Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Ghost Recon

Michael Bay zaangażowany w produkcję filmu Ghost Recon

qjin, 12 czerwca 2013, 14:48

Francuski koncern Ubisoft poinformował, że najprawdopodobniej reżyserią filmu na motywach serii Ghost Recon zajmie się Michael Bay. Projekt wspomoże także wytwórnia Warner Bros.

Najlepsze modyfikacje (25/01/2013) - m.in. Cinematic Mod 12, NeoTokyo, Homewold 2 Complex i Age of Empires II: Forgotten Empires

Adrian Werner, 25 stycznia 2013, 22:26

W kolejnym odcinku naszego cyklu tradycyjnie omawiamy zarówno najnowsze projekty, jak i te trochę starsze, ale wciąż atrakcyjne mody. Tym razem przybliżamy takie projekty jak Cinematic Mod 12 do Half-Life 2, Homeworld 2 Complex, NeoTokyo, fanowski dodatek do Age of Empires II czy tolkienowskiego moda do Mount & Blade: Warband

Najciekawsze modyfikacje (28/12/09)

Adrian Werner, 28 grudnia 2009, 16:25

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Najciekawsze modyfikacje (14/12/09)

Adrian Werner, 14 grudnia 2009, 09:50

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Tom Clancy's Ghost Recon Predator nową odsłoną popularnej marki?

Jiker, 20 października 2009, 19:48

Z informacjami na temat nowej odsłony cyklu Ghost Recon mieliśmy do czynienia już kilkukrotnie. Ostatnia z nich wskazywała na to, że francuski koncern Ubisoft zdecydował się na przesunięcie premiery gry na okres od marca 2010 do lutego 2011 roku. Kolejnych szczegółów dostarcza Australian Office of Film and Literature Classification.

Plotki o nowych grach z serii Rainbow Six oraz Ghost Recon

Jiker, 8 stycznia 2009, 10:20

Serwis Computer and Video Games wszedł w posiadanie nowych informacji na temat dwóch serii wchodzących w skład marki Tom Clancy. Chodzi oczywiście o następne odsłony Rainbow Six oraz Ghost Recon, które, jeśli wierzyć informatorom, miałyby zostać oficjalnie zapowiedziane w przeciągu kilku kolejnych tygodni.

Wojna w Gruzji, czyli prorocza wizja autorów Ghost Recon

Przemysław Zamęcki, 11 sierpnia 2008, 12:41

W Rosji do władzy dochodzą nacjonaliści, którzy zamierzają spowodować odrodzenie potęgi Związku Radzieckiego. Rosyjska machina wojenna kieruje swoją agresję w kierunku byłych republik radzieckich. Nadchodzi rok 2008. Czołgi przekraczają granicę rosyjsko-gruzińską. Cały świat wstrzymuje oddech. Wojna.

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Nowy Ghost Recon na horyzoncie

Jiker, 31 marca 2008, 08:24

Oficjalny serwis francuskiej firmy UbiSoft poświęcony grom z cyklu Ghost Recon od kilkudziesięciu godzin wita graczy dosyć oryginalną zapowiedzią stworzoną w technologii flash. Póki co nie wiemy jakiemu dokładnie tytułowi jest ona poświęcona, niemniej jednak chodzi tu najpewniej o kolejną pozycję z cyklu Ghost Recon.

Tom Clancy's Ghost Recon 3 z fizyką w technologii NovodeX

Krystian Smoszna, 19 maja 2005, 08:41

Coraz więcej developerów pragnie wykorzystać w swoich produkcjach, opracowaną przez koncern AGEIA technologię o nazwie NovodeX, pozwalającą osiągnąć niezwykle realistyczną fizykę. Do grona takich producentów dołączyła właśnie firma UbiSoft, która wyłożyła na ten cel pieniądze przy okazji Tom Clancy’s Ghost Recon 3.

Tom Clancy’s Ghost Recon 3 oficjalnie!

Elrond, 13 maja 2005, 15:18

Szanowni Państwo, wszyscy, których sercu bliska jest seria Ghost Recon, będą mieli okazję spędzić najbliższą Gwiazdkę z trzecią odsłoną swej lubej. Firma Ubisoft oficjalnie poinformowała o fakcie tworzenia Tom Clancy’s Ghost Recon 3 (tytuł roboczy). Pozycja ta ukaże się wraz z premierą Xbox 360 oraz na Xboxa, PS2, GameCube i PeCety.

