Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Eternal Darkness: Sanity's Requiem

Wieści ze świata (Borderlands 2, Watch Dogs, Eternal Darkness, NBA 2K14) 29/7/13

Hed, 29 lipca 2013, 14:28

Dziś piszemy m.in. o braku drugiej przepustki sezonowej do Borderlands 2, aktorze, który odegra główną rolę w adaptacji filmowej Watch Dogs, możliwym powrocie Eternal Darkness oraz ścieżce dźwiękowej NBA 2K14. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Smutny koniec producentów Too Human?

Ender, 12 maja 2013, 17:15

Po ubiegłorocznym przegranym procesie sądowym z Epic games, studio Silicon Knights, odpowiadające za powstanie gry Too Human, praktycznie nie dysponuje już żadnym majątkiem. Deweloper jest przy tym nadal dłużnikiem kanadyjskiego rządu, od którego pożyczył znaczne sumy pieniędzy. Większa część załogi upadłej firmy założyła jednak nowe studio Precursor Games, odcinając się od poprzednika.

Shadow of the Eternals duchowym następcą Eternal Darkness – ruszyła zbiórka pieniędzy

qjin, 6 maja 2013, 20:00

Precursor Games tworzy duchowego następcę Eternal Darkness, hitu z konsoli Nintendo Gamecube. Studio szuka pomocy wśród graczy za pomocą inicjatywy na oficjalnej stronie gry – próg wsparcia wynosi 1,5 miliona dolarów. Ponadto udostępniono pierwsze filmiki prezentujące rozgrywkę.

Wieści ze świata (Red Faction, MotoGP 09/10, SOCOM Fireteam Bravo 3)

Jiker, 18 lutego 2010, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Xbox Live Arcade bez gier Midway, Lord British wraca do branży gier, europejskie daty premiery Ninety-Nine Nights II i MotoGP 09/10, kontrowersyjne kody w pudełku z SOCOM Fireteam Bravo 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Tajemnicze The Box nową grą twórców Too Human?

Jiker, 30 listopada 2009, 12:58

CV jednego z pracowników kanadyjskiego studia Silicon Knights jest źródłem informacji na temat nowego dzieła twórców marek Eternall Darkness oraz Too Human. Ma nim być tajemnicze The Box przeznaczone na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Nowy projekt twórców Too Human ujawniony?

Hed, 26 lipca 2009, 08:56

Studio Silicon Knights, głównie znane z gier Eternal Darkness oraz Too Human, pracuje nad nową produkcją, która podobno nazywa się Siren in the Maelstrom. Tak przynajmniej wynika z oświadczenia opublikowanego przez TeleFilm Canada, przedstawiającego lokalne projekty finansowane przez instytucję. O czym jest nowa produkcja dewelopera? Tego na razie możemy się niestety tylko domyślać.

Nowe gry autorów Eternal Darkness i Dark Sector

Przemysław Zamęcki, 13 lutego 2008, 15:26

Serwis IGN donosi, że Ontario Media Development Corporation zainwestowało milion dolarów w dwa prototypowe tytuły, którymi mają zająć się firmy Silicon Knights i Digital Extremes.

Czy doczekamy się kontynuacji Eternal Darkness?

Vercetti, 10 lipca 2006, 15:07

Posiadacze konsol Nintendo GameCube pamiętają zapewne grę Eternal Darkness: Sanity's Requiem, będącą odświeżoną edycją kultowego survival horroru z czasów Nintendo 64. Zanosi się na to, że dane nam będzie jeszcze raz zasmakować mrocznej atmosfery, jaką gwarantowało dzieło porównywane do psychodelicznego Silent Hilla.