Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Humble Bundle - newsy i ciekawostki (8)

Pakiet gier niezależnych za dowolną cenę w czwartej edycji akcji Humble Indie Bundle

Sarge, 14 grudnia 2011, 09:35

Wystartowała czwarta edycja akcji Humble Indie Bundle, w ramach której za dowolną cenę możecie otrzymać pakiet gier niezależnych na PC. Wśród oferowanych tytułów znajdziemy tym razem m.in. Super Meat Boy, Shank, Bit.Trip Runner, czy NightSky.

Super Meat Boy, Cave Story+, Shank i inne - najlepszy Humble Bundle jak dotąd
Super Meat Boy, Cave Story+, Shank i inne - najlepszy Humble Bundle jak dotąd

Hed, 13 grudnia 2011, 21:17

Wystartowała akcja Humble Indie Bundle #4, w której można kupić za grosze takie hity jak Gratuitous Space Battles, Cave Story+, Bit.Trip Runner, Super Meat Boy, czy Shank. Sprawdź, czy warto wydać pieniądze na te tytuły!

Dungeons of Dredmor nową grą w ofercie Humble Introversion Bundle

Sarge, 30 listopada 2011, 10:25

Organizatorzy akcji charytatywnej Humble Introversion Bundle pochwalili się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży oraz przychodem. Z tej okazji do oferty dołączył nowy tytuł - gra RPG o nazwie Dungeons of Dredmor.

Niezależnie #9 (13.11 – 27.11) – Magicka, Terraria, Reprisal i inne
Niezależnie #9 (13.11 – 27.11) – Magicka, Terraria, Reprisal i inne

Hed, 27 listopada 2011, 14:16

Przegląd newsów o grach niezależnych jest zależny tylko od jednej rzeczy: mojego czasu wolnego. Z tego względu, tydzień temu nie mógł się pojawić. Powracamy w dziewiątej odsłonie – piszę w niej o grach Magicka, Terraria, Reprisal (ciekawy klon Populousa) i wielu innych tytułach. Standardowo zestawiam też najciekawsze linki do dem, pełnych wersji i zwiastunów.

Humble Introversion Bundle - startuje nowa edycja akcji. Płać za gry, ile chcesz

Sarge, 23 listopada 2011, 09:00

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji charytatywnej Humble Bundle. W ramach Humble Introversion Bundle za dowolną kwotę można wzbogacić się o cztery niezależne produkcje studia Introversion. Z kolei za określoną cenę otrzymujemy dodatkowo dwie gry.

Humble Indie Bundle powraca – tym razem z grami studia Introversion
Humble Indie Bundle powraca – tym razem z grami studia Introversion

Hed, 22 listopada 2011, 20:30

Ruszyła kolejna odsłona akcji Humble Bundle, w której jak zwykle można kupić kilka gier niezależnych za grosze. Tym razem twórcy połączyli siły ze studiem Introversion, znanym z niezwykle oryginalnych i ambitnych produkcji. W zestawie Humble Introversion Bundle znajdziemy takie tytuły jak: Uplink, Darwinia, czy DEFCON.

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery nowe gry
Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery nowe gry

Kono, 10 listopada 2011, 12:02

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery gry, które są prezentem od deweloperów. Oferta akcji charytatywnej została wzbogacona o następujące tytuły: Gish, Jasper’s Journeys, Chocolate Castle oraz Zen Puzzle Garden.

Humble Voxatron Debut wzbogacony o gry The Binding of Isaac oraz Blocks That Matter

Sarge, 2 listopada 2011, 09:15

Na początku tygodnia wystartowała kolejna edycja akcji charytatywnej Humble Bundle, w ramach której za dowolną kwotę możemy nabyć wersję alfa gry Voxatron. Teraz oferta została wzbogacona o kolejne dwie produkcje - strzelankę The Binding of Isaac oraz platformówkę logiczną Blocks That Matter.

