Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Lost Horizon

Lost Horizon - udana przygodówka w pulpowych klimatach trafiła na Androida

Adrian Werner, 14 grudnia 2015, 11:28

Doczekaliśmy się wreszcie premiery androidowej wersji Lost Horizon, czyli bardzo udanej przygodówki, która w 2010 roku trafiła na pecety.

Gwiezdne wojny, naziści i porty – mobilne premiery tygodnia (SW: Battlefront Companion, Lost Horizon, Le Havre)

Jiker, 13 listopada 2015, 10:35

W tym tygodniu w ofertach sklepów App Store i Google Play zadebiutowało kilka interesujących produkcji, w tym Star Wars Battlefront Companion, Lost Horizon, Le Havre: The Inland Port oraz Lost Echo. Przybliżmy niektóre z nich.

Ujawniono Columbus 4, czyli nową przygodówkę autorów Lost Horizon oraz serii Secret Files

Adrian Werner, 23 stycznia 2011, 11:22

Autorzy Lost Horizon oraz serii Secret Files ujawnili swój następny projekt. Okazała się nim być epizodyczna przygodówka zatytułowana Columbus 4.

Pobierz anglojęzyczne demo przygodówki Lost Horizon

Jiker, 25 sierpnia 2010, 12:00

W Sieci opublikowane zostało anglojęzyczne demo gry Lost Horizon – najnowszej przygodówki stworzonej przez studio Animation Arts, która trafiła do europejskich sklepów 20 sierpnia tego roku. Ważącą nieco ponad 1 GB demonstrację możecie pobrać m.in. z serwerów serwisu gry-online.pl.

Twórcy serii Secret Files ukończyli prace nad przygodówką Lost Horizon

Adrian Werner, 30 lipca 2010, 09:50

Firma Deep Silver poinformowała, że ukończono już prace nad Lost Horizon - najnowszą przygodówką stworzoną przez autorów popularnej serii Secret Files.

Lost Horizon nową przygodówką twórców serii Secret Files

Jiker, 8 lipca 2009, 11:20

Firmy Deep Silver oraz Animation Arts (twórcy serii Secret Files) pokusiły się o ujawnienie pierwszych szczegółów na temat zupełnie nowej przygodówki point-and-click o tytule Lost Horizon. Produkcja zostanie wydana w 2010 roku wyłącznie w wersji na komputery osobiste – początkowo jedynie na terenie Niemiec.