Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Full Spectrum Warrior

Games with Gold na listopad - m.in. Aragami i LEGO Indiana Jones

washi, 29 października 2020, 17:29

Poznaliśmy listę tytułów, które w listopadzie otrzymają abonenci Xbox Live Gold w ramach usługi Games with Gold. W ofercie pojawią się m.in. Aragami: Shadow Edition i Full Spectrum Warrior.

Electronic Arts potwierdza zwolnienia w Pandemic Studios

Jiker, 18 listopada 2009, 09:15

Wczorajsze nieoficjalne wieści na temat likwidacji Pandemic Studios zostały potwierdzone w późnych godzinach wieczornych przez Electronic Arts. Wypowiedzenia otrzymało około 200 pracowników firmy. Pozostali – tworzący tzw. rdzeń – zostali przeniesieni do studia EA Los Angeles (wczoraj mówiono jeszcze o EA Montreal), w którym będą kontynuować pracę nad dotychczasowymi grami i markami Pandemic.

Żegnaj Pandemic Studios?

Jiker, 17 listopada 2009, 14:49

Zachodni serwis Kotaku doniósł, że koncern Electronic Arts jeszcze dzisiaj przeprowadzi likwidację studia deweloperskiego Pandemic, mającego w swym dorobku m.in. takie pozycje, jak Star Wars: Battlefront i dwie odsłony Mercenaries. Wieść przekazali dziennikarzom serwisu anonimowi informatorzy, mający powiązania z obydwoma firmami.

Weekendowe promocje THQ na Steamie

vampire, 27 listopada 2008, 09:56

Wydawca THQ przygotował cztery weekendowe promocje (począwszy od dzisiaj aż do najbliższego poniedziałku, czyli 1 grudnia) specjalnie dla użytkowników Steamu. Trzy z nich stanowią tematyczne zestawy gier, które możemy nabyć w znacznie niższych cenach niż gdybyśmy chcieli kupić każdą z zawartych w nich produkcji osobno za pośrednictwem tej platformy.

Kolejne gry za darmo! Area 51, Full Spectrum Warrior oraz Rise and Fall

Filip „fsm” Grabski, 2 października 2008, 11:07

Zupełnie niedawno do wciąz powiększającego się grona gier freeware trafiła całkiem świeża produkcja Midway – horror The Suffering. Od dzisiaj za darmo będzie można zagrać w kolejne trzy tytuły. Gwiazdka nadeszła wcześniej!

Pięć gier z katalogu firmy THQ już w Steamie

Krystian Smoszna, 18 lipca 2007, 07:23

Pięć nowych gier (m.in. Company of Heroes: Kompania Braci oraz Titan Quest) zostało uwzględnionych w najnowszej aktualizacji oferty systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Udostępnione produkty pochodzą z katalogu wydawniczego koncernu THQ, Inc.

Pandemic Studios tworzy Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

eLKaeR, 5 maja 2005, 08:08

Nie tylko na zlecenie firmy LucasArts pracują teraz ludzie z Pandemic Studios, przygotowując Star Wars: Battlefront II (vide news z 21 kwietnia 2005). Utalentowani developerzy w porozumieniu z korporacją THQ tworzą bowiem ujawnioną właśnie kontynuację głośnej taktycznej gry akcji, noszącej nazwę Full Spectrum Warrior.

Jak się ma Full Spectrum Warrior w wersji dla PS2?

eLKaeR, 9 stycznia 2005, 11:08

Pewnikiem entuzjaści rozmaitych gier wojennych zdążyli już przeczytać naszą recenzję PeCetowej edycji Full Spectrum Warrior, wypuszczonej we wrześniu ubiegłego roku (ponad trzy miesiące po wersji dla Microsoft Xbox). Dzieło Pandemic Studios opanuje wkrótce kolejne platformy elektroniczno-rozrywkowe, o czym pisaliśmy 23 listopada 2004. Dziś powracamy do tematu, gdyż mamy świeże dane.

„Full Spectrum Warrior” na konsolę PSP oraz PlayStation 2

Cisek, 23 listopada 2004, 08:07

THQ Inc. zapowiedziało, że „Full Spectrum Warrior”, taktyczna, wojskowa gra akcji, stworzona przez Pandemic Studios zostanie wydana również na konsolę PlayStation Portable i PlayStation 2.

