Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hired Guns: The Jagged Edge

Premiery gier w Polsce (16-22 czerwca)

Vercetti, 23 czerwca 2008, 09:15

Tylko sześć premierowych gier trafiło w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów. Rodzimi dystrybutorzy zatroszczyli się przy tym wyłącznie o posiadaczy pecetów, konsolowcom proponując jedynie tytuły wydane w reedycjach.

Gra JAZZ: Hired Guns przemianowana na Hired Guns: The Jagged Edge

Metatron, 12 sierpnia 2007, 13:44

Firma GFI Russia ogłosiła, że turowa strategia znana dotychczas jako JAZZ: Hired Guns zmienia nazwę. Od tej pory będzie nosić tytuł Hired Guns: The Jagged Edge. Warto dodać, że to już druga zmiana nazwy dokonana w przeciągu tego roku. Jeszcze do stycznia produkcja znana była jako Jagged Alliance 3D.

JAZZ: Hired Guns w drugim kwartale 2007 roku

Metatron, 19 marca 2007, 12:04

Jak donosi rosyjskie studio GFI, gra JAZZ: Hired Guns, uprzednio znana jako Jagged Alliance 3D, jest już ukończona w osiemdziesięciu procentach. W związku z tym czeka ją niewielkie kilkumiesięczne opóźnienie.

Jagged Alliance 3D to teraz JAZZ: Hired Guns

eLKaeR, 25 stycznia 2007, 06:55

W temacie nowej gry spod znaku Jagged Alliance panowało do teraz pewne zamieszanie. Nowy produkt z serii, noszący nazwę Jagged Alliance 3D, przygotowywała pierwotnie firma Game Factory Interactive. Ostatecznie jednak korporacja wydawnicza Strategy First porozumiała się ze studiem F3 Games, które szykuje teraz Jagged Alliance 3. Właśnie postanowiono wreszcie zmienić tytuł projektu JA3D.

Nowe informacje o Jagged Alliance 3

Metatron, 28 grudnia 2006, 12:48

Tuż przed Świętami informowaliśmy was o tym, że trzecia część turowej gry taktycznej Jagged Alliance zostanie oparta na silniku Silent Storm. Po zawirowaniach związanych z zerwaniem współpracy przez Strategy First z developerem GFI Russia prace mogły ruszyć pełną parą po nawiązaniu porozumienia z firmami F3 Games oraz Akella. Oto garść informacji, jakie udało się zdobyć na temat nadchodzącej gry.

Jagged Alliance 3 powstanie na silniku gry Silent Storm

Łukasz Malik, 21 grudnia 2006, 09:24

Jak informowaliśmy Was 10 dni temu, wszystko wskazuje na to, że seria Jagged Alliance w końcu doczeka się trzeciej odsłony. Przypominamy, że po ponad dwuletniej współpracy Strategy First rozstał się z rosyjską firmą MiST Land.

Jednak będzie Jagged Alliance 3!

Elrond, 11 grudnia 2006, 14:10

Na początku września tego roku na łamach naszego serwisu zamieściliśmy wiadomość, która z pewnością zmroziła serca wiernych fanów serii Jagged Alliance. Otóż przyszłość cyklu została zagrożona po tym, jak wydawca Startegy First rozwiązał współpracę z developerem gier Jagged Alliance 3 oraz Jagged Alliance 3D, firmą Game Factory Interactive. Okazuje się jednak, iż Jagged Alliance doczeka się kontynuacji – lecz na razie nie wiadomo kiedy.

Jest nadzieja dla Jagged Alliance 3D?

Elrond, 5 września 2006, 08:37

Kilka dni temu informowaliśmy Was o dość nieprzyjemnym w prawdopodobnych skutkach, rozstaniu firm Strategy First oraz Game Factory Interactive. Wynikiem tego rozwodu było odebranie GFI praw do serii Jagged Alliance, co pod znakiem zapytania stawia pojawienie się na rynku kolejnych części gry. Jednak rosyjski deweloper tak łatwo się nie poddaje.

