Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat White Knight Chronicles

Wieści ze świata (Total War: SHOGUN 2, Portal 2, White Knight Chronicles) 12/04/11

Jiker, 12 kwietnia 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Total War: SHOGUN 2, nowym formacie płyty DVD dla Xboksa 360, a także drugiej części komiksu wprowadzającego do Portal 2. Zapraszamy do lektury.

Kolejne gry z serii White Knight Chronicles pojawią się w Europie

Kono, 9 marca 2011, 18:30

Mamy dobrą wiadomość dla fanów japońskich gier RPG. Jak donosi oficjalny blog PlayStation zarówno White Knight Chronicles II wydany na PlayStation 3, jak i White Knight Chronicles: Origins (dedykowany jest konsoli PSP, znany wcześniej jako White Knight Chronicles Episode.Portable: Dogma Wars), pojawią się w Europie jeszcze w maju bieżącego roku.

Kontynuacja White Knight Chronicles wymaga ukończenia pierwszej części serii

Jiker, 1 lipca 2010, 08:36

Dziennikarze japońskiego serwisu internetowego 4gamer.net informują, że White Knight Chronicles 2 – kontynuacja całkiem udanej gry jRPG wydanej na PlayStation 3 (premiera w Kraju Kwitnącej Wiśni 8 lipca) – będzie najprawdopodobniej pierwszą produkcją, wymagającą od gracza ukończenia poprzedniej odsłony serii. W innym wypadku rozpoczęcie nowego wątku będzie niemożliwe.

Wieści ze świata (ArmA II, Diablo II, APB) 30/06/10

Jiker, 30 czerwca 2010, 12:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o letniej zabawie w The Lord of the Rings Online, dziesięcioleciu Diablo II, premierze dodatku do ArmA II, a także amerykańskim debiucie gry MMO APB. Zapraszamy do lektury.

White Knight Chronicles zmierza na Zachód

Jiker, 6 grudnia 2009, 09:59

Na premierę anglojęzycznej wersji jRPG White Knight Chronicles czekamy już blisko rok. Japońska wersja produkcji zadebiutowała bowiem w zeszłorocznym okresie świątecznym. Po części czas oczekiwania zakończy się 2 lutego 2010 roku, kiedy to na rynek amerykański trafi specjalna edycja gry, nosząca podtytuł International Edition.

Wieści ze świata (FIFA 10, Borderlands, Empire: Total War) 23/09/09

Jiker, 23 września 2009, 14:19

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: patche do Empire: Total War, Demigod i World of Warcraft, Holandia oficjalnie w FIFA 10, Wolfenstein wycofany z niemieckich sklepów, opóźnienie pecetowego Borderlands, zapowiedź White Knight Story 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 grudnia 2008)

Jiker, 29 grudnia 2008, 11:45

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Osiągnięcia w Halo Wars oraz F.E.A.R. 2: Project Origin, Rock Band 2 z dodatkowymi piosenkami także na Wii oraz bardzo dobra sprzedaż White Knight Stories. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2008, 12:39

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Pięć milionów Xboksów w Europie, premiery echochrome i Final Fantasy Tactics A2, DirectX 10 w Cryostasis, demo Top Spin 3, nowe informacje i Crashu i Spyro, dodatki do Ace Combat i RACE 07, firmware dla PSP, co dalej z White Knight Story i inne. Zapraszamy do lektury.

Akihiro Hino, szef studia Level 5, wypowiada się na temat White Knight Story

Jiker, 9 października 2006, 17:40

White Knight Story (PS3) – produkcja studia Level 5 odpowiedzialnego m.in. za serię Dragon Quest – znana również pod japońskim tytułem Shirokishi Monogatari, została z miejsca okrzyknięta jedną z najlepiej zapowiadających się pozycji przedstawionych w trakcie tegorocznych targów Tokyo Game Show. Dzisiaj możemy Wam przekazać kilka nowych informacji na jej temat.

Autorzy Dragon Quest VIII pracują nad swoją pierwszą pozycją przeznaczoną dla konsoli Sony PS3

Jiker, 21 września 2006, 16:41

Akihiro Hino, prezes studia Level 5, ujawnił na łamach japońskiego magazynu Famitsu nad jaką grą pracuje aktualnie jego zespół. Autorzy m.in. Dragon Quest VIII oraz Rogue Galaxy zajmują się obecnie produkcją Shirokishi Monogatari (White Knight Story). Tytuł ten ukaże się na konsoli PLAYSTATION 3.