Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tekken 5

Gorszy niż filmy Uwe Bolla – recenzja Tekken 2: Kazuya’s Revenge

Czarny Wilk, 15 stycznia 2015, 15:47

Uwe Boll ma powody do radości – jego filmy nie są już najgorszymi ekranizacjami gier video wszech czasów.

Tekken 7 w produkcji?

Hed, 27 maja 2010, 18:49

Z doniesień portugalskiej wersji serwisu Eurogamer wynika, że w produkcji znajduje się siódma odsłona Tekkena. Podobno kolejną grę z serii zapowiedział jej współautor, czyli Katsuhiro Harada, który pojawił się na jednej z imprez branżowych w Madrycie. Niestety nie znamy żadnych szczegółów rzekomej gry, bo nie została ona jeszcze potwierdzona przez Namco Bandai.

Znamy listę postaci w Tekkenie 6

vampire, 26 maja 2008, 10:39

Znamy już skład wojowników, którzy wezmą udział w turnieju King of Iron Fist Tournament w najnowszej, szóstej już, konsolowej odsłonie jednej z najpopularniejszych bijatyk – Tekkenie. Tym razem ich liczba jest większa niż kiedykolwiek w serii - do dyspozycji oddanych zostało aż 41 postaci, w tym wszystkie z Tekken 5: Dark Resurrection.

Dwight Little reżyserem filmowego Tekkena

Vercetti, 21 grudnia 2007, 15:53

Przymiarki do filmu na podstawie bijatyk z serii Tekken trwały już od paru ładnych lat. Dopiero teraz jednak twórcy kinowego obrazu postanowili ruszyć z pracami nad swoim dziełem. Realizacja projektu przypadnie w udziale wytwórni Crystal Sky Pictures, reżyserią natomiast zajmie się Dwight Little.

Znamy już 37 zawodników z gry Tekken 6

Metatron, 1 października 2007, 08:55

Większość wiadomości związanych z powstającą właśnie grą Tekken 6 dotyczy zawodników, którzy w niej się pojawią. Nie inaczej jest tym razem. Otóż do sieci przeniknął ostatnio screenshot przedstawiający ekran wyboru wojowników.

Tekken 6 z trybem rozgrywki przez Internet

Krystian Smoszna, 18 lipca 2007, 06:19

Mamy dobre wieści dla tych graczy, którzy w przyszłym roku zamierzają eksploatować szóstą odsłonę cyklu Tekken. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że produkt ten pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 3 toczyć pojedynki w sieci.

Tekken 6 – najnowsze wieści z produkcji

Misiek, 20 czerwca 2007, 09:11

Japoński portal Am Net, podejmujący temat automatów do gier w Japonii, ujawnił nowe informacje na temat Tekkena 6. Poznaliśmy je dzięki stronie SDTekken, której redaktorzy podjęli się próby przetłumaczenia japońskiego tekstu na bardziej zrozumiały dla nas język.

Tekken 6 pod koniec roku w salonach gier

BK, 19 czerwca 2007, 11:07

Korporacja Namco Bandai podzieliła się ze światem nowymi informacjami na temat szóstej odsłony serii Tekken. Nie chodzi tu jednak o wersję dla konsoli PlayStation 3, ale o edycję przeznaczoną dla automatów coin-op. Nie zmienia to jednak faktu, że to również bardzo ciekawe wieści.

Nowe screenshoty z Tekkena 6

Metatron, 4 czerwca 2007, 12:44

Prace nad najnowszą odsłoną Tekkena postępują w coraz szybszym tempie. Niedawno przedstawiliśmy wam kolejną nową postać, która dołączy do i tak rozbudowanego już panteonu wojowników, hiszpańskiego torreadora Miguela, a dzisiaj możemy zaprezentować nieco nowych screenshotów.

Nowa postać w grze Tekken 6 ujawniona

Metatron, 28 maja 2007, 10:40

Tekken 6 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy PS3 i fanów bijatyk produkcją. Stopniowo Namco ujawnia kolejne nowości, które zostaną wprowadzone do gry. Wiemy już od jakiegoś czasu o Zafinie i Leo, dwójce wojowników, którzy w tej części pojawią się po raz pierwszy. Obecnie poznaliśmy kolejnego debiutanta w serii.

Interaktywne areny cechą szóstej odsłony serii Tekken

Jiker, 1 marca 2007, 18:05

Tylko dwa dni przyszło nam czekać na nowe informacje na temat gry Tekken 6. W środę przekazaliśmy Wam bowiem wiadomość dotyczącą otwartych testów arcade’owej wersji tejże pozycji, które powinny się odbyć najprawdopodobniej w maju. Dzisiaj wiemy już nieco więcej na temat testów, jak i samej gry.

