Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees

Sony Online Entertainment opisuje koniec gry Star Wars Galaxies

Kono, 4 grudnia 2011, 07:55

Firma Sony Online Entertainment podała do wiadomości plan oficjalnego zakończenie żywota gry MMORPG Star Wars Galaxies. Serwery zostaną wyłączone 15 grudnia o godzinie 5 rano polskiego czasu.

Protesty fanów Star Wars Galaxies nieskuteczne

Ender, 17 lipca 2011, 14:28

Zdesperowani fani Star Wars Galaxies domagający się zmiany modelu finansowania i pozostawienia przy życiu gry, której serwery zostaną wyłączone pod koniec tego roku, mogą już ostatecznie porzucić nadzieje na to, że uda im się uratować swój ukochany tytuł.

Nadchodzi kres Star Wars Galaxies

Olek, 25 czerwca 2011, 14:42

Firma Sony Computer Entertainment ogłosiła, że jeszcze przed końcem roku wyłączone zostaną serwery z grą MMO Star Wars Galaxies. Tytuł nigdy nie cieszył się rekordową popularnością, ale w ciągu 8 lat od premiery zgromadził grono wiernych fanów. 15 grudnia ambitna produkcja przejdzie do historii. Wcześniej ze sklepów wycofane zostaną ostatnie egzemplarze gry oraz towarzyszącej jej karcianki.

Przegląd gier MMO (15/02/2010)

Rock Alone, 15 lutego 2010, 09:36

Witam w najnowszym wydaniu Przeglądu MMO. Dzisiaj kolejne zmiany w układzie artykułu - wprowadziłem nowy dział, w ramach którego będę publikował krótkie ale ważne wiadomości o wydarzeniach w świecie masowych gier online. Powodem takiej zmiany jest chęć zaprezentowania tych informacji, które są istotne ale na tyle małe, że nie zasługują na odrębny artykuł.

Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!

Elrond, 21 listopada 2009, 13:49

Podczas gdy gracze będący fanami Gwiezdnych Wojen z niecierpliwością oczekują na premierę potencjalnego hitu, Star Wars: The Old Republic, całkiem dobrze radzi sobie nieco zapomniana już gra, osadzona również w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa, Star Wars Galaxies. Drugie życie we wspomniany tytuł tchnął wydany całkiem niedawno Star Wars Chronicles Master System.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars Galaxies, Command & Conquer 4) 16/09/09

Jiker, 16 września 2009, 12:49

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Sony zamyka serwery Star Wars Galaxies, nowa powieść Dragon Age: Początek, data premiery wersji demonstracyjnej Ninja Gaiden Sigma II, powstanie remake Clayfightera, plany wydawnicze Nintendo i inne. Zapraszamy do lektury.

LucasArts: The Old Republic tylko na PC, Galaxies będzie żyło

Animol, 24 października 2008, 09:56

Koniec plotek i niedopowiedzeń. Szef działu gier sieciowych LucasArts, Tom Nichols, nie pozostawia konsolowym graczom żadnych złudzeń – Star Wars: The Old Republic będzie tylko na pecety. Potwierdził również, że Star Wars Galaxies dalej będzie wspierane.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 3 lipca 2008, 09:34

W czwartek w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: premiera Persony, przygody Marker Mana, darmowy American McGee, nowa karcianka z Gwiezdnych Wojen, opóźnienie Socom: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.

Jeden z autorów Star Wars: Galaxies zakłada własne studio

Vercetti, 22 lutego 2007, 15:35

Anthony Castoro, człowiek mający spory wpływ na rozwój gatunku MMO, a zarazem jeden z głównych projektantów serii Star Wars: Galaxies postanowił założyć własne studio deweloperskie, które jego zdaniem już wkrótce zabłyśnie innowacyjnymi pomysłami w dziedzinie gier sieciowych.

Star Wars Galaxies przez 14 dni za darmo

Elrond, 8 października 2006, 15:59

Przedstawiciele firm LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowali, iż przez 14 dni można będzie przetestować pełną wersję gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided oraz jej pierwszego rozszerzenia, Jump to Lightspeed, zupełnie za darmo.

Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures w przygotowaniu

Krooliq, 24 lipca 2006, 11:57

Poniższa wiadomość zapewne zainteresuje wszystkie osoby, które w najbliższym czasie mają zamiar wkroczyć w świat Gwiezdnych Wojen. Firmy LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowały, że zamierzają wydać produkt o nazwie Star Wars Galaxies: The Complete Online Adventures

Star Wars Galaxies na emeryturę? Autorzy gry zaprzeczają

Krystian Smoszna, 27 marca 2006, 10:06

Fani Star Wars Galaxies: An Empire Divided mieli w ostatnim czasie powody do niepokoju. Wszystko przez doniesienia anonimowych informatorów, którzy ogłosili zakończenie rozwijania programu i jego rychły upadek. Jak to zwykle bywa, plotka szybko przybrała na sile. Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że interweniować musieli autorzy gry.

Japońskie Star Wars: Galaxies bez „mocy”

Jiker, 2 listopada 2005, 14:23

Sony Online Entertainment w porozumieniu z firmą LucasArts, zdecydowało się zamknąć japońskie serwery gry Star Wars: Galaxies, które działały bez komplikacji przez blisko rok. Konta graczy, którzy wykupili abonament aż poza grudzień 2005 roku, zostaną przeniesione na serwery europejskie i amerykańskie, jeżeli się na to oczywiście zgodzą. W innym wypadku zostaną im zwrócone pieniądze, które w cały interes zainwestowali. Mówi się trudno.

Star Wars Galaxies coraz większa

Elrond, 20 sierpnia 2005, 18:43

Przedstawiciele LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowali, iż znakomita gra MMO, Star Wars Galaxies, otrzyma kolejne, trzecie już rozszerzenie, zatytułowane Trials of Obi-Wan. Premiera dodatku nastąpi 1 listopada wraz z pojawieniem się na rynku gry Star Wars Battlefront II oraz filmu Star Wars : Episode III Revenge of the Sith na DVD.

Star Wars Galaxies poszerzona

Elrond, 15 czerwca 2005, 16:12

Jak wiadomo w grach MMO stagnacja jest zabójcza dla produktu, stąd też pojawiają się co pewien czas różnego rodzaju rozszerzenia wprowadzające do świata gry nowe elementy. Działając zgodnie z tą zasadą, firmy LucasArts i Sony nie ustają w wysiłkach, których celem jest zapewnienie graczom Star Wars Galaxies rozrywki stojącej na jak najwyższym poziomie.

Star Wars Galaxies: Total Experience Pack w Polsce

ComCo, 30 maja 2005, 09:16

Już niedługo, rodzimi miłośnicy produkcji Massively Multiplayer Online dostaną kolejny powód do radości. Zestaw Star Wars Galaxies: Total Experience Pack, o którym pisaliśmy w drugiej połowie kwietnia trafi bowiem do powszechnej sprzedaży w naszym kraju.

Premiera Star Wars Galaxies: Rage of the Wookies

Krystian Smoszna, 5 maja 2005, 07:04

Fani gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided mogą już zacierać ręce. W dniu dzisiejszym, wszyscy zarejestrowani użytkownicy podstawowej wersji programu, będą mogli pobrać drugie rozszerzenie, zatytułowane Rage of the Wookies.

Star Wars Galaxies w zestawie z dodatkami

ComCo, 19 kwietnia 2005, 10:13

Wygląda na to, że LucasArts szykuje ciekawy zestaw dla wszystkich osób, które w najbliższym czasie pragną użyć mocy i wkroczyć w realia MMOcRPG, pt. Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Otóż 24 maja w sprzedaży najpewniej pojawi się specjalny pack o nazwie The Total Experience, zawierający wszystko, czego potrzebuje gracz pragnący rozpocząć przygodę w wirtualnym uniwersum omawianej pozycji.