Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Whispered World

Wikingowie, rogate bestie i czołgi – mobilne premiery tygodnia (Viking Saga, One Button Travel, World of Tanks Generals)

Jiker, 27 listopada 2015, 11:33

Sklepy App Store i Google Play wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje mobilne premiery zaliczyły gry takie jak Viking Saga: Epic Adventure, One Button Travel, World of Tanks Generals i Core Archery.

Silence: The Whispered World 2 pojawi się w 2014 roku

Góral, 12 grudnia 2013, 14:05

Firma Daedalic Entertainment zapowiedziała na przyszły rok grę przygodową Silence: The Whispered World 2, przy okazji publikując jej pierwszy zwiastun. Będzie to kontynuacja popularnej produkcji z 2009 roku.

Wieści ze świata (Dead Nation, The Whispered World, Visceral Games) 19/09/11

Jiker, 19 września 2011, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery i cenie nowego dodatku do Dead Nation, plotkach o likwidacji jednego z zespołów studia Visceral Games, a także darmowym soundtracku do The Gunstringer. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (23-29 sierpnia)

Vercetti, 30 sierpnia 2010, 09:18

Ostatnie dni wakacji przyniosły premierę najbardziej oczekiwanej gry akcji tego roku – Mafii II. Produkcja zespołu 2K Czech trafiła do sklepów w piątek. Prócz niej na polskim rynku ukazało się też kilka przygodówek – wśród nich wysoko oceniona produkcja z cyklu Runaway. Szczegółowe zestawienie tytułów, które trafiły na rynek w ubiegłym tygodniu, prezentujemy poniżej.

Przygodówka The Whispered World jeszcze w tym roku

Jiker, 23 marca 2009, 19:10

Po wielu perypetiach i latach oczekiwania gra przygodowa The Whispered World – produkcja ujawniona jeszcze w 2005 roku – trafi na europejski rynek. Stanie się to jeszcze w tym roku. Odpowiednio wcześniej, bo w maju, własne edycje otrzymają mieszkańcy krajów niemieckojęzycznych, w tym Austrii i Niemiec.

The Whispered World ma nowego wydawcę

Elrond, 24 sierpnia 2007, 15:05

Jakiś czas temu, niemieckie studio wydawnicze bad brain entertainment zapowiedziało wprowadzenie na rynek kilku gier, wśród których znajdowała się oryginalna przygodówka The Whispered World. Niestety na szumnych zapowiedziach się skończyło, a obiecane gry trafiły w niebyt. Aż do teraz.