Otwarte testy arcade'owej wersji Tekken 6 już w maju?

Jiker, 27 lutego 2007, 08:23

Ostatnie informacje na temat Tekken 6 pochodzą z okresu, kiedy w Japonii odbywała się tegoroczna odsłona imprezy Arcade Operator’s Union (a więc z połowy lutego). Firma Namco Bandai, producent bijatyki, otworzyła wtedy oficjalną stronę internetową gry oraz zaprezentowała pierwszy filmik ukazujący system rozgrywki. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wiadomości.

Tekken 6 - nowe informacje

Metatron, 16 lutego 2007, 14:09

Dzisiaj w Japonii odbywa się Arcade Operator’s Union 2007 – impreza poświęcona rynkowi automatów arcade. Jedną z gier, która została tam zeprezentowana, jest Tekken 6. Jednocześnie otwarto oficjalną stronę poświęconą tej odsłonie najpopularniejszej serii trójwymiarowych bijatyk.

Tekken 6 na platformie PS3 i X360?

eLKaeR, 2 stycznia 2007, 11:05

Tylko raz w swojej prawie dwunastoletniej historii seria Tekken opuściła platformy z rodziny PlayStation, aby gra z tego cyklu mogła trafić do posiadaczy Game Boy Advance. Użytkownikom PlayStation 3 została już udostępniona pozycja pt. Tekken 5: Dark Resurrection, a w przyszłości otrzymają oni Tekkena 6. Czyżby jednak fani PS3 musieli podzielić się "szóstką" z entuzjastami Xboxa 360?

PlayStation 3 na pewno dostanie grę Tekken 5: Dark Resurrection

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 16:32

Mikołajkowe doniesienia zza kulis potwierdziła właśnie korporacja Namco, w związku z czym możemy oficjalnie poinformować, że z myślą o platformie PlayStation 3 przygotowywana jest konwersja gry Tekken 5: Dark Resurrection z automatów coin-op. W stosunku do edycji arcade'owej rozszerzeniu ulegnie ilość dostępnych postaci wojowników – będzie można wreszcie wybrać demonicznego Jinpachiego Mishimę.

Jeszcze jeden Tekken przed Tekkenem 6?

eLKaeR, 6 grudnia 2006, 14:05

Zanim na rynku zadebiutuje Gran Turismo 5 dla PlayStation 3, posiadacze tej platformy będą mogli pobrać z Internetu wyścigi samochodowe pt. Gran Turismo HD – swoistą przystawkę przed daniem głównym. Według najnowszego numeru japońskiego magazynu Famitsu, podobną drogą pójdzie najprawdopodobniej marka Tekken.

Maxim dla graczy

Elrond, 11 października 2006, 13:03

Magazyn Maxim, reklamujący się jako pismo dla prawdziwych mężczyzn, prezentujący na swoich łamach prawdziwie „męskie” rozrywki i przedmioty pożądania, pomyślał tym razem również o graczach. W tym celu przygotowano sesję zdjęciową kobiet z ... serii gier Tekken.

Porcja obrazków z Tekken 6

Krooliq, 5 lipca 2006, 09:32

O powstawaniu kolejnej odsłony serii Tekken, oznaczonej numerem 6, po raz pierwszy informowaliśmy pod koniec kwietnia bieżącego roku. Dziś natomiast mamy dla Was porcję obrazków, prezentujących nadchodzącą kontynuację w akcji.

Ridge Racer 7 i Tekken 6 na targach E3

Krystian Smoszna, 2 maja 2006, 07:49

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, koncern Namco Bandai zaprezentuje na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, najnowszą odsłonę cyklu Ridge Racer. Program ten przeznaczony będzie wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Przypomnijmy, że poprzedni odcinek serii – Ridge Racer 6 – stworzono z myślą o Xboksie 360.

Tekken 6 na pewno na platformie PS3

eLKaeR, 26 kwietnia 2006, 13:44

Żadna konsola z rodziny PlayStation nie może obejść się bez co najmniej jednej gry z serii Tekken. Nawet kieszonkowa platforma PSP ma uruchamiać wkrótce pozycję, zatytułowaną Tekken: Dark Resurrection. Również system PlayStation 3 musi zatem doczekać się produktu, należącego do wspomnianego cyklu – spekuluje się o tym od blisko roku. Jednak dziś dowiedzieliśmy się, że „szóstka” na pewno powstanie.

