Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

Tom Clancy's Ghost Recon Predator nową odsłoną popularnej marki?

Jiker, 20 października 2009, 19:48

Z informacjami na temat nowej odsłony cyklu Ghost Recon mieliśmy do czynienia już kilkukrotnie. Ostatnia z nich wskazywała na to, że francuski koncern Ubisoft zdecydował się na przesunięcie premiery gry na okres od marca 2010 do lutego 2011 roku. Kolejnych szczegółów dostarcza Australian Office of Film and Literature Classification.

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Ghost Recon 2 oficjalnie w produkcji!

ComCo, 9 kwietnia 2004, 08:05

Potwierdziły się wcześniejsze rewelacje fanowskiego serwisu ghostrecon.net - powstanie sequel Tom Clancy's Ghost Recon! Połączone sztaby firm Red Storm oraz Ubi Soft zapowiedziały premierę drugiej części tej taktycznej gry akcji na trzeci kwartał bieżącego roku (wakacje), zaś jak przystało na pełnoprawną kontynuację, autorzy zapowiedzieli rozbudowę i udoskonalenie większości elementów znanych z oryginału.

Recenzja: Ghost Recon – Desert Siege

Fajek, 7 października 2002, 11:32

Ghost Recon to pecjalny „Mission Pack” do taktycznej gry akcji Tom Clancy's Ghost Recon. Przenosi on akcję na teren Afryki Północnej, gdzie toczy się konflikt pomiędzy dwoma państwami: Etiopią i Erytreą. W ramach akcji Narodów Zjednoczonych żołnierze wchodzący w skład elitarnych jednostek „The Ghosts” zostają wysłani w samo serce konfliktu.

Kolejny dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon oficjalnie w produkcji

Łosiu, 22 sierpnia 2002, 08:25

Taktyczna gra akcji sygnowana nazwiskiem Clancy's - Ghost Recon okazała się na tyle dużym sukcesem, że jej producent i wydawca, firmy Red Storm i Ubi Soft, zdecydowały się w krótkim czasie po światowej premierze samej gry (około czterech miesięcy) wydać pierwszy dodatek do niej o podtytule Desert Siege. Najwidoczniej i on sprzedał się w znacznych ilościach, bo dziś oficjalnie zapowiedziano wydanie kolejnego dodatku - Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder.

Ubi Soft wydaje Ghost Recon: Goty Edition

Robal, 2 lipca 2002, 09:17

Firma Ubi Soft poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży specjalnego pakunku zatytułowanego Tom Clancy's Ghost Recon: Game of the Year Edition, który zawiera pełną wersję gry Ghost Recon oraz oficjalny dodatek z misjami do niej Desert Siege. Ghost Recon: GOTY w sumie posiada 23 misje dla opcji single player, 11 map dla trybu multiplayer oraz 6 multiplayerowych trybów zabawy. Cena tego zestawu została ustalona na 49.99 dolarów.

Ghost Recon - demo polskiej wersji i patch 1.2.10.0

Solnica, 14 czerwca 2002, 15:17

Firma Play-It udostępniła demo polskiej wersji Ghost Recon, taktycznej gry akcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego, której bohaterami są specjalizujący się w wykonywaniu bardzo niebezpiecznych zadań członkowie elitarnego oddziału żołnierzy „The Ghosts”.

Ghost Recon: Desert Siege PL w trakcie testów

Solnica, 5 czerwca 2002, 15:03

Jak poinformowała nas firma PlayIt, w końcowej fazie beta testów znajduje się w chwili obecnej polska wersja Ghost Recon: Desert Siege, dodatku do cieszącej się dużym uznaniem taktycznej gry akcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego – Ghost Recon.

Beta Test: Tom Clancy’s Ghost Recon: Desert Siege

Fajek, 26 kwietnia 2002, 11:14

Red Storm, producent m.in. serii Rainbow Six, nie poprzestaje na wydawaniu samych gier, ale zawsze wydaje również dodatki do nich. I nie inaczej jest z ich najnowsza produkcją Ghost Recon, do której to gry został wydany już na zachodzie dodatek Desert Siege, a już niebawem zobaczymy go również w polskich sklepach. Dziś na naszym serwisie ukazał się beta test tegoż dodatku.

5 x GOLD

Łosiu, 15 marca 2002, 09:20

Dzisiejszy dzień można śmiało nazwać „Złotym Dniem”. Czemu? Ponieważ, aż pięć gier oficjalnie weszło w złotą fazę produkcji (GOLD) i tym samym zostało ukończonych. Są to: Dragon Throne: Battle of Red Cliffs, Carnivores: Cityscape, Jedi Knight II: Jedi Outcast II, Ghost Recon: Desert Siege oraz Superpower.

Oficjalna nazwa Ghost Recon: Mission Pack

Sznur, 3 lutego 2002, 12:21

Red Storm Interactive na oficjalnej stronie taktycznej gry akcji Tom’s Clancy Ghost Recon zamieścił nowe informacje dotyczące nadchodzącego dodatku. Przede wszystkim znamy już jego pełną nazwę, gdyż dotychczas występował pod standardowym tytułem „Mission Pack”. Rozszerzenie nazywać się będzie Gost Recon: Desert Siege.