Humble Voxatron Debut - kolejna odsłona akcji Humble Bundle

Kono, 1 listopada 2011, 09:06

Ruszyła kolejna edycja akcji Humble Bundle. Tym razem nosi ona nazwę Humble Voxatron Debut i dotyczy tylko jednej gry niezależnej zatytułowanej Voxatron. Produkcja zespołu Lexaloffle Games stanowi interesujące połączenie platformówki i strzelanki.

Humble Voxatron Bundle – nastepna odsłona akcji „zapłać ile chcesz” za grę
Humble Voxatron Bundle – nastepna odsłona akcji „zapłać ile chcesz” za grę

Hed, 31 października 2011, 23:35

Ekipa odpowiedzialna za pakiety Humble Bundle ogłosiła kolejną akcję, z której część dochodu trafi na cele charytatywne. Tym razem nosi ona nazwę Humble Voxatron Debut i jak sama nazwa wskazuje, dotyczy świetnie zapowiadającej się produkcji niezależnej: Voxatron.

Indie Royale - Sanctum, Gemini Rue, Nimbus i A.R.E.S. za kilkanaście złotych
Indie Royale - Sanctum, Gemini Rue, Nimbus i A.R.E.S. za kilkanaście złotych

DogGhost, 27 października 2011, 09:06

Ruszyła nowa akcja o nazwie Indie Royale, w której za niewielkie pieniądze można zakupić zestaw czterech niezależnych produkcji, w tym m.in. Sanctum i Gemini Rue. Wszyscy kupujący mają wpływ na cenę tego pakietu.

Humble Frozen Synapse Bundle zarobił ponad milion dolarów
Humble Frozen Synapse Bundle zarobił ponad milion dolarów

Kono, 12 października 2011, 08:30

Najnowsza odsłona akcji charytatywnej Humble Indie Bundle radzi sobie całkiem dobrze. Zestaw Humble Frozen Synapse Bundle w ciągu niecałych dwóch tygodni zdołał zarobić ponad milion dolarów.

Niezależnie #2 (26.09 – 2.10) - A Valley Without Wind, Fez, (The Elder) Scrolls
Niezależnie #2 (26.09 – 2.10) - A Valley Without Wind, Fez, (The Elder) Scrolls

Hed, 2 października 2011, 21:31

W drugim przeglądzie informacji o grach niezależnych piszę o intrygującej platformówce A Valley Without Wind, sporze między Bethesdą a twórcami Minecrafta, premierze strzelanki z elementami strategii Nuclear Dawn, kolejnym opóźnieniu świetnie zapowiadającej się gry Fez oraz kilku innych tematach.

Humble Frozen Synapse Bundle - rusza kolejna edycja akcji. Płać za gry, ile chcesz
Humble Frozen Synapse Bundle - rusza kolejna edycja akcji. Płać za gry, ile chcesz

DogGhost, 29 września 2011, 09:23

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Humble Indie Bundle. Tym razem, płacąc ile uznamy za stosowne, możemy stać się posiadaczami gry Frozen Synapse. Osoby, które wykażą się większą hojnością otrzymają również zestaw Humble Frozenbyte Bundle.

And Yet It Moves, czyli jak fajnie kręcić światem
And Yet It Moves, czyli jak fajnie kręcić światem

eJay, 12 sierpnia 2011, 12:05

Recenzja And Yet It Moves - gry autorstwa niemieckiego Broken Rules.

Humble Indie Bundle #3 przyniósł już ponad 2 miliony dolarów przychodu

DogGhost, 9 sierpnia 2011, 09:15

Na kilkanaście godzin przed planowym zakończeniem akcji, pakiet Humble Indie Bundle 3 zakupiło blisko 350 tysięcy osób za łączną kwotę przekraczającą 2 miliony dolarów.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Left 4 Dead 2, Humble Indie Bundle) 8/08/11

Jiker, 8 sierpnia 2011, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. łączeniu serwerów w DC Universe Online, Torchlight MMO, o głosie Pingwina w Batman: Arkham City, specjalnej akcji w ramach Left 4 Dead 2, a także rekordzie Humble Indie Bundle #3. Zapraszamy do lektury.

