Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fury

Koniec MMO Fury

fsm, 5 sierpnia 2008, 10:55

Niespecjalnie popularne, ale posiadające swoich zwolenników dzieło Auran Games – gra z gatunku MMOcRPG Fury, zakończy swój elektroniczny żywot w ciągu najbliższych 48 godzin.

Obniżki w polskim Codemasters

Kuba, 29 lutego 2008, 13:59

Codemasters już od blisko roku samodzielnie wydaje własne gry w Polsce. Dokładny mechanizm dość oryginalnej na naszym rynku formy współpracy firmy z CD Projekt i LEM opisaliśmy w tej informacji. Dzięki tego typu suwerenności to właśnie Codemasters decyduje o cenie swoich produktów na polskim rynku i... zapowiada obniżki!

Producent serii Trainz bankrutuje

Łosiu, 14 grudnia 2007, 09:07

Znana i lubiana przez wszystkich fanów kolejnictwa firma Auran (patrz seria gier Trainz) przechodzi ciężkie chwile. W ciągu ostatnich dni pisaliśmy już m.in. o zwolnieniach w oddziale odpowiedzialnym za Fury - najnowszy projekt Auranu, a dziś niestety musimy donieść o tym, iż firma ogłosiła stan bankructwa.

Fury już bez subskrypcji

Elrond, 12 grudnia 2007, 13:27

Nie chciałbym mówić, że wykrakaliśmy, ale dosłownie wczoraj pisaliśmy o kłopotach firmy Auran związanych ze słabo przyjętą wśród graczy Fury, a dzisiaj możemy dopisać dalszy ciąg tej historii. Fury staje się dostępna bez subskrypcji, a na ten fakt bynajmniej nie wpływa jej popularność.

Zwolnienia w Auran, jednak studio wciąż funkcjonuje

Elrond, 11 grudnia 2007, 09:28

Tony Hilliam, prezes zarządu niezależnego, australijskiego studia deweloperskiego Auran, którego najnowszym projektem jest wydana niedawno produkcja z rodzaju MMO, Fury, potwierdził plotki o zwolnieniach w firmie. Zaprzeczył jednocześnie doniesieniom, iż zarówno firma jak i wspomniana gra „zmarły śmiercią naturalną”.

Polska premiera Fury jeszcze w październiku

Vercetti, 5 października 2007, 18:05

Przed miesiącem informowaliśmy Was, że firma Codemasters Online uzyskała prawa do wydania w Europie nowej gry grupy Auran Games, MMORPG o nazwie Fury. Dzisiaj możemy dodać do tego, że plany dostarczenia produktu do sklepów na Starym Kontynencie obejmą również Polskę i tak, jak na Zachodzie, omawiana pozycja ukaże się u nas jeszcze w październiku.

Codemasters Online wyda w Europie grę Fury

Misiek, 7 września 2007, 09:24

Firma Codemasters Online ogłosiła wczoraj podpisanie porozumienia z australijskim developerem Auran, na mocy którego znana na tamtejszym terytorium gra Fury zostanie przeniesiona także na europejski rynek.

Gamecock ujawnia daty premier gier Fury i Dementium: The Ward

Metatron, 15 sierpnia 2007, 16:31

Stworzona przez byłych szefów Gathering of Developers firma wydawnicza Gamecock nabiera rozpędu. Zdążyła już zapowiedzieć kilka różnorodnych gier i zaprezentować je w akcji przedstawicielom mediów przybyłym na tegoroczne E3.

Darmowe i płatne konta w grze Fury

Metatron, 10 sierpnia 2007, 13:10

Przygotowywana przez studio Auran Games, nastawiona na walki pomiędzy graczami gra MMO Fury ukaże się już w październiku. Do tej pory myśleliśmy, że granie w nią nie będzie wymagało uiszczania comiesięcznego abonamentu, okazało się jednak, że nie jest to do końca prawda.

Fury zadebiutuje w Europie dzięki Codemasters

Vercetti, 8 sierpnia 2007, 09:54

Wywodząca się z Australii grupa Auran od dłuższego czasu poszukiwała wydawcy dla swego MMORPG Fury. Blisko pół roku temu firma podpisała kontrakt z firmą Gamecock, która zajmie się dystrybucją jej produktu na terenie Stanów Zjednoczonych. Wczoraj natomiast studio z kraju kangurów doszło do porozumienia z brytyjską korporacją Codemasters.

Zapisy na betatesty gry Fury rozpoczęte

Metatron, 4 czerwca 2007, 12:58

Każdy, kogo znudziło uciążliwe tępienie potworów i wykonywanie questów polegających na zaszlachtowaniu takiego czy innego stwora, może teraz zaznać przedsmaku tego, co szykują autorzy gry MMOTPS pod tytułem Fury, a to za sprawą uczestnictwa w betatestach, na które zapisy właśnie się rozpoczęły (liczba miejsc ograniczona).