Konkurs Full Spectrum Warrior - gra za friko! zakończony

Solnica, 8 listopada 2004, 15:29

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Full Spectrum Warrior. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Full Spectrum Warrior - gra za friko!

Solnica, 5 listopada 2004, 14:02

Zaledwie jeden mail oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody, jaką w tym tygodniu jest egzemplarz gry Full Spectrum Warrior.

THQ znowu na minusie, premiera S.T.A.L.K.E.R. po raz kolejny przełożona

Krystian Smoszna, 28 października 2004, 07:17

Koncern THQ opublikował w dniu wczorajszym raport finansowy za drugi kwartał roku fiskalnego 2005 (do 31 września 2004). Okazuje się, że firmie nadal nie wiedzie się najlepiej – obrót wyniósł 96.3 miliona dolarów, co oznacza straty w wysokości 6.4 mln. W ubiegłym roku, w tym samym okresie, THQ mogło pochwalić się obrotami w wysokości 126.5 mln dolarów. Ale to jeszcze nie koniec złych wiadomości.

Wokół Full Spectrum Warrior - podsumowanie

Michał Bobrowski, 15 października 2004, 13:56

Szczęśliwie dotarliśmy do końca cyklu informacji poświęconych Full Spectrum Warrior, który pojawi się na rodzimych półkach sklepowych już 28 października. Przez 6 dni każdy z Was, biorąc udział w konkursie fotograficznym miał możliwość powalczyć o jeden z 6 egzemplarzy ufundowanych przez polskiego wydawcę - firmę CD projekt. Czas zatem na małe podsumowanie, jak i zaprezentowanie nagrodzonych zdjęć.

Wokół Full Spectrum Warrior - dzień 6

Wojak, 14 października 2004, 00:00

Pięć dni spotykaliśmy się w ramach cyklu wiadomości „Wokół Full Spectrum Warrior”. Staraliśmy się w tym czasie przybliżyć Wam tę bardzo ciekawie zapowiadającą się grę. Dziś powracamy doń po raz ostatni, w związku z czym czas na małe podsumowanie. Nie zapominamy również o ostatniej odsłonie konkursu, w którym na zwycięzcę tradycyjnie czeka egzemplarz gry. Jeśli jeszcze nie próbowaliście go zdobyć, dziś macie na to ostatnią szansę.

Wokół Full Spectrum Warrior - dzień 5

Wojak, 13 października 2004, 00:00

Już po raz piąty spotykamy się w ramach cyklu wiadomości „Wokół Full Spectrum Warrior”. Dziś – korzystając przy tym z wersji demonstracyjnej gry – przyjrzymy się temu, na czym dokładnie polega rozgrywka oraz co potrafią kontrolowali przez gracza żołnierze. Innymi słowy: pokażemy Wam, na co się przygotować, a czego lepiej w tej grze nie robić. Tradycyjnie kontynuujemy też konkurs, w którym na zwycięzcę ponownie czeka pudełko z grą.

Wokół Full Spectrum Warrior - dzień 4

Wojak, 12 października 2004, 00:00

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu wiadomości poświęconych grze Full Spectrum Warrior. Wczoraj przybliżyliśmy Wam broń, z której korzystają na terenie zabudowanym żołnierze armii amerykańskiej oraz ci, którzy starają się ich powstrzymać – w tym wypadku terroryści. Dziś kilka słów o tym, kto dokładnie bierze w tym fikcyjnym konflikcie udział. Poza tym każdy z Was może spróbować swych sił w konkursie, w którym na zwycięzcę ponownie czeka pudełko z grą.

Wokół Full Spectrum Warrior - dzień 3

Wojak, 11 października 2004, 00:06

Cyklu wiadomości poświęconych grze Full Spectrum Warrior ciąg dalszy. Dziś, zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, kilka słów o broni wykorzystywanej przez żołnierzy podczas walki na terenie zabudowanym. Poza tym oczywiście kolejny konkurs, dzięki któremu ktoś z Was już niedługo stanie się właścicielem pudełka z grą.

