Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy

Rzut okiem na serię Splinter Cell, czyli "My name is Sam Fisher. I'm a soldier"

Robson, 20 sierpnia 2013, 17:39

Tuż przed premierą najnowszej części przygód Samuela Rybaka wspominam sobie historię jednej z flagowych serii Ubisoftu. Noktowizory w dłoń!

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Total War: Shogun 2, Battlefield 3) 28/09/11

Jiker, 28 września 2011, 14:38

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kontynuacji AaaaaAA!, pozwie sądowym Bethesdy przeciwko Mojang, nowym dodatku do Total War: Shogun 2, przyszłorocznej premierze Journey, ujawnieniu iPhone’a 5, a także osiągnięciach w Star Wars: The Old Republic. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Splinter Cell Trilogy, Terraria) 10/08/11

Jiker, 10 sierpnia 2011, 13:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Terrarii, premierze Splinter Cell Trilogy na PSN, becie Gotham City Impostors, kolejnym dodatku do Dawn of War II: Retribution, a także dostępie do Star Wars: The Old Republic. Zapraszamy do lektury.

Pakiet Splinter Cell Trilogy znowu opóźniony

Sarge, 1 lipca 2011, 11:35

Zmierzający na PlayStation 3 zestaw Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy zaliczył kolejne opóźnienie. Firma Ubisoft ogłosiła nowy termin premiery.

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

Hed, 19 czerwca 2011, 14:16

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Ubisoft w natarciu – znamy terminy premier Child of Eden i Driver: San Francisco

Olek, 19 kwietnia 2011, 16:48

Francuski potentat wyjawił dziś swoje plany wydawnicze na najbliższych kilka miesięcy. W czerwcu na sklepowych półkach powinna wylądować jedna z najbardziej oryginalnych gier ubiegłorocznych targów E3 – Child of Eden. Na wrzesień Ubisoft zapowiedział z kolei premierę Driver: San Francisco, czyli wyczekiwanej przez graczy piątej odsłony popularnej serii samochodówek. Na tym jednak nie koniec...

Splinter Cell Trilogy bez trybu online

Sarge, 8 kwietnia 2011, 11:40

Po zapowiedzi zestawu Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy, wiele dotyczących jego kwestii do dziś pozostawało niejasnych. Firma Ubisoft postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i w osobie Alexa Monney (zajmującego się kontaktami ze społecznością) odpowiedziała na kilka pytań graczy na łamach amerykańskiego blogu PlayStation.

Wieści ze świata (Metal Gear Solid 5, Mafia II, Shift 2: Unleashed) 24/03/11

Jiker, 24 marca 2011, 14:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniach Splinter Cell Trilogy i The First Templar, ścieżce dźwiękowej do Shift 2: Unleashed, becie SOCOM 4, nowych przygodach Człowieka Pająka, specjalnej wersji Mafia II, a także nadciągającej zapowiedzi MGS 5. Zapraszamy do lektury.

Kolekcje Prince of Persia i Splinter Cell trafią również na Xboksa 360?

Jiker, 8 lutego 2011, 12:17

Kolekcje starszych gier, będące w ostatnich miesiącach jednym z ciekawszych atutów PlayStation 3, być może trafią również na Xboksa 360. Nadzieję użytkownikom platformy Microsoftu dają ostatnie informacje opublikowane na stronie internetowej organizacji ESRB.

Ubisoft zapowiada Splinter Cell Trilogy na PlayStation 3

Jiker, 22 grudnia 2010, 10:18

Zgodnie z oczekiwaniami i plotkami, jakimi byliśmy karmieni przez kilka ostatnich miesięcy, w przyszłym roku na sklepowe półki trafu trylogia Splinter Cell, składająca się z trzech pierwszych odsłon serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’egp.