Seria Jagged Alliance zagrożona?

Elrond, 2 września 2006, 14:57

Niestety, bardzo zła wiadomość, związana z najnowszą odsłoną serii Jagged Alliance napłynęła bezpośrednio od Strategy First. Otóż przedstawiciele firmy poinformowali, iż zakończono umowę z Game Factory Interactive, dotyczącą tworzenia, publikowania i dystrybucji tytułów Jagged Alliance 3 oraz Jagged Alliance 3D.

Graficzny powiew świeżości w grze Jagged Alliance 3D

Łosiu, 11 sierpnia 2006, 09:40

O procesie produkcyjnym gry Jagged Alliance 3D słyszymy już od około dwóch lat. To całkiem spory kawał czasu, niemniej jednak do tej pory developerzy nie uraczyli fanów niczym więcej aniżeli masą screenów, które pozostawiały dużo do życzenia w dziedzinie jakości silnika graficznego. Dlatego też z pewnością ucieszy Was wieść, o postępie technologicznym w tym aspekcie gry.

Rezygnacja z African Alliance umocni Jagged Alliance 3D

eLKaeR, 10 września 2005, 12:12

Zapowiadano, że nadchodzi nowa gra taktyczna o tytule African Alliance, w której użytkownik przejmie bezpośrednią kontrolę nad elitarną grupą najemników, operującą na terenie afrykańskiego państewka. Niestety nie będzie nam dane zobaczyć w akcji tego dzieła rosyjskiej firmy MiST land – South, gdyż całe przedsięwzięcie właśnie „zapuszkowano”.

Game Factory Interactive wchłonęło MiST land South

Elrond, 11 sierpnia 2005, 10:11

Przedstawiciele firmy Game Factory Interactive poinformowali o fakcie przejęcia studia MiST land South oraz wszelkich jego aktywów. Jednocześnie dotychczasowy prezes MiST, Witalij Szutow, objął w GFi stanowisko PC Development Director. Gracze mogą kojarzyć MiST z takimi tytułami jak Paradise Cracked czy COPS2170: The Power Of Law a obecnie studio pracuje nad WarFare i Jagged Alliance 3D.

Jagged Alliance i Disciples trafią do posiadaczy Nintendo DS

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 09:18

Znane i lubiane serie gier o nazwie Jagged Alliance oraz Disciples przestały być domeną PeCetowców. Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy koncernem Strategy First a studiem Pocket PC, w oba tytuły będą mogli pograć również posiadacze przenośnej konsoli Nintendo DS.

Game Factory Interactive na targach E3 2005

ComCo, 11 maja 2005, 09:57

Rosyjska Game Factory Interactive dołączyła do grona firm, które zaprezentują swoje produkcje na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 (18-20 maja; Los Angeles). Poniżej znajdziecie kompletną listę oraz krótkie informacje odnośnie pozycji, które doczekają się pokazu na stoisku tego producenta i wydawcy.

Jagged Alliance 3D jednak z podziałem na tury

Krystian Smoszna, 9 maja 2005, 09:44

Jagged Alliance 3D będzie oferować rozgrywkę podzieloną na tury. Koncern Strategy First postanowił ostatecznie zakazać rosyjskiej firmie MISTLand eksperymentów z czasem rzeczywistym i oświadczył, że gra ma nawiązywać tradycją do poprzednich odsłon popularnej serii.

Jagged Alliance 3D – turowe czy w czasie rzeczywistym? Oto jest pytanie?

Łosiu, 14 kwietnia 2005, 09:31

Powyższy tytuł brzmi może dziwnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę tego tygodniowe oficjalne dane na temat JA3D, przysłane przez producenta i europejskiego wydawcę gry (pojawiły się one również nieco wcześniej w rosyjskim magazynie Igromania), ale okazuje się, że nie wszystko w tym temacie jest jasne. A to dlatego, że firma Strategy First, amerykański wydawca tego tytułu oraz inicjator jego produkcji twierdzi, iż JA3D to strategia rozgrywana w systemie turowym.