Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Zoo Tycoon

Xbox One – pojawiły się recenzje tytułów startowych

Adam Zechenter, 19 listopada 2013, 14:48

Premiera konsoli Xbox One odbędzie się już za kilka dni – 22 listopada. Tymczasem pojawiły się recenzje tytułów startowych, z którymi będą mogli zapoznać się przyszli właściciele nowego sprzętu firmy Microsoft.

Zoo Tycoon na nowych materiałach

qjin, 21 sierpnia 2013, 10:14

Na targach gamescom zaprezentowano pierwszy zapis rozgrywki z nowej odsłony strategii ekonomicznej Zoo Tycoon. Ponadto firma Microsoft udostępniła dużo świeżych obrazków z gry.

Nadchodzi nowe Zoo Tycoon, ale tylko na Xboksa 360 i Xboksa One

Adrian Werner, 11 czerwca 2013, 06:44

Firma Microsoft zapowiedziała strategię ekonomiczną Zoo Tycoon, nad którą pracują autorzy Rollercoaster Tycoon 3. Niestety, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, gra zawita wyłącznie na konsole.

Właściciele DualScreenów zagrają w Zoo Tycoon 2

Maciej Jałowiec, 16 sierpnia 2007, 13:26

Serwis Cubed3 podaje, że dobrze sprzedająca się w Wielkiej Brytanii gra Zoo Tycoon DS doczeka się kontynuacji. Będzie ona w dużej mierze oparta na PC-towej wersji Zoo Tycoon 2 stworzonej przez Microsoft Game Studios.

Zapowiedziano Zoo Tycoon 2: Extinct Animals

Major Doktor Upiorna, 25 maja 2007, 15:00

Na fali popularności gier typu tycoon firma Microsoft zapowiedziała kolejną pozycję o nazwie Zoo Tycoon 2: Extinct Animals, która stanowi kontynuację serii, traktującej o tworzeniu i rozwijaniu własnego zoo. Przygotowywany tytuł, wprowadzający wiele świeżości do zabawy, trafi do właścicieli PeCetów pod koniec bieżącego roku.

Microsoft i Blue Fang będą kontynuować współpracę

Vercetti, 12 lipca 2006, 13:30

Ekipa Blue Fang Games, znana światu głównie ze stworzenia serii Zoo Tycoon, od lat współpracuje z Microsoftem, który wspiera ją finansowo przy produkcji nowych tytułów. Wczoraj obie firmy przedłużyły swoją partnerską umowę, wiążąc się ze sobą aż do 2009 roku.

Seria Zoo Tycoon znalazła już 5 milionów nabywców

Krystian Smoszna, 15 lutego 2005, 10:03

Przedstawiciele firmy Blue Fang Games, opublikowali w dniu wczorajszym oświadczenie prasowe, w którym pochwalili się wynikami sprzedaży swoich produktów sygnowanych logiem Zoo Tycoon. Według najnowszych danych, do tej pory wspominana wyżej seria znalazła ponad pięć milionów nabywców, spośród których połowa to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Czas wybrać najlepsze Zoo

[email protected], 5 sierpnia 2004, 12:41

Microsoft dzierży tytuł monopolisty, teraz chce najprawdopodobniej zapracować na miano firmy odpowiedzialnej społecznie. Dobroczynne działania są oczywiście połączone z kampanią reklamową sequela bardzo popularnej w Stanach Zjednoczonych (u nas zupełnie niedostrzeżonej) gry – Zoo Tycoon. Akcja ma na celu wybranie „Ulubionego Amerykańskiego Ogrodu Zoologicznego”, który w nagrodę otrzyma 25 tysięcy dolarów.

Komercyjny sukces serii Zoo Tycoon

Kull, 13 lipca 2004, 12:20

Blue Fang Games producent serii Zoo Tycoon oznajmił, iż tylko w samych Stanach Zjednoczonych detaliczna sprzedaż ich dzieła opiewa na 2 miliony sprzedanych egzemplarzy, gdy liczymy zaś wyniki w skali światowej liczba ta wzrasta do 4 milionów.

Zoo Tycoon 2 zapowiedziany

Elrond, 18 lutego 2004, 09:50

Miłośników wszelkiego rodzaju tycoonów a w szczególności osoby bojące się obcować na "żywca" ze zwierzętami z pewnością zainteresuje informacja podana przez firmę Microsoft Game Studios o kontynuacji popularnego symulatora rodem z Blue Fang Games, Zoo Tycoon 2. Prawie na pewno nie uda nam się stworzyć prawdziwego zoo ale przy pomocy Zoo Tycoon możemy troszkę poudawać i wybudować co prawda wirtualny ale i tak dający dużo zabawy, ogród zoologiczny.