Humble Indie Bundle #3 wzbogacone o 5 gier z drugiej edycji akcji

Łosiu, 4 sierpnia 2011, 08:47

Pakiet sześciu gier sprzedawanych w ramach charytatywnej akcji Humble Indie Bundle #3 rozszerzył się o kolejne pięć tytułów. Aby otrzymać dodatkowe gry wystarczy kupić paczkę za cenę wyższą od dotychczasowej średniej.

Steel Storm: Burning Retribution prezentem dla nabywców Humble Indie Bundle #3

Sarge, 2 sierpnia 2011, 10:50

Steel Storm: Burning Retribution to kolejna produkcja niezależna, która dołączyła do pakietu gier sprzedawanych w ramach akcji Humble Indie Bundle #3. Dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Kup Humble Indie Bundle #3, zagraj w Minecrafta za darmo

Hed, 30 lipca 2011, 08:47

Minecraft dołączył do akcji Humble Indie Bundle #3, dzięki której możemy kupić pakiet świetnych gier niezależnych za dowolną cenę i przeznaczyć pieniądze na cele charytatywne. Kupując zestaw z takimi tytułami jak Crayon Physics Deluxe czy Cogs otrzymamy za darmo dwutygodniowy dostęp do Minecrafta.

Wystartowała trzecia odsłona akcji Humble Indie Bundle. Zapłać za pięć gier niezależnych tyle, ile uznasz za stosowne

sathorn, 27 lipca 2011, 11:37

Humble Indie Bundle to inicjatywa, której przyświeca prosta idea. Organizatorzy pozwalają kupującym zapłacić za pakiet pięciu niezależnych gier, tyle ile uznają za stosowne, dodatkowo dając możliwość przeznaczenia części kwoty fundacjom charytatywnym i inicjatorom akcji.

Akcja The Humble Bundle po polsku, czyli kij Ci w oko buraku
Akcja The Humble Bundle po polsku, czyli kij Ci w oko buraku

Krystian Smoszna, 13 kwietnia 2011, 16:27

Nie trzeba było długo czekać, żeby na najpopularniejszym w Polsce serwisie aukcyjnym zaczęły pojawiać się oferty sprzedaży produktów firmy Frozenbyte, które niedawno zostały udostępnione w ramach akcji The Humble Bundle. Kilku cwaniaków tradycyjnie zwietrzyło w tej inicjatywie złoty interes, sprzedając zestawy składające się z pięciu interesujących gier (Trine, Shadowgrounds, Shadowgrounds Survivor, Splot i Jack Claw) w niewygórowanych cenach, średnio po 6 złotych za cały pakiet.

Trzecia edycja Humble Bundle - skład zestawu
Trzecia edycja Humble Bundle - skład zestawu

eJay, 12 kwietnia 2011, 14:51

Ekipa z Humble Bundle ujawniła kolejny zestaw gier, który zostanie objęty promocją "płać ile chcesz". Tym razem szczodrością popisało się studio Frozenbyte, które postanowiło przeznaczyć na cele charytatywne Shadowgrounds oraz Shadowgrounds: Survivor.

Darmowy zestaw Humble Indie Bundle #1 dla uczestników Humble Indie Bundle #2
Darmowy zestaw Humble Indie Bundle #1 dla uczestników Humble Indie Bundle #2

Jiker, 23 grudnia 2010, 07:59

Jeżeli wziąłeś/-aś udział w Humble Indie Bundle #2, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Organizatorzy akcji zadecydowali, że wszyscy dotychczasowi uczestnicy akcji otrzymają zupełnie za darmo zestaw niezależnych gier, które kilka miesięcy temu brały udział w pierwszej odsłonie HIB.

Humble Bundle 2 wystartowało - pomóżmy dzieciakom!
Humble Bundle 2 wystartowało - pomóżmy dzieciakom!

eJay, 14 grudnia 2010, 19:09

Zakupy charytatywne z grami w tle to jest to, co lubię. Zero ściemy, zero hamulców, bo cel jest szczytny.