Ghost Recon 2 oficjalnie w produkcji!

ComCo, 9 kwietnia 2004, 08:05

Potwierdziły się wcześniejsze rewelacje fanowskiego serwisu ghostrecon.net - powstanie sequel Tom Clancy's Ghost Recon! Połączone sztaby firm Red Storm oraz Ubi Soft zapowiedziały premierę drugiej części tej taktycznej gry akcji na trzeci kwartał bieżącego roku (wakacje), zaś jak przystało na pełnoprawną kontynuację, autorzy zapowiedzieli rozbudowę i udoskonalenie większości elementów znanych z oryginału.

Ghost Recon 2 w produkcji?

Krystian Smoszna, 22 marca 2004, 10:27

Fanowski serwis ghostrecon.net, poświęcony – jak sama nazwa wskazuje – produktom spod znaku Ghost Recon, zapowiedział powstanie kolejnej gry z tej serii – tym razem jednak nie żadnego dodatku ale pełnoprawnego sequela.

Puchar Narodów Ghost Recon - Polacy na pierwszy miejscu!

Syriusz, 15 sierpnia 2003, 09:19

Polskiej drużynie udało się zająć pierwsze miejsce w turnieju Ghost Recon Nations Cup, zorganizowanym przez Clanbase! W finale nasi reprezentacji musieli zaprezentować swoje umiejętności w pojedynku z Francuzami. Zwycięstwo wynikiem 2:0, bez oddania ani jednej mapy mówi chyba samo za siebie...

Prace nad Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm rozpoczęte

Phoenix, 12 sierpnia 2003, 09:33

Paryski wydział firmy wydawniczej Ubi Soft Entertainment ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym tytułem z serii Ghost Recon, który przeznaczony jest na konsole Playstation 2. Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm jako pierwsza gra z całej serii umożliwi posiadaczom PlayStation 2 rozgrywkę przez Internet. Pełna wersja gry posiadać będzie 31 map dla multiplayera, 3 nowe tryby do gry przez net, pełne wsparcie dla komend głosowych poprzez Sony PS2 Voice Communicator. Data ukazania się Ghost Recon: Jungle Storm na rynku przewidziana jest na koniec roku 2003.

Kontynuacje Splinter Cell i Ghost Recon w produkcji?!

eLKaeR, 22 kwietnia 2003, 10:10

W ostatnim raporcie finansowym korporacji Ubi Soft Entertainment oprócz kilkunastu stron, wypełnionych po brzegi danymi liczbowymi, znalazły się również ogólnikowe informacje, dotyczące kolejnych pozycji wydawniczych owego koncernu.

Dodatek do Ghost Recon na konsolę Xbox

ComCo, 26 lutego 2003, 15:45

Firma Ubi Soft poinformowała o wydaniu dodatku do gry Tom Clancy's Ghost Recon na konsolę Xbox. W tej sytuacji nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że jest to pierwszy add-on jaki kiedykolwiek pojawił się na konsolę nowej generacji, a gracze, którzy go nabędą otrzymają jeszcze dostęp do kolejnych update'ów udostępnianych w Sieci.

Polski klan GROM - Next Generation na czele europejskiej ligi GHOST RECON’a

Fajek, 7 lutego 2003, 10:04

Klan GROM powstał 16 stycznia 2002 roku i od razu nawiązał walkę z czołowymi drużynami europejskimi. Zawędrował na 2 miejsce europejskiej ligi Clanbase.

Kolejny dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon oficjalnie w produkcji

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 08:25

Taktyczna gra akcji sygnowana nazwiskiem Clancy's - Ghost Recon okazała się na tyle dużym sukcesem, że jej producent i wydawca, firmy Red Storm i Ubi Soft, zdecydowały się w krótkim czasie po światowej premierze samej gry (około czterech miesięcy) wydać pierwszy dodatek do niej o podtytule Desert Siege. Najwidoczniej i on sprzedał się w znacznych ilościach, bo dziś oficjalnie zapowiedziano wydanie kolejnego dodatku - Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder.

