Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki wzbogacona o 8 tytułów

Hed, 16 kwietnia 2010, 09:00

Firma Cenega Poland ujawniła wszystkie nowe tytuły, które dzisiaj trafią do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wśród produkcji pojawią się takie hity jak: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, Resident Evil 4, Far Cry, Tomb Raider: Anniversary, czy chociażby pakiet Splinter Cell Kolekcja. Każdą z gier będzie można kupić za sugerowaną cenę 29,99 złotych.

Najciekawsze modyfikacje (15/03/10)

Adrian Werner, 15 marca 2010, 09:49

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Ubisoft zapowiada Silent Hunter 5

Hed, 17 sierpnia 2009, 19:31

Firma Ubisoft ujawniła plany odnośnie wydania piątej odsłony serii, którą na pewno dobrze znają miłośnicy symulatorów morskich. Mowa oczywiście o Silent Hunterze. Następna część jest tworzona przez rumuńskie studio wydawcy i zostanie wypuszczona tylko na komputery osobiste. Po raz kolejny zanurzymy się pod wodę i zapolujemy na wrogie statki już na początku przyszłego roku.

Silent Hunter 5 w planach Ubisoft Romania

Jiker, 23 października 2008, 11:04

Miłośnikom marki Silent Hunter nie trzeba przedstawiać historii tego niezwykle udanego cyklu symulatorów morskich. Produkcja, w ostatnim czasie opracowywana przez rumuńskie studio koncernu UbiSoft, wraz z trzecią i czwartą odsłoną zaczęła przeżywać swoją drugą młodość (nasz ekspert od symulatorów, PIRX, ocenił tę ostatnią na 87%). Już teraz możemy być niemal pewni, że czwarty odcinek nie będzie ostatnim.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific z dodatkiem U-Boat Missions za 69,90 zł

Major Doktor Upiorna, 16 października 2008, 11:15

Półmetek Październikowego Szaleństwa Cenowego już za nami. Niemniej wciąż mamy dla Was garść ciekawych tytułów w atrakcyjnych cenach. Tylko do jutra do godz. 10:00 można nabyć grę Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific wraz z dodatkiem U-Boat Missions za jedyne 69,90 zł.

Noworoczna obniżka cen gier

Przemysław Zamęcki, 7 stycznia 2008, 15:23

Z nowym krokiem chciałoby się zakrzyknąć na widok spadających na łeb na szyję cen gier dwóch największych polskich dystrybutorów: CD Projekt i Cenega.

Zapowiedziano dodatek do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Metatron, 31 października 2007, 12:01

Ubisoft zapowiedział rozszerzenie do symulatora morskiego, Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific. Nosić ono będzie tytuł U-Boat Missions i, jak sama nazwa wskazuje, skoncentruje się na misjach przeznaczonych dla niemieckich łodzi podwodnych.

Symulatory okrętów podwodnych - Część IV

lhorror, 3 sierpnia 2007, 13:27

Tak oto dotarliśmy do kresu naszej wędrówki poprzez historię symulatorów okrętów podwodnych.

Poradnik: Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

Redakcja GRYOnline.pl, 28 maja 2007, 19:12

Niniejszym mam zaszczyt zaprosić początkujących użytkowników symulatorów wojskowych i morskich, a w szczególności broni podwodnej do zapoznania się z poradnikiem do gry „Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific”.

Patch 1.3 do Silent Hunter 4 ukaże się dzięki staraniom fanów

Metatron, 28 maja 2007, 12:11

Jak informowaliśmy was w zeszłym tygodniu, patch 1.3 do gry Silent Hunter 4 stanął pod znakiem zapytania. Fani pokazali jednak co potrafią i prace nad ostatecznymi poprawkami ruszyły.

Kolejne patche do Silent Hunter 4 pod dużym znakiem zapytania

Sargeras, 23 maja 2007, 12:19

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific to kolejna odsłona z renomowanej już serii symulatorów morskich, której polska premiera miała miejsce miesiąc temu. Nie jest niczym niezwykłym, iż pewne braki gry wyszły już po premierze. W przypadku Silent Hunter 4 wydawca/producent Ubisoft postanowił dość kontrowersyjnie rozwiązać problem kolejnych patchy.

Silent Hunter 4 w amerykańskich sklepach

Vercetti, 21 marca 2007, 14:53

Szesnaście dni – tyle czasu potrzebował najnowszy projekt rumuńskiego oddziału UbiSoftu, aby po uzyskaniu statusu „gold” wyjechać wreszcie z tłoczni i trafić na sklepowe półki. Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, bo o nim mowa, jest już dostępny w sprzedaży na terenie Ameryki Północnej.

Silent Hunter 4 w fazie „gold”

Vercetti, 5 marca 2007, 14:03

Według wiadomości podawanych przez fanowskie, ściśle współpracujące z UbiSoftem strony traktujące o serii Silent Hunter, czwarta odsłona cenionego cyklu symulatorów łodzi podwodnych weszła dzisiaj w fazę „gold”. Złoty status oznacza, że Wolves of the Pacific popłynęło już do tłoczni i za kilka tygodni zadebiutuje w sklepach na Starym Kontynencie.

Nie będzie dema Silent Huntera 4

Vercetti, 22 lutego 2007, 16:20

Czwarta odsłona kultowego symulatora łodzi podwodnej Silent Hunter za kilka tygodni wynurzy się z jednego z laboratoriów koncernu UbiSoft, aby trafić w ręce swych wiernych fanów. Część z graczy chciałaby zapewne przetestować demo nadchodzącego produktu, zanim zdecyduje się na zakup pełnej wersji dzieła. Niestety, pokazowa edycja gry najprawdopodobniej nigdy nie ujrzy światła dziennego.