Komentarze do wiadomości: Otwarte beta-testy MechWarrior Online rozpoczną się 29 października

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
27.10.2012 15:12
dj_sasek
1
odpowiedz
dj_sasek
173
Freelancer

Mi ten Mechwarrior zdążył się już znudzić. Pierwsze wrażenia z gry są niesamowite. Później popada się w monotonię i gra się zwyczajnie nudzi.

27.10.2012 15:19
2
odpowiedz
zanonimizowany695309
39
Pretorianin

Jak masz fajną drużynę zgranych ludzi na voipie to można grać ciągiem 3 godziny :D To jest gra stricte drużynowa i solowanie się ala John Rambo kończy się rzeźnią. Niestety sporo błędów w grze odstrasza. Np. nagły spadek FPSów, normalnie 30-40 aż tu nagle 5 i często tak jest do końca bitwy. Czasami sytuacja stabilizuje się po 30-60 sekundach. Lepiej nie ruszajcie tej gry za wcześnie, wstrzymajcie się jak naprawią trochę błędów bo się zrazicie, a gra się przednio. :)

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl