Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ratchet & Clank 2

Plotki na temat Ratchet & Clank HD Collection

Adrian Werner, 3 marca 2012, 15:41

Ostatnimi czasy wiele popularnych starszych serii doczekało się reedycji HD. Według najnowszych plotek już wkrótce podobny lifting spotka cykl Ratchet & Clank.

Insomniac za wydaniem reedycji starych przygód Ratcheta i Clanka na PS3

Hed, 2 lipca 2010, 19:48

Jakiś czas temu na PlayStation 3 pojawił się God of War Collection, czyli zestaw dwóch gier z PlayStation 2 w odświeżonych wersjach (HD). W przyszłości w podobny sposób przypomniana zostanie seria Sly Cooper. Kto jeszcze zasługiwałby na wielki powrót? Wśród naszych typów jest marka Ratchet & Clank – co ciekawe, jej twórcy pozytywnie odnoszą się do pomysłu.

Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360

Jiker, 25 maja 2010, 17:07

Koncern Electronic Arts poinformował nieoczekiwanie o podpisaniu ekskluzywnej umowy wydawniczej z niezależnym studiem deweloperskim Insomniac Games, potwierdzając tym samym plotki z marca bieżącego roku.

Ratchet & Clank: Size Matters w marcu na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 22 stycznia 2008, 11:07

Kilka dni temu przypomnieliśmy Wam o prawdopodobnej konwersji na konsolę PlayStation2 gry Ratchet & Clank: Size Matters, która pierwotnie ukazała się niemal przed rokiem na PSP.

Ratchet & Clank: Size Matters również na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 16 stycznia 2008, 12:17

W drugiej połowie grudnia poinformowaliśmy Was o prawdopodobnej konwersji gry Ratchet & Clank: Size Matters z PlayStation Portable na PlayStation 2. Jak się okazuje, nie minęliśmy się wtedy z prawdą, a dzisiaj mamy tego potwierdzenie.

Agent Clank na ratunek Ratchetowi w nowej grze z cyklu Ratchet & Clank

Jiker, 20 września 2007, 15:37

Za głównego bohatera Ratchet & Clank od zawsze uważano nieustraszonego Ratcheta, niejako zapominając o ważnej roli odgrywanej przez Clanka. Nie pomogły w tym nawet poziomy, podczas których to właśnie Clank grał pierwsze skrzypce. Sytuacja ta ulegnie zmianie wraz z premierą kolejnej odsłony tego bardzo popularnego cyklu. W Secret Agent Clank wcielimy się bowiem w przyjaźnie nastawionego robota.

Insomniac Games jednym z najlepszych miejsc do pracy w Ameryce

Major Doktor Upiorna, 26 czerwca 2007, 09:49

Tak, jak przeczytaliście w tytule firma developerska Insomniac Games znalazła się wśród najlepszych miejsc do pracy w Stanach Zjednoczonych. Twórcy serii Ratchet & Clank i tytułu Resistance: Fall of Man uplasowali się na ósmej pozycji listy przygotowanej przez Society for Human Resource Management oraz Instytut The Great Place to Work.

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction bez trybu multiplayer

Jiker, 14 maja 2007, 09:23

Brian Allgeier, creative manager w firmie Insomniac czuwający nad produkcją gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, oznajmił w trakcie wywiadu udzielonego serwisowi IGN, że najnowsza odsłona popularnej serii gier zręcznościowo-przygodowych będzie oferować tylko opcję rozgrywki przeznaczoną dla pojedynczego gracza.

Insomniac Games spełnia marzenia niepełnosprawnego gracza

Sargeras, 20 kwietnia 2007, 10:17

Czasem w życiu zdarzają się takie momenty, że wszystko się wali i znikąd nie widać żadnej nadziei. Jednak los może się odmienić w zaskakujący sposób - wystarczy spotkać na swojej drodze życzliwych ludzi.

Przyjrzyj się oprawie graficznej najnowszej, next-genowej odsłony serii Ratchet & Clank

Jiker, 11 kwietnia 2007, 11:00

Studio Insomniac Games nie raczyło nas do tej pory wielką liczbą dobrych jakościowo zrzutów ekranowych ukazujących najnowszą, next-genową odsłonę serii Ratchet & Clank (ukaże się na PlayStation 3). Sytuacja ta zmieniła się ostatnio. Poniżej możecie obejrzeć efekt podjęcia decyzji o ujawnieniu oficjalnych screenshotów.

Jak aktualnie prezentuje się Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction?

Jiker, 4 marca 2007, 13:57

Okazało się, że kolejne informacje na temat gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ujawnione zostały wcześniej niż zapowiadaliśmy przy okazji ujawnienia jej oficjalnego tytułu. W internecie opublikowane zostały bowiem skany z najnowszego, kwietniowego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Magazyn EGM ujawnia tytuł nowej gry z serii Ratchet & Clank

Jiker, 22 lutego 2007, 07:52

Seria Ratchet & Clank wkracza powoli w epokę nowej generacji. Wraz ze zmianami czysto technicznymi dotyczy to również tych o zabarwieniu niejako artystycznym. Jednym z takowych czynników jest z pewnością tytuł gry, który został ujawniony na łamach kwietniowego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Prace nad grą Ratchet & Clank na PS3 nabierają rozpędu

Metatron, 2 listopada 2006, 12:02

Fani serii wydanych na PS2 zręcznościówek opowiadających o przygodach dwójki zwariowanych bohaterów: długouchego Ratcheta i jego towarzysza-robota Clanka musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ twórcy gry, ekipa Insomniac Games, zajmowali się strzelaniną Resistance: Fall of Man. Prace jednak są już na ukończeniu, a firma będzie mogła powrócić do popularnej serii.

Nie będzie więcej gier z serii Ratchet & Clank dla PS2, ponieważ nadchodzi PS3

eLKaeR, 23 marca 2006, 09:09

Czytając nasze dzisiejsze newsy możecie dowiedzieć się m.in. nieco na temat PlayStation 3, gdyż koncern Sony sypnął garścią szczegółów podczas Game Developers Conference 2006. W trakcie tej imprezy głos zabrali też pracownicy firmy Insomniac Games, czyli twórcy popularnej serii zręcznościówek pt. Ratchet & Clank. Utalentowani developerzy przygotowują już piątą grę, należącą do owego cyklu.

Sony zapowiada kontynuacje swoich bestsellerów

Elrond, 12 kwietnia 2005, 15:50

Firma Sony poinformowała o trwających pracach nad kontynuacjami dwóch swoich bestsellerowych serii - mowa o Ratchet & Clank oraz Sly. Z Ratchetem oraz Clankiem spotkamy się po raz czwarty w grze zatytułowanej Ratchet: Deadlocked, natomiast Sly zagości na naszych ekranach w trzeciej odsłonie cyklu, Sly 3: Honor Among Thieves.

Ratchet i Clank po raz trzeci nadejdą w listopadzie

ComCo, 3 września 2004, 16:45

Studio developerskie Insomniac Games podało dokładną datę premiery Ratchet & Clank: Up Your Arsenal, trzeciej części bestsellerowej serii gier platformowo-zręcznościowych z licznymi elementami strzelanki. Płyta z pełną wersją omawianej pozycji powinna trafić do sklepów 2 listopada bieżącego roku.

Jak & Daxter 3 oraz Ratchet & Clank 3 jeszcze w tym roku!

Soulcatcher, 25 lutego 2004, 10:22

Jeżeli przeczytałeś tytuł niniejszego newsa, po czym niezwłocznie zacząłeś przygotowywać swój niezbędnik gracza (zestaw karteczek z dostawami pizzy oraz pilot z przyciskiem „Normal Life Mod: Off”), to z pewnością doświadczyłeś już na własnej skórze skutki obcowania z Jakiem i Daxterem oraz Ratchetem i Clankiem. Jeśli nie – żałuj, bo jak dotąd w swojej „karierze” pominąłeś dwie, chyba najbardziej znane na konsolach, produkcje.

Ratchet & Clank w roli komandosów...

ComCo, 24 kwietnia 2003, 14:55

Amerykański oddział korporacji Sony Entertainment oficjalnie poinformował o przygotowywaniu sequela do gry Ratchet & Clank, który nosi podtytuł Going Commando. Produkcja, podobnie jak oryginał, będzie oczywiście rozbudowanym platformerem ze sporą domieszką akcji, zaś za jej developing odpowiada firma Insomniac Games.