Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat 80 Days

80 Days - bierzemy mobilną perełkę w podróż dookoła świata

Góral, 5 października 2015, 11:43

W tym tygodniu do mobilnej perełki wybraliśmy znakomite 80 Days, które kilka dni temu doczekało się rozbudowanej aktualizacji, zapewniającej kolejne godziny rozgrywki.

Najlepsze mobilne przygodówki (m.in. 80 Days czy Silent Age)

Adrian Werner, 26 lutego 2015, 15:45

Przed Wami czwarta odsłona naszego nowego cyklu krótkich artykułów, w których rekomendujemy godne polecenia produkcje mobilne. Tym razem omawiamy najciekawsze przygodówki dostępne wyłącznie na smartfony i tablety.

Hearthstone, Grand Theft Auto: Chinatown Wars i inne – przegląd najlepszych gier grudnia na Androida

Adrian Werner, 11 stycznia 2015, 12:47

Przed Wami omówienie najlepszych produkcji, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Znajdziecie wśród nich m.in. RPG-i Shadowrun: Dragonfall i Dragon Quest III, karciankę Hearthstone, przygodówkę 80 Days oraz zręcznościówkę Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

This War of Mine i Zaginięcie Ethana Cartera nominowane do nagród w IGF 2015

Draug, 8 stycznia 2015, 09:40

Ogłoszono nominacje do nagród siedemnastej edycji Independent Games Festival. Największą liczbę statuetek (w trzech z sześciu kategorii) może zgarnąć 80 Days, sporo wyróżnień dostały też m.in. This War of Mine i The Talos Principle. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 4 marca 2015 roku, podczas konferencji GDC.

80 Days – wyśmienita hybryda strategii i przygodówki trafiła na Androida

Adrian Werner, 17 grudnia 2014, 16:27

Do sprzedaży w usłudze Google Play trafiła androidowa wersja 80 Days, czyli wyśmienitej hybrydy strategii i przygodówki, która jest jedną z najwyżej ocenianych gier tego roku na iOS.

Mobilne 80 Days i Framed najlepszymi grami roku?

Adrian Werner, 27 listopada 2014, 11:18

Magazyn TIME opublikował listę dziesięciu najlepszych gier roku i trzy pozycje, w tym tę najwyższą, zajęły produkcje mobilne. Również znany z cyklu Metal Gear projektant Hideo Kojima wytypował mobilny tytuł jako swojego faworyta.

Hellraid: The Escape, Modern Combat 5, Traps n’ Gemstones i inne – przegląd najlepszych gier lipca na iOS

Adrian Werner, 1 sierpnia 2014, 15:57

Oto kolejne omówienie najlepszych produkcji, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. A wśród nich m.in. gra logiczna Hellraid: The Escape, przygodówki Secret Files Tunguska i 80 Days, platformówka Traps n’ Gemstones czy FPS Modern Combat 5: Blackout.

80 Days w złocie

Krystian Smoszna, 27 października 2005, 09:27

Już w listopadzie będziemy świadkami fantastycznej przygody, w której angielski podróżnik – Oliver Lavisheart – wyruszy w podróż dookoła świata. Firma Frogwares uporała się już z produkcją gry 80 Days. Program osiągnął złoty status i trafił do tłoczni. Stąd trafi już prosto na półki sklepowe.

Wyprawa dookoła świata chwilowo opóźniona

Kull, 6 września 2005, 09:06

Niemiecki wydawca gier Anaconda Games poinformował, iż program pod tytułem 80 Days zadebiutuje na rynku nie 30 września 2005, jak planowano wcześniej, lecz co najmniej miesiąc później. Niestety, nie sprecyzowano dokładnie nowego terminu.