Wiadomość gry na świecie 18 grudnia 2013, 10:45

autor: Sarge

Freedom Cry - DLC do Assassin's Creed IV: Black Flag opóźnione na PC

Firma Ubisoft powiadomiła na oficjalnym forum dyskusyjnym, że dodatek DLC Freedom Cry do gry Assassin's Creed IV: Black Flag ukaże się na PC z niewielkim opóźnieniem. Początkowo premiera rozszerzenia miała odbyć się wczoraj, równocześnie z wersjami na Xboksa One i Xboksa 360.

Od wczoraj posiadacze Xboksa One i Xboksa 360 mogą kupować dodatek DLC Freedom Cry do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag, który dzisiaj ukaże się też na PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Niestety, nie dotyczy to pecetowej wersji rozszerzenia - jak poinformowała firma Ubisoft, trafi ono na komputery osobiste z opóźnieniem.

Planowo Freedom Cry na PC miał ukazać się wczoraj, równocześnie z wersją na konsole Microsoftu. Na oficjalnym forum ujawniono jednak, że DLC zadebiutuje w usłudze Uplay dopiero w „nadchodzących dniach”. Dodatkowy czas twórcy chcą wykorzystać na „ostateczne dopieszczenie produktu, by spełniał oczekiwania fanów”.

Dodatek DLC Freedom Cry składa się z dziewięciu misji z Adewale w roli głównej - Freedom Cry - DLC do Assassin's Creed IV: Black Flag opóźnione na PC - wiadomość - 2013-12-18
Dodatek DLC Freedom Cry składa się z dziewięciu misji z Adewale w roli głównej

Niestety, wydawca nie zdradził dokładnego terminu wydania rozszerzenia na PC. Konkretne informacje w tej sprawie powinny zostać ujawnione wkrótce. Prawdopodobnie nie powinniśmy jednak czekać dłużej niż kilka dni. Freedom Cry na Xbox Live kosztuje 39 złotych lub jest dostępne bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustki sezonowej (79 złotych). Podobnie będzie na PlayStation Network oraz Uplay.

W dodatku DLC Freedom Cry wcielamy się w Adewale – znanego z Assassin’s Creed IV: Black Flag oficera, służącego na statku Edwarda Kenwaya. Akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach ukazanych w podstawowej wersji gry, gdy nowy protagonista wyrusza z misją odzyskania paczki z rąk templariuszy, ale po drodze dość nieoczekiwanie rozbija się w pobliżu miasta Port-au-Prince. Tam będzie musiał zmierzyć się z własną przeszłością i uwolnić pojmanych niewolników. DLC składa się z dziewięciu nowych misji.

Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry – zwiastun na premierę

Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry – zwiastun na premierę [2:03]

Zwiastun dodatku DLC Freedom Cry do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag. Głównym bohaterem rozszerzenia jest Adewale, wyzwolony czarnoskóry niewolnik, który pełnił funkcję kwatermistrza Edwarda Kenwaya, bohatera Black Flag.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.12.2013 11:32
laki2217
44
Generał

Na pewno na dopieszczenie produktu....

18.12.2013 11:34
odpowiedz
Selman
109
mana mana

Też tak myślę.

18.12.2013 11:37
odpowiedz
Stra Moldas
93
Wujek Samo Stra

Kilka dni różnicy nie robi.

18.12.2013 15:06
odpowiedz
PortalGta
52
Generał

@laki2217
Dokładnie