Wokół Full Spectrum Warrior - dzień 2

Wojak, 10 października 2004, 00:44

Wczoraj obiecaliśmy Wam, że przez kilka najbliższych dni powracać będziemy do gry Full Spectrum Warrior. Nie mamy zamiaru nie dotrzymać słowa – dziś przybliżymy Wam MOUT. Wyjaśnimy, co to jest, na czym polega i dlaczego jest tak ważne. Kontynuujemy też konkurs, dzięki któremu ktoś z Was już dzisiaj zapewni sobie egzemplarz gry.

Wokół Full Spectrum Warrior - dzień 1

Wojak, 9 października 2004, 00:00

21 października na sklepowych półkach pojawić mają się pudełka z grą Full Spectrum Warrior. Dlaczego warto o tym pamiętać? Bo to tytuł nietypowy, jako jeden z nielicznych faktycznie zasługujący na miano taktycznej gry akcji. W dniu dzisiejszym również zaczynamy atrakcyjny cykl, w którym codziennie będzie można wygrać egzemplarz tej gry.

Pandemic Studios pracuje nad sequelem Full Spectrum Warrior

Krystian Smoszna, 23 września 2004, 07:22

Popularny, internetowy serwis IGN przyjrzał się wczoraj bliżej dwóm dodatkowym misjom, które już wkrótce będą mogli ściągnąć wszyscy posiadacze konsolowej wersji Full Spectrum Warrior. Niejako przy okazji, w tekście opublikowano potwierdzone informacje, z których jasno wynika, że studio Pandemic w pocie czoła pracuje nad sequelem tej gry akcji.

Premiery Full Spectrum Warrior i Star Wars Battlefront

Kull, 22 września 2004, 08:54

To dobra wiadomość dla miłośników gier akcji z elementami taktyki. Swoich premier doczekały się bowiem dwie tematycznie podobne, jednakże przeznaczone dla różnych odbiorców programy. Full Spectrum Warrior to świetna rozrywka dla pojedynczego gracza, zaś gra umiejscowiona w uniwersum Gwiezdnych Wojen to produkt stworzony z myślą o pojedynkach multiplayer.

Full Spectrum Warrior ozłocone

Kull, 10 września 2004, 10:25

THQ (wydawca gier) oznajmił dziś, iż PeCetowa wersja gry Full Spectrum Warrior weszła właśnie w fazę GOLD, a jej oficjalna premiera nastąpi 20 września 2004.

Full Spectrum Warrior - bonus w wersji PC

ComCo, 6 sierpnia 2004, 08:59

Najpierw pełną wersję programu otrzymają posiadacze konsol, dopiero później trafi ona do rąk użytkowników PeCetów. Dłuższy okres czekania na premierę Full Spectrum Warrior, bo o tej grze mowa, zostanie wynagrodzony tym drugim osobom nie tylko poprzez lepsze efekty graficzne, zmienione sterowanie (myszka + klawiatura zamiast pada) i ewentualną poprawkę wykrytych błędów, ale także poprzez zaimplementowanie w grze dwóch dodatkowych scenariuszy do przejścia.

THQ - "srebro" w kategorii niezależny wydawca gier komputerowych

Elrond, 22 lipca 2004, 14:58

Co łączy tytuły Broken Sword: Sleeping Dragon, Moto GP, Warhammer 40000 Fire Warrior, Full Spectrum Warrior czy STALKER: Shadow of Chernobyl? Oczywiście wydawca stojący za wymienionymi grami - firma THQ. W rankingu niezależnych firm wydających gry komputerowe sporządzonym przez NPD Group i obejmującym okres 2003.07.01-2004.06.30, firma THQ uplasowała się na znakomitym, drugim miejscu.

Pełna, wojskowa wersja Full Spectrum Warrior ukryta na CD z grą!

Phoenix, 4 czerwca 2004, 10:40

Działanie zamierzone, czy może wpadka programistów Pandemic Studios? Tego na dzień dzisiejszy oficjalnie określić nie można - brak jakiejkolwiek reakcji zarówno ze strony developera, jak i wydawcy, firmy THQ Inc. Faktem jest natomiast to, że jeden z użytkowników forum dyskusyjnego GameFAQs Message Boards sygnujący się pseudonimem SniperKilla odkrył na płycie CD z grą Full Spectrum Warrior (dedykowanej konsoli Xbox) specjalną wersję programu przeznaczoną dla żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych.

