Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat MechWarrior 4: Vengeance

Współtwórcy Duke Nukem Forever zapowiedzieli grę MechWarrior Online

Olek, 1 listopada 2011, 14:09

Studio Pyranha Games zapowiedziało MechWarrior Online - utrzymaną w konwencji MMO grę akcji z bojowymi robotami w rolach głównych. Tytuł ukaże się latem przyszłego roku i dystrybuowany będzie na zasadzie "free to play" z opcją mikropłatności za niektóre przedmioty oraz udogodnienia.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Lost Planet 2, Battlefield: Bad Company 2) 22/04/10

Jiker, 22 kwietnia 2010, 13:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacja pecetowych gier, sieciowym demie Lost Planet 2, debiucie darmowego MechWarriora 4, plotkach o trzecim dodatku do Batman: Arkham Asylum, a także łatkach do pecetowego Battlefield: Bad Company 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare II, Just Cause 2, Quake II) 6/04/10

Jiker, 6 kwietnia 2010, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o Quake II w przeglądarce, darmowym abonamencie Xbox Live dla nabywców DLC do Modern Warfare 2, specjalnej wersji Blood Bowl, a także aktualizacji Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (The Beatles: Rock Band, Dragon Age, MechWarrior 4) 16/11/2009

Jiker, 16 listopada 2009, 12:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper zmierza na Xboksa 360, zaproszenia do testów darmowej wersji Shattered Horizon, plotki o nowej grze Robomodo i inne. Zapraszamy do lektury.

Plotki o filmowej adaptacji marki MechWarrior

Jiker, 30 września 2009, 10:39

Serwis Joystiq wszedł podobno w posiadanie informacji sugerujących możliwość powstania filmowej adaptacji marki MechWarrior. Kinowa produkcja bazująca na słynnym cyklu symulującym walki potężnych robotów, miałaby zostać wyprodukowana przez Michaela Eisnera, byłego prezesa koncernu Walt Disney.

MechWarrior 4: Vengeance z dodatkami za darmo już wkrótce

Jiker, 10 lipca 2009, 09:10

Oficjalne ujawnienie nowej odsłony marki MechWarrior było dla wielu z nas całkiem sporym zaskoczeniem. Seria traktująca o taktycznych starciach gigantycznych, silnie opancerzonych maszyn bojowych została już bowiem w dużej mierze zapomniana. Z tego też powodu, zanim dojdzie do debiutu nowego MechWarriora, otrzymamy szansę przypomnienia sobie najlepszych momentów czwartej odsłony cyklu.

Prace nad nowym MechWarriorem potwierdzone

Hed, 9 lipca 2009, 12:41

Nowa odsłona nieco zapomnianej serii o wielkich robotach MechWarrior rzeczywiście jest w produkcji. W tym tygodniu serwis Voodoo Extreme opublikował tajemnicze zwiastuny, które sugerowały taką możliwość. Zgodnie z wcześniejszymi domysłami produkcją gry zajmuje się studio Piranha Games, współpracujące z firmą Smith & Tinker, założoną przez Jordana Weismana, czyli autora oryginalnego MechWarriora.

MechWarrior 5 nadchodzi?!

Łosiu, 8 lipca 2009, 10:02

Na łamach zachodniego serwisu Voodoo Extreme pojawiły się trzy krótkie zajawki filmowe z olbrzymimi robotami w rolach głównych. Bardzo możliwe, że to pierwsze materiały reklamujące zupełnie nową odsłonę serii MechWarrior!

Jest szansa na kolejne gry z serii MechWarrior, Crimson Skies i Shadowrun

Przemysław Zamęcki, 7 grudnia 2007, 08:55

W niecałe trzy miesiące po tym, jak przestało istnieć FASA Studio, wokół wyprodukowanych przez nie marek znowu zrobiło się głośno. Na szczęście, tym razem w pozytywnym znaczeniu.

Złoty MechAssault 2: Lone Wolf

Elrond, 16 grudnia 2004, 10:13

Posiadacze konsol Xbox, którzy w pierwszej trójce swoich ulubionych gier, wymieniają te związane z ogromnymi Mechami, mogą już powoli zacząć zbierać pieniądze na kolejny zakup. Jak poinformował Microsoft, w złotą fazę weszła właśnie produkcja firm Day 1 Studios i FASA Studio, MechAssault 2: Lone Wolf. Oznacza to, że płyta-matka pojechała do tłoczni a gra ukaże się 28 grudnia.

Gratka dla fanów MechWarrior 4

Elrond, 23 sierpnia 2004, 16:01

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie przez wydawcę informacji, krążących od jakiegoś czasu po sieci, fani gry MechWarrior 4 spodziewać się mogą całkiem fajnej kompilacji. Na stronie GameStop pojawiła się bowiem oferta MechWarrior 4: Compilation Pack, która jeśli wierzyć umieszczonej tam dacie, ukaże się 21 września tego roku.

Wstrzymano prace nad MechWarrior 5

ComCo, 22 marca 2003, 15:51

Dla wielbicieli mechów i wszystkiego, co jest z nimi związane, mam niestety złą wiadomość - otóż na forum dyskusyjnym serwisu Dropshipcommand.com pojawił się post jednego z pracowników korporacji FASA, który podał, że Microsoft wstrzymał prace nad piątą częścią gry MechWarrior.

Ogromne roboty bojowe również w kinach

eLKaeR, 2 marca 2003, 12:44

Jest już przesądzone, iż popularna seria futurystycznych gier wirtualnych o nazwie MechWarrior doczeka się adaptacji filmowej. Powstanie tejże gwarantuje umowa, podpisana właśnie przez korporację WizKids i studio Electric Entertainmet.

MechWarrior 4 Clan 'MechPak ozłocony

Robal, 16 lipca 2002, 10:12

Firma Microsoft poinformowała, że prace nad MechWarrior 4: Clan 'Mech Pak, który jest najnowszym dodatkiem do gry MechWarrior 4: Vengeance zostały szczęśliwie zakończone a „złota płyta” z tym tytułem powędrowała już do tłoczni.

MechWarrior 4: Mercenaries - powrót do świata Battle Tech, tym razem w roli najemnika

Łosiu, 21 maja 2002, 09:39

Na dobrą sprawę światła dziennego nie ujrzały jeszcze dwa niedawno zapowiedziane dodatki do gry MechWarrior 4: Vengeance, tj. Clan Mech Pak i Inner Sphere Mech Pak, a firma Microsoft zapowiedziała nową grę z tej serii sygnowaną nazwą MechWarrior 4: Mercenaries.

Kolejne dwa dodatki do MechWarrior 4

Łosiu, 24 stycznia 2002, 09:12

Firma Microsoft ujawniła, że planuje wydać w przyszłości kolejne dwa dodatki do taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance. Przypominam, że w chwili obecnej dostępny jest już jeden dodatek do gry MechWarrior 4: Black Knight.

„Czarny Rycerz” ukończony

Fajek, 12 października 2001, 10:35

O wielkich, stalowych robotach, wysokich na kilka pięter zwanych mechami, słyszał chyba każdy. Zapewne stało się to za sprawą znakomitych gier z serii MechWarrior.

MechWarrior 4: Black Knight oficjalnie zapowiedziany

Łosiu, 15 czerwca 2001, 07:28

Microsoft oficjalnie zapowiedział wydanie dodatku do swej taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance o tytule MechWarrior 4: Black Knight.