„Zagrożone gatunki” prezentem dla graczy z okazji drugiej rocznicy rynkowego debiutu Zoo Tycoon

ComCo, 26 października 2003, 09:36

Z okazji drugiej rocznicy premiery pełnej wersji strategiczno-symulacyjnej pt. Zoo Tycoon, duet wydawniczy Blue Fang Games - Microsoft Game Studios przygotował dla wielbicieli owej produkcji specjalny prezent w postaci całkowicie darmowego dodatku. Zoo Tycoon: Endangered Species (nazwa add-onu), obecny do tej pory jedynie w kolekcjonerskim zestawie Complete Collection, rozszerza rozgrywkę o nowe zwierzęta, obiekty i scenariusze, zaś poniżej znajdziecie więcej szczegółów w tej sprawie.

Seria Zoo Tycoon zostanie wydana w specjalnym zestawie kolekcjonerskim

ComCo, 6 lipca 2003, 09:07

Pełna wersja gry Zoo Tycoon oraz jej dwa oficjalne rozszerzenia, tj. Dinosaur Digs i Marine Mania, przez dłuższy czas utrzymywały się w czołówce najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych. Ich wydawca - korporacja Microsoft – nie przejmuje się jednak chwilową stratą popularności omawianego cyklu, gdyż jeszcze tego lata planuje wydać specjalny zestaw kolekcjonerski, zawierający powyższe tytuły plus kilkanaście nowych elementów rozgrywki.

Oficjalna strona Zoo Tycoon: Marine Mania otwarta

Robal, 27 sierpnia 2002, 11:22

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej strony w całości poświęconej najnowszemu dodatkowi do gry Zoo Tycoon. Jak to bywa przeważnie na oficjalnych witrynach gier tak i tu znajdziemy garść informacji o tym tytule, trochę screenshotów oraz dział download, z którego możemy pobrać nowe „zwierzaki” oraz tapety z motywami pochodzącymi z tej produkcji.

Zoo Tycoon: Marine Mania zapowiedziane

Robal, 31 lipca 2002, 10:01

Oddział Microsoft Games powiadomił, że na początku października w sklepach pojawi się nowe rozszerzenie do gry Zoo Tycoon, które będzie nosiło podtytuł Marine Mania. Dodatek będzie miał nam do zaoferowania około 20 wodnych stworzeń, nowe scenariusze a także nowe przedmioty.

Nowy dinozaur do Zoo Tycoon

Robal, 25 lipca 2002, 10:03

Firma Microsoft na oficjalnej stronie Zoo Tycoon opublikowała pierwszego dinozaura, którego możemy za darmo pobrać do dodatku zatytułowanego Zoo Tycoon: Dinosaur Digs. Tym dinozaurem jest 27 metrowy plateosaurus, który stąpał po naszej ziemi podobno 220 milionów lat temu.

Dodatek do Zoo Tycoon

Łosiu, 20 lutego 2002, 09:15

Wydana kilka miesięcy temu strategia-ekonomiczna Zoo Tycoon doczekała się specjalnego rozszerzenia. Wydawca gry, firma Microsoft Entertainment poinformowała, że dodatek zatytułowany Zoo Tycoon: Dinosaur Digs trafi do sklepów w maju bieżącego roku.

Recenzja: Zoo Tycoon

Fajek, 31 stycznia 2002, 10:29

O popularności wszelkiego rodzaju „Tycoonów” niech świadczy ich liczba i różnorodność. Powoli zaczyna brakować dziedzin, które to gry z tego gatunku mogły by poruszyć. Nawet Microsoft wydał grę tego typu – Zoo Tycoon.

Ciekawostki ze świata gier (19/11/01)

Sznur, 19 listopada 2001, 17:17

Microsoft wypuścił pakiet dodatkowych zwierząt do swej niedawno wydanej symulacji zarządzania ogrodem zoologicznym – ZOO Tycoon. Z oficjalnej strony gry można ściągnąć sześć zwierzaków, wśród których najciekawszym jest chyba małpolud yeti. Wśród pozostałych znajdziemy azjatyckiego niedźwiedzia czarnego, jelenia czarnego oraz indyjskiego słonia.

Zapowiedź Zoo Tycoon

Fajek, 16 października 2001, 10:14

Wszystko zaczęło się wiele lat temu od gry zwanej Sim City. Popularność jaką zdobyła zaskoczyła nawet samych jej twórców, niewielką wówczas firmę Maxis. Od tego momentu zaczęły pojawiać się gry symulujące w rozwój miasta, wyspy, mrowiska, parku rozrywki, szpitala, biurowca i wiele innych. Tymczasem już niebawem, będziemy mogli poczuć się jak dyrektor... ZOO.

Zoo Tycoon „ozłocony”

Solnica, 14 października 2001, 00:21

Miłośnicy zwierząt lubiący od czasu do czasu zagrać w gry w stylu Sim City, Theme Park, itp. z pewnością z chęcią zapoznają się bliżej z ukończoną właśnie a wydawaną przez nasz kochany Microsoft grą Zoo Tycoon.

Dużo dobrych gier od naszego Bill'a!

Fajek, 16 marca 2001, 10:29

Microsoft przedstawił listę gier nad którymi aktualnie pracuje i które wyda w tym roku. Są to tytuły zarówno na komputery PC jak i na nową zabawkę Bill’a, Xbox’a.