Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Piraci z Karaibów

Jak to jest z serią LEGO?

Cascad, 22 stycznia 2013, 10:00

LEGO Star Wars, Lord of The Rings, Harry Potter, Batman... czy seria zjada już własny ogon?

Sierpniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - sukces Deus Ex: Bunt Ludzkości i słaba kondycja całej branży

Adrian Werner, 12 września 2011, 11:34

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z sierpniowych wyników amerykańskiego rynku gier. Miniony miesiąc należał do Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Poradnik: LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Redakcja GRYOnline.pl, 4 czerwca 2011, 01:26

"W poradniku znajdziecie informacje o najważniejszych postaciach, a także złotych klockach, które otwierają dostęp do sekretnych zakamarków. Nie zapomnieliśmy też o czerwonych kapeluszach, oraz kodach do odblokowania kilku trudno dostępnych postaci."

Polska premiera LEGO Piraci z Karaibów

Sarge, 13 maja 2011, 09:30

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera LEGO Piraci z Karaibów w Europie i w Polsce. Jest to kolejna odsłona klockowego cyklu LEGO, tym razem osadzona w świecie Piratów z Karaibów.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Civilization V, LEGO Piraci z Karaibów) 4/05/11

Jiker, 4 maja 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o następcy Wii, przyszłości marki Wipeout, demach Red Faction: Armageddon i LEGO Piraci z Karaibów, opowiadaniach z kolekcji L.A. Noire, a także nowej bijatyce w uniwersum Dragon Ball. Zapraszamy do lektury.

Nowy zwiastun i potwierdzenie daty premiery LEGO Pirates of the Caribbean

Hed, 9 marca 2011, 14:29

W sieci pojawił się kolejny zwiastun najnowszej produkcji studia Traveller's Tales, czyli LEGO Pirates of the Caribbean. Gra połączy fabuły czterech filmów z serii Piraci z Karaibów i pokaże przygody Jacka Sparrowa oraz innych charakterystycznych bohaterów w wersji z klocków. Na końcu filmu potwierdzono, że produkcja zostanie wydana 13 maja.

Screeny, film i pierwsze szczegóły na temat LEGO Pirates of the Caribbean

Hed, 2 lutego 2011, 11:32

Studio Traveller’s Tales pokazało pierwsze materiały ze swojego najnowszego dzieła - LEGO Pirates of the Caribbean – w którym wcielimy się w Jacka Sparrowa i innych piratów. Produkcja została zapowiedziana pod koniec ubiegłego roku i jak można było się spodziewać podejmuje kolejne znane uniwersum w wyjątkowo radosny sposób.

LEGO Piraci z Karaibów w produkcji

Olek, 18 listopada 2010, 20:18

Po Batmanie, Anakinie Skywalkerze, Indianie Jonesie i Harrym Potterze przyszła kolej na Jacka Sparrowa. Studio Traveller's Tales pracuje nad „klockową” wersją Piratów z Karaibów. Gra LEGO Pirates of the Caribbean ukaże się wiosną przyszłego roku i fabularnie powiązana będzie z czwartą częścią filmowej superprodukcji.