Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat RollerCoaster Tycoon II

RollerCoaster Tycoon 2 - przejazd tą rekordową kolejką zająłby 45 lat

XxX, 2 sierpnia 2019, 15:52

Jeden z miłośników gry RollerCoaster Tycoon 2 postanowił dokonać czegoś, co kilka miesięcy temu wydawało się niemożliwe. Stworzył na tyle długi tor, aby jego ukończenie zajęło ponad 45 lat.

Szykuje się powrót serii RollerCoaster Tycoon

Adrian Werner, 7 września 2010, 08:36

Fani RollerCoaster Tycoon nie byli ostatnio rozpieszczani. Od premiery trzeciej części minęło już sześć długich lat, a pytania o kolejną odsłonę cyklu firma Atari (właściciel marki) zbywała do tej pory milczeniem. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że już wkrótce ulegnie to zmianie.

Powstanie film na podstawie serii RollerCoaster Tycoon

Hed, 14 maja 2010, 12:13

W planach znajduje się kolejny absurdalny film na podstawie gry. Tym razem chodzi o serię strategiczną RollerCoaster Tycoon, która trafi na ekrany kin dzięki staraniom Atari i Sony Pictures Animation. Można powiedzieć, że jest na co czekać, bo oprócz filmowej adaptacji menadżera lunaparku, otrzymamy też obrazy na podstawie gier The Sims i Asteroids.

Atari „wisi” twórcy RollerCoaster Tycoon prawie pięć milionów USD

ComCo, 9 listopada 2005, 09:24

Chris Sawyer postanowił zdecydowanie upomnieć się o swoje. Do brytyjskiego sądu wpłynął właśnie pozew, w którym ten jeden z najbardziej znanych developerów w branży elektroniczno-rozrywkowej oskarża korporację wydawniczą Atari o niewypłacenie należnych mu 4.8 miliona USD.

RollerCoaster Tycoon 3 oficjalnie w produkcji

ComCo, 4 marca 2004, 07:04

Na początku lutego bieżącego roku podaliśmy pierwsze informacje odnośnie trzeciej części bestsellerowego cyklu RollerCoaster Tycoon, jednak dopiero wczoraj korporacja wydawnicza Atari rozesłała oficjalną notkę prasową. Poniżej znajdziecie kilka szczegółów odnośnie pełnej wersji opisywanej gry (prawdopodobna data premiery: wakacje 2004).

Sequel Enter The Matrix, RollerCoaster Tycoon w 3D i wiele innych nowości od Atari

eLKaeR, 3 lutego 2004, 15:44

Dotychczas jedynie spekulowano, ale od wczoraj już nie trzeba tego czynić – przynajmniej w kontekście nowych gier wirtualnych, które powstaną wkrótce pod skrzydłami koncernu software’owego Atari. Albowiem wraz z ostatnimi wynikami finansowymi korporacji ujawniono także wybrane fragmenty planu dalszej rynkowej działalności.

Kolejny dodatek do RollerCoaster Tycoon 2

Kull, 20 września 2003, 14:01

Time Twister to podtytuł nowego dodatku do RollerCoaster Tycoon 2. Zapowiadane rozszerzenie da nam możliwość stworzenia parku rozrywki, stylem wykonania nawiązującym do odmiennych klimatycznie epok; od ery prehistorycznej i mitologicznej, poprzez średniowiecze, do ery Rock & Rolla (lata 50-te) i przyszłości.

RollerCoaster Tycoon 2: Wacky Worlds w produkcji

ComCo, 19 kwietnia 2003, 12:43

Na oficjalnej witrynie korporacji Infogrames, pojawiła się specjalna podstrona traktująca o rozszerzeniu do wydanej jeszcze w 2002 roku produkcji o nazwie RollerCoaster Tycoon 2. Dodatek, noszący podtytuł Wacky Worlds, wprowadzi do oryginału wiele ciekawych elementów (znacznie go rozbudowując), które powinny przypaść do gustu wszystkim kierownikom wirtualnych parków rozrywki.

RollerCoaster Tycoon II - GOLD

Łosiu, 4 września 2002, 12:02

Jak podaje firma Infogrames, sequel jednej z najlepiej sprzedających się strategii ekonomicznych w historii - RollerCoaster Tycoon został ukończony, a płyta „Gold Master” znajduje się już w tłoczni. Oficjalny termin wydania RollerCoaster Tycoon II to połowa października.

RollerCoaster Tycoon II zapowiedziany

Łosiu, 26 kwietnia 2002, 09:26

Firma Infogrames zapowiedziała wydanie gry zatytułowanej RollerCoaster Tycoon II, będącej sequelem jednej z najlepiej sprzedających się strategii ekonomicznych w historii. RollerCoaster Tycoon od momentu swej premiery w marcu 1999 roku, sprzedał się w ponad czterech milionach egzemplarzy i nadal często gości w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych.