Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Duke Nukem: Manhattan Project

Take-Two w dalszym ciągu stawia na Duke Nukem

Hed, 21 czerwca 2011, 12:55

Firma Take-Two nie zamierza zrywać przyjaźni z Duke Nukem mimo zróżnicowanych recenzji, jakie otrzymuje Duke Nukem Forever. Wydawca planuje stworzyć kolejne produkty o napakowanym sterydami osiłku, który kilkukrotnie uratował Ziemię przed atakami obcych. Najprawdopodobniej Książę przestanie być bohaterem tylko gier i pojawi się w innych mediach.

Wieści ze świata (Alpha Protocol, Puzzle Quest 2, Naughty Bear) 22/06/10

Jiker, 22 czerwca 2010, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie wieloosobowym w Naughty Bear, dacie premiery Puzzle Quest 2 na X360, nowym modelu Xboksa 360 w wersji Arcade, pracach nad łatką do Alpha Protocol, a także środzie w Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Gears of War 2, Alan Wake) 11/06/10

Jiker, 11 czerwca 2010, 13:34

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach Telltale Games, wyścigach parkourowców, sprzedaży konsol Nintendo w Europie, dacie premiery Duke Nukem: Manhattan Project na X360, a także nowym cRPG od Focus Home Interactive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Doom II, The Sims 3) 27/05/10

Jiker, 27 maja 2010, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze trzynastego dodatku do EVE Online, środzie w Xbox Live Arcade, plotkach o kolejnym rozszerzeniu do The Sims 3, a także konwersji Duke Nukem: Manhattan Project na Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (PES 2010, Need For Speed, Duke Nukem: Manhattan Project) 7/04/10

Jiker, 7 kwietnia 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym DLC do PES 2010, łatce i edytorze do C&C4, marketingu Electronic Arts, dacie premiery Quantum Theory, ścieżkach dźwiękowych do Final Fantasy XIII i nowego Prince of Persia, a także o kontynuacji City of Heroes. Zapraszamy do lektury.

Przyszłość marki Duke Nukem

Adrian Werner, 27 grudnia 2009, 12:46

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

Vercetti, 14 lipca 2008, 15:22

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

Duke Nukem powraca do korzeni

eLKaeR, 24 stycznia 2004, 08:55

Nadal trwa nadzwyczaj długi okres oczekiwania konsumentów na produkt z gatunku FPS o nazwie Duke Nukem Forever, przygotowywany w siedzibie słynnego studia 3D Realms. Tymczasem dzięki staraniom firm MachineWorks NorthWest i SK Media & Entertainment legendarny „Książę” zainaugurował właśnie podbój rynku nowoczesnych kieszonkowych systemów multimedialnych.

Komputer ŚWIAT GRY 1/2004 już w kioskach

Solnica, 3 grudnia 2003, 13:50

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, styczniowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Duke Nukem Manhattan Project, Snow Wave Avalanche oraz Era Futbolu 2002, a wewnątrz wciąż 100 stronicowego numeru jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów im pokrewnych.

Letni konkurs z Duke Nukem

Sznur, 8 lipca 2002, 17:30

Z okazji niedawnej premiery Duke Nukem: Manhattan Project, pierwszej od lat gry z „księciem” w roli głównej, firma LEM postanowiła zorganizować specjalny wakacyjny konkurs, który ruszy już w najbliższy piątek...

Recenzja: Duke Nukem - Manhattan Project

Fajek, 5 lipca 2002, 11:42

Duke Nukem: Manhattan Project ma być swoistego rodzaju „wypełniaczem” w okresie oczekiwania na Duke Nukem Forever, grę, która najprawdopodobniej nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Duke Nukem... demo!

Fajek, 2 lipca 2002, 14:53

... niestety tylko do niedawno wydanego Manhattan Project. Ale trzeba przyznać, iż MP jest grą wartą naszego zainteresowania, dlatego Ci którzy wahają się nad zakupem pełnej wersji, powinni zapoznać się z demem.

Książe wpadł do sklepów...