Full Spectrum Warrior w wersji na Xbox już jest

Elrond, 2 czerwca 2004, 11:16

“Pełnowymiarowy żołnierz czyli” Full Spectrum Warrior (bo tak chyba można tłumaczyć ten tytuł) w wersji przeznaczonej dla konsoli Xbox ukazał się dzisiaj na amerykańskich półkach sklepowych i oczywiście w sklepach internetowych. Ta gra tworzona przez zespół programistów z Pandemic Studios oparta jest na symulatorze treningu lekkiej piechoty armii USA, który powstał również w firmie Pandemic. Dzięki temu Full Spectrum Warrior zalicza się do grona najbardziej realistycznych i autentycznych gier wojskowych.

Zapowiedź „Full Spectrum Warrior”

Redakcja GRYOnline.pl, 2 marca 2004, 11:22

„Żołnierz dwudziestego pierwszego wieku musi być gotów do operacji wojskowych w terenie miejskim, czyli: MOUT (Military Operations in Urban Terrain). Oto główne zasady MOUT: zaskoczenie: nawiązywać walkę z wrogiem w taki sposób, na jaki jest on nieprzygotowany; bezpieczeństwo: nigdy nie pozwolić wrogowi zdobyć nieoczekiwanej przewagi; prostota: przygotowywać czytelne, nieskomplikowane plany akcji oraz treściwe rozkazy; prędkość: pozyskiwać teren szybko, w dokładnie obliczony sposób; skuteczność: atakować wroga z miażdżącą siłą. Tylko jeden rodzaj żołnierza jest w stanie podjąć się MOUT. Jest nim wszechstronny wojownik – Full Spectrum Warrior.”

"Cień Czarnobyla" zamiast S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost i odsunięcie Full Spectrum Warrior

eLKaeR, 6 lutego 2004, 09:55

Dotychczas w planie wydawniczym software’owej korporacji THQ, dotyczącym bieżącego roku, figurowały dwie szumnie zapowiadane taktyczne gry akcji o nazwach S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost i Full Spectrum Warrior. Jednak żadna z nich nie funkcjonuje już tamże we wcześniejszej postaci, ponieważ dokonano pewnych modyfikacji.

THQ otwiera oficjalną witrynę gry Full Spectrum Warrior

Phoenix, 19 września 2003, 13:24

Full Spectrum Warrior to gra, której developingiem zajmuje się firma Pandemic Studios. Zaś dzięki korporacji THQ dzisiaj w sieci otworzona została oficjalna witryna tej pozycji. Zaglądając w progi tegoż serwisu fani znajdą wiele interesujących faktów dotyczących fabuły gry i multimediów: pliki video ukazujące fragmenty gameplay’u, trailery, screeny, oraz bogatą sekcje uzbrojenia i taktyk bojowych w dość przystępnej według mnie formie. Całość wykonana została przy użyciu coraz bardziej powszechnej technologii Flash.

Pierwsze demo Full Spectrum Warrior już jutro na X03

Phoenix, 15 września 2003, 16:05

Korporacja THQ Inc. poinformowała dzisiaj, iż pierwsza grywalna odsłona Full Spectrum Warrior zostanie ukazana opinii publicznej już w dniach 16-17 września, podczas trwania imprezy X03 organizowanej przez Microsoft na południu Francji w Nicei. Tworzeniem tej taktycznej gry akcji zajmuje się firma Pandemic Studios, zaś jej premiera planowana jest na początek przyszłego roku kalendarzowego.

Gra Full Spectrum Warrior dostępna będzie także na PC

Phoenix, 3 września 2003, 14:00

W jednym z ostatnich wywiadów, które przeprowadził zachodni serwis GameSpot z przedstawicielami firmy THQ pojawiła się informacja, iż gra Full Spectrum Warrior, która początkowo miała pojawić się wyłącznie na konsolę Xbox może stać się także własnością posiadaczy komputerów klasy PC.