Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Disgaea PC

Darmowe gry na weekend - m.in. Squad oraz Worms W.M.D

Froozyy, 27 lipca 2019, 11:10

Zestawienie czterech produkcji, w które możecie pograć za darmo przez ten weekend. Wszystkie tytuły są dostępne do pobrania na platformie Steam.

Seria Disgaea zmierza na PC

Ender, 16 listopada 2015, 22:00

Disgaea, popularna konsolowa seria taktyczno-strategicznych gier RPG, zmierza na komputery PC. W lutym przyszłego roku na Steamie pojawi się pierwsza część cyklu, która pierwotnie zadebiutowała w 2003 roku.

Disgaea Dimension 2 – zapowiedziano kolejną odsłonę serii Disgaea na PlayStation 3

Ender, 21 października 2012, 19:24

Japońskie studio Nippon Ichi Software zapowiedziało premierę kolejnej odsłony cyklu strategicznych gier RPG pod tytułem Disgaea. Disgaea Dimension 2 trafi na konsolę PlayStation 3 i będzie bezpośrednią kontynuacją fabuły pierwszej odsłony serii, która zadebiutowała na PlayStation 2 w 2003 roku.

Wieści ze świata (Batman 2, Quantum Theory, Castlevania) 02/02/10

Hed, 2 lutego 2010, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu mówimy trochę o sprzęcie (w tym o komputerze zbudowanym z konsol) oraz oczywiście grach (między innymi dementując plotki o dacie premiery drugiego Batmana: Arkham Asylum).

Disgaea DS także w Europie

Jiker, 27 września 2008, 08:11

Kultowa Disgaea, cykl niezwykle udanych strategii turowych w japońskim wydaniu, była do niedawna domeną platform firmy Sony, na które wydano aż trzy jej odsłony. Zmieniło się to w połowie bieżącego roku, kiedy to do sklepów w Japonii i Stanach Zjednoczonych powędrowała specjalna edycja przeznaczona dla Nintendo DS. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zagrają w nią również mieszkańcy Europy.

Otoczona kultem Disgaea zmierza na Nintendo DS?

Jiker, 6 marca 2008, 09:17

Disgaea, będąca turową strategią z licznymi naleciałościami jRPG, jest otoczona kultem przez licznych posiadaczy konsol PlayStation 2 i PSP. Wiele wskazuje na to, że już niedługo dołączą do nich także użytkownicy przenośnego Nintendo DS, którzy, jeśli wierzyć japońskiej prasie, otrzymają specjalną wersję dzieła firmy Nippon Ichi Software.

Kieszonkowa gra z serii Disgaea trafi również do klientów spoza Dalekiego Wschodu

eLKaeR, 30 marca 2007, 16:16

Gdy w sierpniu i wrześniu ubiegłego roku pisaliśmy na temat gry spod znaku Disgaea dla PlayStation Portable, wiedzieliśmy, że zmierza ona wyłącznie ku klientom dalekowschodnim. Teraz okazało się, iż omawianą pozycję strategiczno-fabularną ujrzą również odbiorcy zachodni za sprawą firmy NIS America.

Disgea w wersji na PSP - szczegóły

Elrond, 1 września 2006, 07:36

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele japońskiego dewelopera Nippon Ichi Software, uraczyli nas szerszymi informacjami na temat PSPowej wersji gry Disgaea, znanej z konsoli PS2.

Disgaea zmierza ku konsoli PSP

Jiker, 26 sierpnia 2006, 11:27

Japońskie studio developerskie Nippon Ichi Software ogłosiło, iż pracuje aktualnie nad konwersją Disgaea: Hour of Darkness na konsolę PSP. Gra, pierwotnie wydana na PlayStation 2, ukaże się na japońskim rynku już 30 listopada 2006 roku.