Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dr. Kawashima's Brain Training

Wieści ze świata (Gears of War 3, Battlefield Play4Free, Uncharted 3) 30/11/10

Jiker, 30 listopada 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o możliwości darmowego powrotu do świata gry Aion, dacie premiery drugiego samodzielnego dodatku do Spellforce 2, trzeciej odsłonie cyklu Brain Training, zamkniętej becie Battlefield Play4Free, a także plotkach na temat miejsca akcji Uncharted 3. Zapraszamy do lektury.

Call of Duty: Modern Warfare 2 najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

Jiker, 23 sierpnia 2010, 13:42

Z informacji udostępnionych przez firmę Chart-Track wynika, że na szczycie listy najlepiej sprzedających się gier w historii brytyjskiego rynku elektronicznej rozrywki nastąpiła niezwykle istotna zmiana. Otóż, na pierwsze miejsce w notowaniu wskoczyła strzelanina Call of Duty: Modern Warfare 2.

20 najpopularniejszych gier w historii wg. Księgi Rekordów Guinnessa

Jiker, 27 maja 2010, 11:32

Brytyjska redakcja serwisu Tech & Gadgets należącego do grupy MSN.com opracowała, wspólnie z wydawcą Guinness World Records 2010 – Gamer's Edition listę dwudziestu najlepiej sprzedających się gier w historii rynku elektronicznej rozrywki.

Brain Training na DS najlepiej sprzedającą się grą w historii Wielkiej Brytanii

Jiker, 6 lipca 2009, 14:30

Z danych organizacji GfK Charttrack wynika, że najlepiej sprzedającą się produkcją w historii brytyjskiego rynku gier jest Dr Kawashima’s Brain Training – zestaw ciekawych łamigłówek i zagadek wydany na przenośne Nintendo DS w pierwszej połowie 2006 roku. Do dzisiaj dzieło firmy Nintendo przekonało do siebie ponad 3 miliony mieszkańców Wysp Brytyjskich.

Nintendo wciąż górą – wyniki finansowe za ubiegły rok fiskalny

Hed, 7 maja 2009, 11:22

Firma Nintendo ogłosiła wyniki finansowe za ubiegły rok fiskalny oraz prognozy na przyszłość. Jak można było się spodziewać korporacja odnotowała wzrost w kwestii sprzedaży oraz zysków. Przez okres 12 miesięcy zakończony 31 marca tego roku sprzedaż produktów urosła o 9 procent względem wcześniejszego roku finansowego. Twórcy Wii i DS-a odnotowali również przychody większe o 14 procent.

Gry na konsole Nintendo dominują w Niemczech

Maciej Jałowiec, 30 lipca 2007, 15:50

Serwis gamesindustry.biz podał Top 10 najlepiej sprzedających się gier w Niemczech. Co ciekawe, pierwsza piątka to produkcje przeznaczone na konsolę Nintendo DualScreen.

Nicole Kidman promuje drugą odsłonę cyklu Brain Age

Krystian Smoszna, 25 czerwca 2007, 07:30

Brytyjski serwis Metro poinformował wczoraj, że popularna, australijska aktorka Nicole Kidman, będzie promować drugą odsłonę cyklu Brain Age, która nosi tytuł More Brain Training from Dr. Kawashima: How Old is Your Brain?

Data europejskiej premiery Brain Training 2 została potwierdzona

Major Doktor Upiorna, 17 maja 2007, 09:09

W poniedziałek jako jedni z pierwszych podaliśmy Wam jeszcze wtedy niepotwierdzoną datę pojawienia się drugiej odsłony Brain Training dla konsoli NDS na terenie Europy. Już teraz możemy powiedzieć, że program ten na pewno pojawi się na Starym Kontynencie 29 czerwca br. Informacje na ten temat pojawiły się na oficjalnej europejskiej stronie firmy Nintendo wraz ze szczegółowym opisem.

Europejska premiera Brain Training 2 pod koniec czerwca?

Jiker, 14 maja 2007, 16:43

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już pod koniec czerwca do sprzedaży na terenie całej Europy trafi Dr. Kawashima's Brain Training, kontynuacja hitowej pozycji logicznej znanej posiadaczom przenośnej konsoli Nintendo DS.

Najlepiej sprzedające się gry na Nintendo DS w zeszłym roku fiskalnym

Jiker, 9 maja 2007, 13:57

Firma Nintendo opublikowała listę najlepiej sprzedających się gier wydanych na Nintendo DS w okresie 1 kwietnia 2006 – 31 marca 2007 (czyli w 2007 roku fiskalnym). Poinformowała również, że od momentu światowej premiery konsoli klienci zakupili 184 miliony egzemplarzy gier, z czego aż 123 miliony znalazły nabywców w trakcie określonych wyżej ram czasowych.

Brain Training najbardziej innowacyjną pozycją roku 2005 według magazynu Edge

Jiker, 22 sierpnia 2006, 14:34

Japoński koncern Nintendo został uhonorowany kolejną nagrodą. Tym razem przyznało ją niezależne jury, wyłonione przez redaktorów poczytnego magazynu Edge. Nagrodzonym produktem okazała się gra Dr. Kawashima's Brain Training. Jej producenci zostali docenieni za innowacyjne podejście do skostniałego już nieco rynku gier.

Rekordowa sprzedaż Brain Age

Jiker, 11 sierpnia 2006, 11:41

Brain Age: Train Your Brain in Minutes a Day, jedna z najbardziej nowatorskich gier (programów) firmy Nintendo, osiągnęła ogromny sukces na światowym rynku. Sprzedaż tejże pozycji przekroczyła bowiem poziom 4 milionów egzemplarzy.

Nintendo zapowiada kolejną grę z cyklu Brain Age

BK, 12 czerwca 2006, 07:57

Seria Brain Age, należąca do ścisłej czołówki jeśli chodzi o najlepiej sprzedające się gry na konsolę Nintendo DS, już wkrótce doczeka się kolejnej odsłony. Firma Nintendo zapowiedziała wydanie Common Sense Training for Adults.