Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Midnight Club II

Darmowe DLC do L.A. Noire i Max Payne 3 od Rockstara

hexx0, 20 kwietnia 2021, 16:27

Rockstar udostępnił wczoraj w ramach darmowej aktualizacji wszystkie DLC do gier L.A. Noire i Max Payne 3 na PC. Przy okazji firma usunęła ze Steama wszystkie swoje gry, a dodając je z powrotem, chwilowo umożliwiła zakup Midnight Club 2.

Nowy klient Steama zachęca promocją gier Rockstara

Hed, 27 kwietnia 2010, 08:04

Zgodnie z obietnicą firma Valve wypuściła wczoraj wieczorem nową wersję klienta Steam, która zmienia wygląd interfejsu, dodaje mnóstwo funkcji oraz wprowadza wiele oczekiwanych modyfikacji technicznych. Z premierą odświeżonej wersji platformy zbiegła się dynamiczna promocja na gry Rockstara – ich komplet można kupić za 170 złotych (45 euro).

Problemów Rockstar San Diego ciąg dalszy. Przyszłość serii Midnight Club zagrożona?!

omadaha, 12 stycznia 2010, 11:25

Dopiero co informowaliśmy was o kłopotach jakie wyniknęły w oddziale Rockstara zlokalizowanym w San Diego (w związku z listem opublikowanym przez żony jego pracowników, w którym oskarżyły one firmę Rockstar o złe traktowanie ich mężów), a już docierają do nas kolejne informacje o problemach, z jakimi od dłuższego czasu musi borykać się to studio.

Gry Rockstar Games na Steamie o 30% tańsze

Łosiu, 31 stycznia 2009, 09:40

Wszyscy lubią promocje, lubimy je również i my, warto więc odnotować, że wszystkie tytuły Rockstar Games dostępne na platformie Steam są aktualnie objęte 30-procentową zniżką.

Nowa gra z cyklu Midnight Club w produkcji

Krystian Smoszna, 16 maja 2007, 16:18

Zapoczątkowana siedem lat temu seria Midnight Club będzie kontynuowana – zapowiedziała dziś firma Rockstar Games, Inc. Czwarta odsłona cyklu, która przeniesie nas na ulice amerykańskiego miasta Los Angeles, zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

THQ otworzyło nowe studio developerskie

Metatron, 19 lipca 2006, 09:23

THQ Inc. powołało do życia nowe studio developerskie zajmujące się tworzeniem gier na konsole nowej generacji. Studio nazywa się Incinerator i swoją siedzibę ma w mieście Carlsbad w Kalifornii.

Poradnik: Midnight Club II

Redakcja GRYOnline.pl, 29 sierpnia 2005, 19:18

Poradnik do Midnight Club II zawiera szczegółowe opisy wszystkich wyścigów w trybie kariery, a licznymi wskazówkami powinien pomóc graczom w ukończeniu gry na poziomie 100%. Znajdziecie tu również FAQ oraz tipsy dotyczące odblokowania ukrytych wozów.

Zachodnie premiery gier

ComCo, 2 lipca 2003, 15:44

Polscy gracze muszą jeszcze trochę poczekać, a tymczasem posiadacze popularnych PeCetów w Stanach Zjednoczonych już teraz mogą rozkoszować się pięcioma nowymi, długo oczekiwanymi produkcjami. Otóż do sprzedaży detalicznej na Zachodzie trafiły następujące tytuły: Warcraft III: The Frozen Throne, Tomb Raider: The Angel of Darkness, Midnight Club II, Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide oraz Endless Ages. Trzeba przyznać, że taki zestaw był/jest marzeniem niejednego gracza...

Precyzyjny termin premiery GTA: Vice City na PC i nie tylko

eLKaeR, 11 lutego 2003, 07:07

Niemieckie źródła podają, iż korporacja Take 2 Interactive dokonała aktualizacji swojego planu wydawniczego na bieżący rok. Po raz pierwszy wymieniono dokładną datę rynkowego debiutu PeCetowej wersji bestsellerowej gry Grand Theft Auto: Vice City, ale ciągle nie ujawniono szczegółów, dotyczących oficjalnej premiery Duke Nukem Forever.