Fajek, 20 czerwca 2002, 16:38

Książe z Manhattanu od dziś już w ogólnopolskiej sprzedaży. Duke Nukem: Manhattan Project w polskiej wersji językowej z kultowa podkoszulką w środku jest już do kupienia w każdym dobrym sklepie na terenie Polski!

Przedpremierowy pokaz Duke Nukem: Manhattan Project

Fajek, 28 maja 2002, 14:11

Prace lokalizacyjne „Duke Nukem: Manhattan Project” są na ukończeniu, a więc już 15 czerwca książę Nowego Jorku pojawi się w polskich sklepach. W pudełku znajdziecie 9 poziomów intensywnej rozgrywki z Dukem w roli głównej oraz fajną koszulkę. To wszystko za okazyjną cenę 79 PLN.

Zapowiedź: Duke Nukem – Manhattan Project

Fajek, 14 maja 2002, 10:11

Chyba coraz mniej z nas wierzy, że Duke Nukem Forever kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Dlatego też wszyscy fani Księcia muszą zadowolić się czymś innym – może to być na przykład Manhattan Project.

Kolejna gra z serii Duke Nukem ozłocona!

Łosiu, 9 maja 2002, 09:14

Niestety nie chodzi tu o Duke Nukem Forever, jedną z najdłużej produkowanych gier w historii, tylko o Duke Nukem: Manhattan Project, grę akcji/TPP tworzoną przez zespół Sunstorm Interactive. Pan George Broussard z 3D Realms oficjalnie poinformował, że prace nad grą dobiegły końca i niedługo trafi do sprzedaży.

Duke Nukem: Manhattan Project już w maju

Sznur, 18 marca 2002, 17:05

Wiadomo już kto wyda w Polsce, pierwszą po latach oczekiwania, grę z legendarnym Duke Nukem w roli głównej. Jak poinformowało wydawnictwo LEM, zakończono już prace nad tłumaczeniem tekstów do przygotowywanej właśnie polskiej wersji językowej Duke Nukem: Manhattan Project.

Oficjalna strona Duke Nukem: Manhattan Project

Solnica, 11 marca 2002, 09:40

ARUSH Entertainment uruchomił oficjalną stronę poświęconą Duke Nukem: Manhattan Project, kolejnej grze z „Księciem” w roli głównej, która trafi zapewne kiedyś na dyski twarde naszych komputerów.

Pierwsze screeny z Duke Nukem: Manhattan Project

Sznur, 28 stycznia 2002, 18:00

Mimo iż producent Duke Nukem Forever każe nam czekać w „nieskończoność”, dla wszystkich miłośników tego super-bohatera zaświtało światełko w tunelu. Firma ARUSH Entertainment przysłała nam właśnie trzy pierwsze screeny z najnowszej gry zespołu Sunstorm Interactive – Duke Nukem: Manhattan Project. Gra, która pierwotnie miała być tylko epizodem, przekształciła się w komercyjną produkcję pod skrzydłami 3D Realm, twórcy legendarnego Duke Nukem 3D.

Gry z ARUSH Entertainment na półkach sklepowych

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:40

Zachodni wydawca, firma ARUSH Entertainment podała do wiadomości, że wszystkie jej przyszłe gry będą sprzedawane również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów, tj. w wersjach pudełkowych w sklepach. Przypominam, że za wyjątkiem dwóch ostatnich tytułów Primal Prey oraz Hunting Unlimited firma zajmowała się jedynie dystrybucją gier za pośrednictwem Internetu. To nowe ustalenie dotyczy także gry, której bohaterem jest słynny książę - Duke Nukem: Manhattan Project.

Rok 2002 rokiem Duke Nukem?

Sznur, 8 stycznia 2002, 13:20

Pewnie nie wszyscy wiedzą, iż obecnie powstaje więcej niż jedna gra z Duke Nukem w roli głównej. Oprócz sztandarowego Duke Nukem Forever, którego premiera zbliża się dużymi krokami oraz Duke Nukem: Endangered Species, z kłopotami przejętego przez ukraiński zespół Action Forms, trwają prace nad jeszcze jednym tytułem z księciem.