Drugi dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon w produkcji

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 09:36

Moja fascynacja uporu z jakim niektórzy producenci i wydawcy gier pragną zataić informacje o swych nowych produkcjach ciągle rośnie. Firmy te praktycznie rzecz biorąc zawsze próbują utrzymać jak najdłużej ciszę wokół tego co przygotowują. Jak wiemy coś takiego udało się duetowi Redstorm/Ubisoft w przypadku gry The Sum of All Fears, o której istnieniu dowiedzieliśmy się dopiero na miesiąc przed jej premierą. Niestety tym razem obie te firmy poniosły klęskę, ponieważ na świat wydostała się informacja, że w produkcji znajduje się drugi dodatek do taktycznej gry akcji - Tom Clancy's Ghost Recon.

Ghost Recon będzie na Maca

Robal, 18 lipca 2002, 11:55

Firma Aspyr Media poinformowała, że została pełnoprawnym wydawcą gry Tom Clancy's Ghost Recon na system Macintosh. Według zapewnień producenta, tytuł ten praktycznie niczym nie będzie różnił się od wersji na PC, która została wydana w listopadzie zeszłego roku. Na dzień dzisiejszy nie ustalono jeszcze żadnej konkretnej daty premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon na Macintosh.

Ubi Soft wydaje Ghost Recon: Goty Edition

Robal, 2 lipca 2002, 09:17

Firma Ubi Soft poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży specjalnego pakunku zatytułowanego Tom Clancy's Ghost Recon: Game of the Year Edition, który zawiera pełną wersję gry Ghost Recon oraz oficjalny dodatek z misjami do niej Desert Siege. Ghost Recon: GOTY w sumie posiada 23 misje dla opcji single player, 11 map dla trybu multiplayer oraz 6 multiplayerowych trybów zabawy. Cena tego zestawu została ustalona na 49.99 dolarów.

Ghost Recon - demo polskiej wersji i patch 1.2.10.0

Solnica, 14 czerwca 2002, 15:17

Firma Play-It udostępniła demo polskiej wersji Ghost Recon, taktycznej gry akcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego, której bohaterami są specjalizujący się w wykonywaniu bardzo niebezpiecznych zadań członkowie elitarnego oddziału żołnierzy „The Ghosts”.

Ghost Recon: Desert Siege PL w trakcie testów

Solnica, 5 czerwca 2002, 15:03

Jak poinformowała nas firma PlayIt, w końcowej fazie beta testów znajduje się w chwili obecnej polska wersja Ghost Recon: Desert Siege, dodatku do cieszącej się dużym uznaniem taktycznej gry akcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego – Ghost Recon.

Ghost Recon - recenzja i poradnik

Fajek, 25 lutego 2002, 13:55

Ghost Recon to kolejna gra firmy Red Strom, twórców sławnego już Rainbow Six (w tym i Rogue Spear). W zeszłym tygodniu gra ta pojawiła się w sprzedaży a my już dziś mamy dla Was dwa materiały jej dotyczące.

Premiera Ghost Recon

Fajek, 19 lutego 2002, 17:09

Dziś w sklepach pojawiła się gra, na która fani gatunku „tactical team-based” oczekiwali z niecierpliwością. Czas wyjść z domu i pobiec do sklepu po Tom Clancy’s Ghost Recon.

Add-on do Tom Clancy's Ghost Recon

Łosiu, 21 grudnia 2001, 08:51

Jak poinformował wczoraj mój redakcyjny kolega, Fajek, niedługo w naszym kraju wydana zostanie polska wersja taktycznej gry akcji Tom Clancy's Ghost Recon. Natomiast na zachodzie, w marcu 2002 roku ukaże się już specjalny dodatek „mission pack” do tej gry.

Ghost Recon - koniec beta testów

Fajek, 20 grudnia 2001, 15:27

Jak informuje firma Play-It, beta testy następcy Rainbow Six, dobiegają końca. Mowa oczywiście o taktycznej grze akcji – Ghost Recon.

Ghost Recon z Play-It’u

Fajek, 21 listopada 2001, 11:25

Jak informuje polski wydawca tego tytułu, firma Play-It, gra ukaże się w naszym kraju w profesjonalnej polskiej wersji językowej już niebawem. Ghost Recon to kolejna gra po Rainbow Six oparta na twórczości Toma Clancyego.

