Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed: Nitro

Milion gier z logo Need For Speed i EA Polska w rękach graczy

Jiker, 4 marca 2011, 15:05

Koncern Electronic Arts poinformował, że Polacy zakupili ponad milion egzemplarzy gier z serii Need for Speed, wprowadzonych do sprzedaży przez polski oddział firmy (począwszy od Need for Speed: Underground).

Need for Speed: Hot Pursuit RACE zadebiutuje na E3

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 10:31

Od rozpoczęcia tegorocznego E3 dzieli już nas bardzo niewiele czasu. Sale targowe są przyszykowane i czekają na pierwszych gości. Pojawiają się też pierwsze zdjęcia i filmiki pustych na razie stoisk. Dzięki nim dowiedzieliśmy czegoś, co powinno ucieszyć fanów cyklu Need for Speed.

Electronic Arts o premierach swoich nowych gier

Hed, 12 stycznia 2010, 09:49

Podczas prezentacji planów Electronic Arts na przyszły rok finansowy, John Riccitiello, szef firmy, przedstawił szacunkowe daty premier kilku bardzo ważnych tytułów. Okazuje się więc, że w okresie od 1 kwietnia 2010 roku do 31 marca 2011 roku zobaczymy takie produkcje jak: nowy Medal of Honor, kolejny Crysis, odświeżony Need for Speed i przerażający Dead Space 2.

Premiery gier w Polsce (2-8 listopada)

Vercetti, 9 listopada 2009, 07:45

Najważniejsza premiera ubiegłego tygodnia to bez wątpienia Dragon Age: Początek. Gra studia BioWare powędrowała do sklepów w piątek, wywołując tuż przed debiutem spore kontrowersje.

Ukończono pracę nad Need for Speed: Nitro

Jiker, 20 października 2009, 10:30

Właściciele PC, Xboksa 360, PlayStation 3 i PSP zagrywają się w nowego Need for Speed Shift od ponad miesiąca. Użytkownicy Wii i Nintendo DS na kolejną odsłonę popularnej serii wyścigowej muszą jeszcze trochę poczekać. Szczęśliwie, nie potrwa to już zbyt długo – europejska premiera Need for Speed: Nitro, którego deweloping właśnie ukończono, odbędzie się już 6 listopada.

Need for Speed Nitro w listopadzie

Vercetti, 22 lipca 2009, 15:15

Electronic Arts ujawniło dziś datę premiery kolejnych wyścigów z serii Need for Speed. Mowa o projekcie Nitro, który ma trafić do sprzedaży na konsole Wii i NDS. Premierę tytułu zaplanowano na 17 listopada, dokładnie dwa miesiące po rynkowym debiucie NFS: Shift.

Nowy Need for Speed powrotem do korzeni serii?

Hed, 3 lipca 2009, 12:23

Alex Ward z Criterion wystosował dość tajemniczą sugestię w kwestii kierunku, jaki miałaby obrać kolejna odsłona Need for Speed tworzona właśnie przez to studio. Twórca w krótkiej wiadomości zapowiedział powrót do oryginalnej koncepcji gry. Chodzi oczywiście o pierwowzór wydany kilkanaście lat temu, który z hukiem rozpoczął jedną z najważniejszych wyścigowych serii w historii gier elektronicznych.

Criterion Games stworzy kolejną grę z cyklu Need for Speed

Elrond, 11 czerwca 2009, 11:16

Potwierdziły się wcześniejsze plotki mówiące o tym, że twórcy Burnout Paradise - Criterion Games przejmą schedę po Slightly Mad Studios i opracują kolejną część podupadającej serii Need for Speed. Jednocześnie zdementowano inne doniesienia, mówiące o połączeniu wspomnianego cyklu z Burnout Paradise – oba projekty mają być kontynuowane oddzielnie.

Nowe materiały graficzne z casualowego Need for Speed: Nitro

Jiker, 21 maja 2009, 10:35

Koncern Electronic Arts podzielił się materiałami graficznymi prezentującymi w akcji Need for Speed: Nitro – nową odsłonę popularnej serii gier wyścigowych, powstającą wyłącznie z myślą o Wii i Nintendo DS. Znalazły się wśród nich pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe i dynamiczny zwiastun, zdradzający kilka szczegółów na temat samej gry.

Need for Speed autorstwa Criterion Games w 2010 roku?

Jiker, 15 maja 2009, 11:30

Serwis Primotechnology pozyskał nowe, nieoficjalne informacje na temat przyszłości marki Need for Speed. Wynika z nich, że kolejna, po Need for Speed: Shift, odsłona cyklu trafi do sprzedaży już w 2010 roku. Przygotuje ją podlegające Electronic Arts studio deweloperskie Criterion Games, mające na swym koncie przede wszystkim kilka części serii Burnout.

Najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 3, Xboksa 360 i Wii

Jiker, 2 maja 2009, 11:35

Które z zapowiedzianych produkcji wzbudzają największe zainteresowanie wśród posiadaczy najnowszych konsol stacjonarnych? Na jakie tytuły czekają oni najbardziej? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielają najnowsze badania grupy OTX.

Cztery zupełnie nowe tytuły z serii Need For Speed zapowiedziane!

Hed, 30 stycznia 2009, 12:52

Firma Electronic Arts zapowiedziała właśnie zupełnie nowe produkcje z niezwykle popularnej serii wyścigów Need For Speed. Pierwszym z nowych tytułów jest Need for Speed Shift, który pojawi się na konsole (Xbox 360, PlayStation 3, PSP) oraz PC. Druga propozycja zostanie przeznaczona wyłącznie dla miłośników platform Nintendo (Wii, DS). Trzecia, sieciowa gra, jest przeznaczona tylko na pecety.