Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Indiana Jones and The Fate of Atlantis

Wstrzymano prace nad Indiana Jones and the Fate of Atlantis Special Edition

Vergil, 1 marca 2017, 19:24

W listopadzie zeszłego roku światło dzienne ujrzała wersja demonstracyjna fanowskiego remake’u Indiana Jones and the Fate of Atlantis. Miłośnicy oldskulowych przygodówek nie ucieszą się na wieść, że prace nad nim zostały wstrzymane z powodu roszczeń firmy Lucasfilm.

Indiana Jones and the Fate of Atlantis Special Edition z wersją demo

Arantasar, 27 listopada 2016, 12:18

Niezależne studio Went2Play opublikowało demo gry Indiana Jones and the Fate of Atlantis Special Edition. Produkcja jest odświeżoną wersją popularnej przygodówki z 1992 roku. Pełna wersja oprócz oryginalnej zawartości zawierać będzie dodatkowe wątki fabularne, przedmioty oraz animowane przerywniki. Data premiery pozostaje nieznana.

Historia anulowanej kontynuacji Indiana Jones and the Fate of Atlantis

Góral, 22 lipca 2016, 11:34

Indiana Jones and the Fate of Atlantis powszechnie uznawane jest za jedną z najważniejszych przygodówek w dorobku studia LucasArts. Gra jednak nigdy nie doczekała się kontynuacji, choć pracowano nad Indiana Jones and the Iron Phoenix.

Przygodówki o Indianie Jonesie wiecznie żywe - zagraj w nowe dema

Hed, 11 stycznia 2011, 10:50

Kiedyś LucasArts nie miał nic wspólnego z pustymi grami pokroju The Force Unleashed II. Firma zajmowała się tworzeniem produkcji w klimatach Gwiezdnych Wojen, ale oprócz tego tworzyła też świetne przygodówki. Jednymi z najciekawszych były opowieści o Indianie Jonesie. Na szczęście za sprawą projektów fanów legenda jest wiecznie żywa.

Klasyki LucasArts już na Steamie

Maciej Śliwiński, 9 lipca 2009, 10:33

LucasArts kontynuuje ofensywę i przypomina swoje kolejne stare, aczkolwiek kultowe tytuły, które na przestrzeni lat stały się klasykami swoich gatunków. Na platformę Steam trafiła paczka dziesięciu gier wydanych w przeszłości przez to studio.

Klasyczne produkcje LucasArts powrócą w tę środę; remake Monkey Island za tydzień

Hed, 6 lipca 2009, 22:19

Firma LucasArts ogłosiła, że wyda na Steamie kilka swoich starszych produktów. Wśród nich pojawią się takie hity sprzed lat, jak: Loom, The Dig, Indiana Jones and the Fate of Atlantis oraz chociażby Star Wars: Battlefront II. Pierwsze trzy tytuły to kultowe przygodówki, które na pewno trafią do wielu fanów. Te i kilka innych produkcji będzie dostępnych na Steamie 8 lipca tego roku, czyli w środę.

Najnowsze zwiastuny filmów Far Cry i Indiana Jones

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 09:49

Podobno Uwe Boll jest całkiem niezłym pięściarzem. Jeżeli chwilkę poszperacie w pamięci, powinniście sobie przypomnieć, jak rzucił wyzwanie obrażającym go, w jego mniemaniu, dziennikarzom, aby stawili mu czoła podczas prawdziwego pojedynku bokserskiego. Znalazło się kilku śmiałków, jednak żadnemu z nich nie udało się wielkiego Uwe położyć na deski. Stąd mniemanie, że boksowanie idzie mu całkiem nieźle. Wniosek może być tylko jeden. Uwe Boll minął się z powołaniem, bo reżyser z niego żaden.

