Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadow Warrior (1997)

Klasyczny Shadow Warrior za darmo na Steamie i GOG.com

Góral, 5 lipca 2017, 10:16

Firma Devolver Digital rozdaje klasycznego Shadow Warriora z 1997 roku w sklepach Steam i GOG.com. By go otrzymać, wystarczy udać się na odpowiednie strony i przypisać grę do swojego konta.

Oryginalny Shadow Warrior dostępny za darmo na GOG.com

Makek, 3 września 2016, 11:04

Na platformie GOG.com można całkowicie za darmo pobrać oryginalną wersję gry Shadow Warrior – kultowej strzelanki z 1997 roku, stworzonej przez studio 3D Realms. W przeciwieństwie do darmowej edycji na Steamie, zawiera ona także oba oficjalne rozszerzenia oraz ścieżkę dźwiękową.

Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Shadow Warrior Classic Redux) 9/7/13

Sarge, 9 lipca 2013, 14:35

Dziś piszemy m.in. o przenośnej aplikacji dla posiadaczy Call of Duty: Ghosts, premierze gry Shadow Warrior Classic Redux, a także poszukiwaniu nowych pracowników przez firmę NCsoft. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Oryginalna wersja Shadow Warrior za darmo na Steamie

Ender, 29 maja 2013, 21:55

Producenci nowej wersji FPS-a Shadow Warrior przygotowali niespodziankę dla fanów oryginalnej odsłony tytułu. Gra stworzona przez studio 3D Realms i wydana w 1997 roku została udostępniona bowiem za darmo w serwisie Steam.

Shadow Warrior na zwiastunie i obrazkach – premiera gry jesienią

qjin, 20 maja 2013, 09:15

Udostępniono pierwsze obrazki z gry Shadow Warrior, następcy kultowej strzelaniny FPP stworzonej przez studio 3D Realms. Nad produkcją pieczę trzyma polski zespół Flying Wild Hog, znany z Hard Reset. Zadebiutował także zwiastun, który zdradza planowany termin premiery.

Shadow Warrior potwierdzone. Grę robi polskie studio Flying Wild Hog

Góral, 10 maja 2013, 08:17

Studio Flying Wild Hog, znane z przyzwoitej strzelanki Hard Reset, potwierdziło na Facebooku, że pracuje z firmą Devolver Digital nad nową odsłoną kultowej gry Shadow Warrior.

Polacy z Flying Wild Hog robią nową odsłonę Shadow Warrior?

Hed, 9 maja 2013, 13:51

Pojawiły się pogłoski, że powstaje nowa gra z serii Shadow Warrior. Ze wskazówek wynika, że przygotuje ją polskie studio Flying Wild Hog (Hard Reset) oraz wydawca Digital Devolver (Hotline Miami).

Shadow Warrior: Wanton Destruction za darmo

eLKaeR, 10 września 2005, 11:55

Z naszych serwerów FTP można pobrać zestaw czterech map (0,13 MB), przeznaczonych dla słynnej gry typu FPS o nazwie Shadow Warrior. Poziomy te pochodzą z dodatku, noszącego tytuł Wanton Destruction i nie wprowadzonego nigdy oficjalnie do sprzedaży. Nieoczekiwanie pełna wersja rozszerzenia trafiła właśnie do ludzi z 3D Realms, którzy podjęli decyzję o opublikowaniu całości na zasadach freeware.

3D Realms przypomina nam o Shadow Warrior

eLKaeR, 3 kwietnia 2005, 13:05

Dokładnie od dwóch lat każdy zainteresowany może legalnie pobrać (3,8 MB) od nas kod źródłowy pamiętnej gry typu FPS o nazwie Duke Nukem 3D. W odmętach globalnego oceanu informatycznego pływa także pakiet z programistycznymi danymi, związanymi z inną pozycją marki 3D Realms, czyli Rise of the Triad: Dark War. Teraz owa firma udostępnia chętnym „wnętrzności” następnego produktu ze swojego katalogu.