Opóźnienie Tekken: Dark Resurrection?

eLKaeR, 11 kwietnia 2006, 10:55

Pierwsza gra ze słynnej serii Tekken przeznaczona dla PlayStation Portable miała według dotychczasowych założeń ukazać się w połowie tegorocznego lata. Najświeższe informacje, które wypłynęły z siedziby korporacji Sony, wzbudzają jednak poważne wątpliwości w kwestii terminu premiery nowej wirtualnej bijatyki, dedykowanej platformie PSP.

Pierwsze dobrej jakości screenshoty z Tekken: Dark Resurrection

eLKaeR, 17 lutego 2006, 13:05

Powołując się na renomowany japoński magazyn Famitsu zaprezentowaliśmy Wam wczoraj nieco informacji na temat nowej odsłony cyklu Tekken, przeznaczonej dla PSP. Dziś chcielibyśmy przedstawić garść oficjalnych danych tekstowych oraz pierwsze screenshoty o dobrej jakości.

PSP otrzyma grę Tekken: Dark Resurrection

Jiker, 16 lutego 2006, 08:40

Zgodnie z tym, co trzy dni temu zapowiadaliśmy, w najnowszym numerze Famitsu, japońskiego magazynu poświęconemu grom, ukazał się ekskluzywny materiał ujawniający tytuł oraz szereg informacji na temat gry z serii Tekken, przygotowywanej przez Namco Bandai na konsolę PSP. Będzie nią Tekken: Dark Resurrection.

Namco Bandai pracuje nad grą z serii Tekken dla konsoli PSP

Jiker, 13 lutego 2006, 13:24

Redaktorzy Famitsu, japońskiego magazynu poświęconemu grom oraz elektronicznej rozrywce w ogóle, wyjawili szalenie interesującą informację na temat… nowej gry z serii Tekken, przygotowywanej przez Namco Bandai z myślą o przenośnej konsoli Sony PSP!

Urban Reign z gościnnym udziałem wojowników z serii Tekken

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2005, 12:17

Już niedługo użytkownicy konsoli PlayStation 2 będą mogli spróbować swoich sił w Urban Reign – nowym „mordobiciu” ze stajni Namco, w którym podejmowany jest temat walk ulicznych. Największą ciekawostką związaną z tym tytułem jest zapowiedź twórców programu, że podczas zmagań zobaczymy dwóch karateków, znanych dotąd z serii Tekken.

Tekken 5 kiedy indziej

eLKaeR, 19 lutego 2005, 14:44

Piąta część popularnego cyklu Tekken nie ukaże się w Stanach Zjednoczonych w połowie marca bieżącego roku, chociaż jeszcze kilkanaście dni temu korporacja Namco uznawała ten termin za obowiązujący (vide news z 7 lutego 2005). Ustalono bowiem właśnie nową datę komercyjnego debiutu gry za Wielką Wodą.

Sześć gier na dziesięciolecie serii Tekken

eLKaeR, 7 lutego 2005, 08:18

Standardowy wariant gry walki pt. Tekken 5 ma kosztować w momencie debiutu na terenie Stanów Zjednoczonych (15 marca 2005) równowartość około 153 PLN. Natomiast dwukrotnie droższa będzie edycja limitowana, przygotowana z okazji dziesięciolecia wirtualnego Turnieju Żelaznej Pięści. Na rynek trafi tylko dwadzieścia tysięcy sztuk specjalnej wersji.

Sekrety Tekken 5 - nowi wojownicy

Krooliq, 24 stycznia 2005, 11:22

Firma Namco, wydawca jednej z najbardziej znanych serii bijatyk znanych pod nazwą „Tekken”, ujawniła właśnie kolejne szczegóły dotyczące najnowszej, piątej jej odsłony. Jak sugeruje tytuł tej wiadomości, mowa o nowych postaciach wojowników.

Z okazji dziesiątych urodzin serii Tekken... Tekken za darmo

Speed, 12 stycznia 2005, 16:08

Plotki na temat umieszczenia oryginalnej, pierwszej wersji gry Tekken w najnowszej, piątej odsłonie z tej serii (za Oceanem program zadebiutuje w lutym, w Europie dopiero w lipcu tego roku) okazały się być prawdą. Przedstawiciele japońskiego koncernu Namco zdecydowali się na taki krok, ponieważ chcą w ten sposób uczcić dziesiątą rocznicę powstania serii Tekken.

Nowe tryby walki w Tekken 5

Elrond, 20 grudnia 2004, 11:38

Korporacja Namco poinformowała, iż w kolejnej odsłonie znakomitej serii bijatyk, Tekken 5, znajdą się nowe, bonusowe tryby gry. Dzięki nim, znacznemu rozszerzeniu ulegnie wachlarz ciosów oraz historia jednej z głównych postaci gry. Przypomnijmy, iż Tekken 5 pojawi się już 22 lutego na konsolę PS2.