Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Cold Fear

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Final Fantasy XIII-2, RAGE) 22/11/11

Jiker, 22 listopada 2011, 14:05

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatkach do F1 2011 i Skyrim, terminie premiery Jak & Daxter HD Collection, programie Kinect Accelerator, długości wątku fabularnego w Final Fantsy XIII-2, a także demie RAGE.

Black Death nowym survival horrorem twórców Cold Fear oraz I Am Alive

Hed, 24 czerwca 2011, 10:57

Studio Darkworks pracuje nad survival horrorem o nazwie Black Death, w którym zmierzymy się z ludźmi przeobrażonymi w mutanty po zetknięciu z tajemniczą czarną chmurą. Producent znany z gier Alone in the Dark: The New Nightmare i Cold Fear szykuje strzelankę pierwszoosobową ze zróżnicowanymi typami broni oraz pewnymi wyborami moralnymi.

Cold Fear w drodze na srebrny ekran

eLKaeR, 8 kwietnia 2006, 11:44

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu na podstawie serii Silent Hill, aczkolwiek nie będzie on jedynym, nawiązującym do gier z gatunku survival horror. Nakręcono już bowiem wcześniej dwa dzieła, oparte o cykl Resident Evil. Poza tym drogą ku srebrnemu ekranowi podąża teraz także gra Cold Fear, konkurencyjna wobec pozycji spod znaku SH i RE.

Konkurs Cold Fear - gra za friko! zakończony

Solnica, 29 sierpnia 2005, 15:12

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Cold Fear. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Cold Fear - gra za friko!

Solnica, 24 sierpnia 2005, 13:23

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Cold Fear. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Poradnik: Cold Fear

Redakcja GRYOnline.pl, 10 maja 2005, 17:42

Poradnik do gry z gatunku survival-horror - Cold Fear dokładnie opisuje jak ukończyć całą rozgrywkę wykonując kolejne zadania, w taki sposób by zminimalizować konieczność ponownego odwiedzania tych samych pomieszczeń.

"Zimny Strach" ogarnął również posiadaczy PeCetów

eLKaeR, 30 marca 2005, 08:44

Pracownikom firmy Darkworks i ich partnerom z korporacji Ubisoft Entertainment udało się dotrzymać słowa, danego na początku bieżącego miesiąca. Wersja PC nowego wirtualnego horroru pt. Cold Fear ujrzała bowiem światło dzienne w zapowiadanym wcześniej terminie.

Cold Fear w wersji PC jest blisko

eLKaeR, 6 marca 2005, 11:05

Wydawało się, że właściciele platform Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox będą bardziej uprzywilejowani w kwestii nowej gry akcji pt. Cold Fear. Według pierwotnych założeń edycja konsolowa miała bowiem znacznie wyprzedzić wariant PeCetowy. Stanie się jednak inaczej.

Wywiad z twórcami gry Cold Fear

Redakcja GRYOnline.pl, 3 marca 2005, 17:11

Cold Fear to przedstawiciel gatunku survival-horror, czyli dynamicznej gry akcji, w której istotną rolę odgrywa nastrój grozy. Zapraszamy do lektury wywiadu opublikowanego w dziale Hyde Park, jaki z twórcami tej gry przeprowadził jej polski wydawca, firma Cenega Poland.

Cold Fear w "złocie"

Krystian Smoszna, 25 lutego 2005, 07:45

Ostatnio stosunkowo często wspominamy o nowym produkcie firmy DarkWorks (twórców Alone in the Dark: The New Nightmare), zatytułowanym Cold Fear i nie należy się temu dziwić, wszak program zapowiada się wyjątkowo interesująco. Posiadacze konsol mogą już zacierać ręce – gra w wersji na platformy Xbox oraz PlayStation 2 osiągnęła właśnie „złoty” status, o czym poinformował koncern UbiSoft.

O ścieżce dźwiękowej Cold Fear słów kilka - ponownie

Elrond, 22 lutego 2005, 14:21

Nieco ponad dwa tygodnie temu mogliście przeczytać na łamach naszego serwisu pierwsze informacje dotyczące ścieżki dźwiękowej gry Cold Fear. Dzisiaj buszując po sieci, natknęliśmy się na kolejne wiadomości związane z tym tematem, Otóż do zespołu pieśni i tańca (jak to ładnie określił mój kolega U.V.) zwanego Marilyn Manson, dołączy Tom Salta.

Prawdopodobne opóźnienie „Cold Fear” w wersji PC

Cisek, 18 lutego 2005, 14:03

Opóźnienie premiery – wydarzenie w życiu każdego gracza, którego szczerze się nienawidzi, a jednocześnie jego wystąpienia jest się praktycznie pewnym. Dzisiaj ten los spotkał nadchodzącą produkcję UbiSoftu „Cold Fear”.

Marilyn Manson na ścieżce dźwiękowej do Cold Fear

Krystian Smoszna, 4 lutego 2005, 07:44

Jeśli kontrowersyjny zespół pieśni i tańca o nazwie Marilyn Manson zalicza się do Twoich ulubionych, z pewnością zainteresuje Cię poniższa wiadomość. Jeden z nowszych utworów grupy trafi na ścieżkę dźwiękową gry Cold Fear i zostanie użyty w promocyjnych materiałach video.