Lucas i Spielberg gotowi do produkcji kolejnego filmu o przygodach Indiany Jonesa

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2007, 14:47

George Lucas i Steven Spielberg są już gotowi do stworzenia czwartej odsłony przygód nieustraszonego archeologa, Indiany Jonesa – informuje magazyn The Hollywood Reporter. Jeśli wszystko dobrze, pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie w czerwcu bieżącego roku.

Ściągnij demo gry Indiana Jones and the Fountain of Youth!

Krystian Smoszna, 26 maja 2006, 10:54

Lubisz klasyczne przygodówki? Z rozrzewnieniem wspominasz przygody Indiany Jonesa, zrealizowane niegdyś przez koncern LucasArts? Jeśli na oba pytania odpowiedź brzmi „tak”, to mamy coś dla Ciebie. Przedstawiciele niezależnego studia Screen 7, które pracuje nad programem o nazwie Indiana Jones and the Fountain of Youth, postanowili opublikować w Internecie jego grywalną wersję demonstracyjną.

Indiana Jones z niezwykłą animacją postaci

Vercetti, 23 kwietnia 2006, 19:40

Na tegorocznych targach E3 z pewnością nie zabraknie nowych szczegółów, związanych z przygodami niezłomnego Indiany Jonesa. Tymczasem LucasArts postanowił ujawnić ciekawą informację, dotyczącą swojej nowej produkcji.

Nowego Indianę Jonesa zobaczymy już wkrótce

eLKaeR, 29 marca 2006, 11:11

Czwarty pełnometrażowy film, traktujący o przygodach archeologa Indiany Jonesa, trafić ma do kin w Anno Domini 2007 – w roli głównej ponownie Harrison Ford, a o reżyserię i scenariusz zadba odpowiednio Steven Spielberg i George Lucas. Natomiast już w bieżącym roku korporacja LucasArts, należąca do tego ostatniego twórcy, zaprezentuje szerokiej publiczności nową grę z cyklu Indiana Jones.

12 gier przygodowych LucasArts w 24 godziny

Krystian Smoszna, 21 listopada 2005, 10:37

Ile potrzeba czasu na ukończenie dwunastu klasycznych gier przygodowych firmy LucasArts? Na to pytanie spróbował odpowiedzieć niejaki Vogel, który podjął się niezwykłej próby.

Nowy Indiana Jones tylko na konsole nowej generacji

Krystian Smoszna, 20 maja 2005, 09:28

Wczoraj na łamach naszego serwisu pojawiła się wiadomość o planach koncernu LucasArts na najbliższą przyszłość. Wśród zapowiadanych gier, najbardziej kusząco przedstawiała się informacja o rozpoczęciu prac nad kolejnymi przygodami „najmniej nudnego archeologa świata”, czyli Indiany Jonesa.

LucasArts zapowiada nowy produkt z serii Indiana Jones

Krystian Smoszna, 19 maja 2005, 09:00

Na trwających obecnie targach E3, swoje plany na przyszłość ujawnił koncern LucasArts. Jak zwykle liczba tytułów na kolana nie powala, ale dotychczasowi wielbiciele produktów firmy powinni być zadowoleni, tym bardziej, że do świata gier po raz kolejny powróci Indiana Jones.

Indiana Jones powróci do świata elektronicznej rozrywki

eLKaeR, 27 lutego 2005, 12:58

Prawdopodobnie za rok mamy doczekać się debiutu następnego kinowego epizodu perypetii pamiętnego poszukiwacza przygód imieniem Indiana Jones. W roli głównej wystąpi ponownie Harrison Ford, a reżyserią zajmuje się Steven Spielberg. Przy okazji korporacja LucasArts przygotuje kolejne elektroniczno-rozrywkowe produkty z udziałem najsłynniejszego filmowego archeologa.

Indiana Jones znowu na ekranach komputerów

Łosiu, 23 stycznia 2002, 08:50

Jak donosi serwis Yahoo! Finance firma LucasArts zawarła umowę z Kalifornijskim producentem gier The Collective dotyczącą stworzenia kolejnej gry opowiadającej o przygodach bohaterskiego Indiana Jones’a.