.

Produkcja stawiać ma przede wszystkim na klimat i akcję. Podczas zabawy nieraz będziemy świadkami emocjonujących sekwencji QTE, częstych wymian ognia z użyciem systemu osłon, itd. Całość zostanie przedstawiona w iście filmowy sposób i działać będzie w 30 klatkach na sekundę, w rozdzielczości 1080p.