Wiadomość gry na świecie 9 czerwca 2014, 19:25

autor: Draug

Forza Horizon 2 - pierwszy zwiastun i data premiery

Drugą grą pokazaną na konferencji Microsoftu podczas E3 w 2014 roku jest Forza Horizon 2. Studio Turn 10 zaprezentowało zwiastun z fragmentami rozgrywki z wersji na Xboksa One. Co więcej, od dziś dostępne jest darmowe DLC do Forza Motorsport 5, wprowadzające tor Nurburgring.

Forza Horizon 2 E3 2014 - zwiastun rozgrywki

Forza Horizon 2 E3 2014 - zwiastun rozgrywki [2:15]

Dziewiętnasta edycja targów E3 trwa od kilkudziesięciu minut, rozpoczęta konferencją firmy Microsoft. Drugą grą, jaką pokazał gigant z Redmond w Los Angeles, jest Forza Horizon 2. Co prawda nie otrzymaliśmy kilkuminutowego gameplayu z prawdziwego zdarzenia, tak jak w przypadku Call of Duty: Advanced Warfare, a "jedynie" blisko dwuminutowy zwiastun z fragmentami rozgrywki z wersji na Xboksa One, ale i tak było na co popatrzeć. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że najnowsze dzieło studia Turn 10 zaoferuje ponad 200 zróżnicowanych samochodów (sporo więcej niż poprzedniczka), a także poznaliśmy datę premiery gry - będzie miała ona miejsce 30 września tego roku. Warto też przypomnieć o implementacji dynamicznego systemu pogodowego i cyklu dobowego oraz działaniu produkcji w rozdzielczości 1080p (dotyczy wersji na Xboksa One).

Forza Horizon 2 zadebiutuje 30 września tego roku. - Forza Horizon 2 - pierwszy zwiastun i data premiery - wiadomość - 2014-06-09
Forza Horizon 2 zadebiutuje 30 września tego roku.

Co więcej, pojawienie się Dana Greenawalta z Turn 10 Studios na scenie stało się okazją do zapowiedzenia nowego DLC do gry Forza Motorsport 5. Będzie to długo wyczekiwany tor Nurburgring w różnych wariantach - w sumie około 60 mil dróg (ok. 100 kilometrów). Rozszerzenie ma być dostępne jeszcze dzisiaj i można je pobrać za darmo.