Tom Clancy's Ghost Recon - Demo

Solnica, 6 listopada 2001, 18:31

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Ubisoft udostępnił dziś grywalne demo gry Tom Clancy's Ghost Recon. W chwili obecnej możecie je znaleźć również w naszym dziale Pliki.

Idą, idą święta...

Mariusz Klamra, 28 października 2001, 08:43

Wielkimi krokami nadciąga najlepszy w roku okres dla graczy – listopad i grudzień to tradycyjnie miesiące, w których ukazuje się najwięcej długo oczekiwanych gier. Oto krótkie podsumowanie dziesięciu naszym zdaniem najciekawszych premier najbliższych 2 tygodni:

Tom Clancy's Ghost Recon „ozłocony”

Solnica, 24 października 2001, 09:28

Ghost Recon, kolejna taktyczna gra akcji sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego wydawana przez Ubi Soft została ukończona (Gold) i wkrótce (w okolicy 13 listopada) powinna pojawić się na półkach zachodnich sklepów.

Wcześniejsza premiera Tom Clancy's Ghost Recon!

Michał Bobrowski, 14 października 2001, 12:23

Nie sprawdziły się (na szczęście...) wcześniejsze, nieoficjalne informacje co do konieczności kolejnych przeróbek w Tom Clancy's Ghost Recon, które mogłyby spowodować znaczne opóźnienie tego tytułu. Co więcej, jak poinformował Ubi Soft, premiera gry nastąpi o tydzień wcześniej niż pierwotnie zaplanowano. Dla miłośników gier taktycznych i twórczości Toma Clancy’ego „dniem zero” będzie teraz 13 listopada...

Poprawność polityczna a... gry komputerowe

Michał Bobrowski, 28 września 2001, 11:40

„Szykuje się łakomy kąsek dla każdego wielbiciela twórczości Toma Clancy, jak i dla każdego prawdziwego taktyka lubiącego czasem sporo postrzelać.” – Tak kończy się zapowiedź gry Tom Clancy's Ghost Recon opublikowana na naszej stronie na początku września. W świetle ostatnich wydarzeń rodzi się jednak pytanie – Czy jej producenci, firma Red Storm zdecyduje się na jej wydanie w obecnym kształcie?

Oficjalna strona Tom Clancy's Ghost Recon

Łosiu, 7 września 2001, 08:39

Firmy Red Storm Entertainment oraz Ubisoft poinformowały, iż powołały do życia oficjalną stronę internetową najnowszej produkcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego pt. „Tom Clancy's Ghost Recon”.

Zapowiedź Tom Clancy Ghost Recon

Fajek, 6 września 2001, 12:54

Tom Clancy. Nie każdy musi od razu kojarzyć to nazwisko. Ale każdy na pewno kojarzy tytuł bestsellera jakim było "Polowanie na Czerwony Październik". To właśnie Tom Clancy, właściciel skromnej firmy ubezpieczeniowej, spróbował sił w literaturze sensacyjnej. Jaki był tego efekt ? Sprzedaż w olbrzymim nakładzie, ekranizacja z doborową obsadą i zyskanie miana "kultowej" powieści.

Tom Clancy's Ghost Recon dokładnie pierwszego grudnia

Łosiu, 6 sierpnia 2001, 07:53

Na stronie gry Tom Clancy's Ghost Recon, tzn. kolejnej zapowiadanej przez Red Storm Entertainment części z cyklu taktycznych gier akcji promowanych nazwiskiem Clancy’s podana została oficjalna data jej wydania, nastąpi to dokładnie pierwszego grudnia 2001 roku.

Co zaoferuje Tom Clancy's Ghost Recon?

Michał Bobrowski, 31 lipca 2001, 12:40

Niezwykle ciekawie zapowiada się kolejna ewolucja klasycznego już Rainbow Six - Tom Clancy's Ghost Recon. Tym razem przeciwnikami nie będą małe grupy terrorystów lecz... Rosja, gdzie do władzy doszli zwolennicy odrodzenia dawnej potęgi ZSRR. Pierwszym celem ekspansji „twardogłowych” stają się Republiki Nadbałtyckie...