Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Stargate SG-1: The Alliance

Nadchodzi Stargate Resistance

Adrian Werner, 10 grudnia 2009, 11:46

Studio Cheyenne Mountain znamy głownie z trapionej kłopotami finansowymi nadchodzącej gry MMO Stargate Worlds. Okazuje się jednak, że zespół ten pracuje także nad inną produkcją wykorzystującą licencję Gwiezdnych Wrót.

Stargate SG-1: Alliance - sądowy finał batalii o grę

Elrond, 23 listopada 2007, 10:38

Wygląda na to, iż spory o powody zakończenia prac nad grą Stargate SG-1: Alliance nadal są solą w oku niektórych osób. Chociaż z drugiej strony fakt ten raczej nie dziwi - w końcu chodzi zapewne o grube pliki zielonych, a może raczej europejskich banknotów - 8 mln Euro, bo takiej właśnie kwoty domaga się australijska firma Perception, pracująca niegdyś przy tworzeniu Stargate SG-1: Alliance, od niedoszłego wydawcy produktu, austriackiego JoWooD.

Stargate SG 1: The Alliance bez szans na rynkowy debiut

Vercetti, 27 grudnia 2006, 13:10

Na początku roku informowaliśmy Was, że gra akcji o nazwie Stargate SG 1: The Alliance najprawdopodobniej nigdy nie ujrzy światła dziennego. Wśród wielu powodów tego stanu rzeczy wymieniano między innymi pasywną postawę koncernu MGM, będącego właścicielem marki Stargate. Wielu zastanawiało się, dlaczego firmie nie zależy na wspieraniu upadającego projektu.

Perception przejęte

Elrond, 13 kwietnia 2006, 14:05

Na oficjalnej stronie developerskiej firmy Perception, która tworzyła zawieszony projekt Stargate SG-1: The Alliance, pojawiła się informacja, mówiąca o przejęciu jej przez kompanię Digital & Voice Media Limited (DVM).

Koniec marzeń dla graczy czekających na debiut Stargate SG-1: The Alliance

ComCo, 22 stycznia 2006, 15:20

Jak się okazało, gra nawiązująca do popularnego serialu science-fiction Stargate SG-1: The Alliance nie bez powodu zniknęła z aktualnego planu wydawniczego korporacji Namco Bandai (patrz news z 18 stycznia 2006). Na oficjalnym forum dyskusyjnym opisywanego tytułu pojawił się post, z którego jasno wynika, że produkcja gry została ostatecznie anulowana.

JoWooD jednak trzyma się mocno

Elrond, 1 września 2005, 15:23

Wczorajsza informacja na temat bankructwa firmy JoWooD okazała jednak mocno przesadzona, co zapewne ucieszy jej fanów, zmartwi natomiast źle życzących. To prawda, iż w sądzie toczyła się sprawa upadłościowa JoWooD, jednak orzekł on, iż firma nie jest bankrutem odrzucając wniosek Perception, której przedstawiciele usiłowali dowieść czegoś przeciwnego.

JoWooD na skraju bankructwa?

Elrond, 31 sierpnia 2005, 14:09

Przeglądając porcję świeżych informacji na branżowych serwisach jedna z nich przyciągnęła moją uwagę z kosmiczną wprost siłą. Otóż jak donosi redakcja VooDoo Extreme powołując się na wiadomość zamieszczoną w austriackim portalu Der Standard, w sądzie w Wiedniu toczy się postępowanie upadłościowe przeciwko firmie JoWooD.

Stargate SG-1: Alliance wciąż w produkcji - Perception oskarża JoWood o rozpowszechnianie kłamstw

Krystian Smoszna, 12 sierpnia 2005, 09:49

Nie minął tydzień od oświadczenia koncernu JoWood w sprawie dalszej produkcji Stargate SG-1: Alliance, a swój punkt widzenia na sporną kwestię zaprezentowała firma Perception, zajmująca się tworzeniem wyżej wymienionej gry.

Dalszy developing Stargate SG-1: The Alliance stanął pod dużym znakiem zapytania

ComCo, 6 sierpnia 2005, 16:01

Czarne chmury zebrały się nad grą nawiązującą do popularnego serialu science-fiction Stargate SG-1: The Alliance. Koncern JoWood zerwał właśnie umowę z australijskim zespołem developerskim Perception, którego pracownicy od samego początku zajmowali się tworzeniem nadchodzącej pozycji. Obecnie do końca nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy tak świetnie zapowiadającego się tytułu.

Bohaterowie Stargate SG-1 przemówią do nas głosami serialowych aktorów

Elrond, 4 czerwca 2005, 13:25

Firma JoWooD Productions podała do wiadomości informację, która powinna ucieszyć wszystkich fanów serialu Stargate SG-1 oraz gry Stargate SG-1: The Alliance powstającej w oparciu o jego fabułę. Otóż udało się podpisać umowę z aktorami grającymi główne postaci serialu, dzięki czemu np. Jack O'Neal przemówi do nas głosem Richarda Deana Andersona.

Richard Dean Anderson będzie promował StarGate SG-1 na stoisku JoWooD

ComCo, 12 maja 2005, 09:05

JoWooD Productions szykuje świetną niespodziankę dla wszystkich graczy, którzy 18 maja odwiedzą targi E3. Otóż w związku z akcją promującą grę Stargate SG-1: The Alliance, na stoisku tejże firmy pojawi się znany aktor Richard Dean Anderson, który w popularnym serialu „Gwiezdne Wrota” (obecnie trwa produkcja jego dziewiątego sezonu!) gra Jacka O'Neilla.

Kolejna amatorska modyfikacja zniszczona przez potężny koncern

Krystian Smoszna, 19 kwietnia 2005, 12:25

Zapewne wśród naszych czytelników znajdują się fani serialu telewizyjnego Stargate SG-1, którzy słyszeli już o amatorskiej modyfikacji do Half-Life 2, nazwanej Stargate: Source. Od dłuższego czasu ów projekt pięknie się rozwijał, ale jak to zwykle w życiu bywa, brutalna rzeczywistość musiała sprowadzić twórców „nakładki” na ziemię.

JoWooD na targach E3 2005

Elrond, 15 kwietnia 2005, 10:36

Tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo (18-20 maja, Los Angeles), zbliżają się coraz większymi krokami. Nic więc dziwnego, iż firmy wydawnicze powoli umieszczają w sieci "nęcące" potencjalnych odwiedzających, listy gier, które zaprezentują na E3. Zobaczmy wobec tego, co ujrzą gracze na stoisku firmy JoWooD.

Pogramy wieloosobowo w Stargate SG-1

Elrond, 23 marca 2005, 10:42

Wszyscy fani Gwiezdnych Wrót, niecierpliwie oczekujący pojawienia się gry opartej na popularnym serialu, Stargate SG-1, mogą spać spokojnie. Wszystko wskazuje na to, iż jej twórcy bardzo poważnie podchodzą do swoich zajęć i co pewien czas mamy możliwość oglądać kolejne etapy ich prac. Firma JoWooD poinformowała właśnie, iż Stargate SG-1 umożliwiać będzie rozgrywki wieloosobowe.