Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat FaceBreaker

Premiery gier w Polsce (10-16 listopada)

Vercetti, 17 listopada 2008, 08:45

Choć rekordu z pierwszych dni listopada nie udało się pobić, niewiele brakowało, by na rynku znów ukazało się 20 nowych tytułów. Polscy dystrybutorzy dopisali i fani elektronicznej rozrywki znów mogli wybierać spośród szerokiej gamy premierowych produktów. Poniżej prezentujemy pełną listę gier, które pojawiły się w sklepach w terminie 10-16 XI 2008.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 listopada 2008)

Jiker, 14 listopada 2008, 13:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Warhammer Online również w Korei, Red Alert 3 w wersji na 360-tkę debiutuje na rynku, zapowiedziano Evasive Space, pecetowy Pyroblazer dostępny, nowy epizod American McGee’s Grimm, plotki o LittleBigPlanet na PSP. Życzymy miłej lektury.

Fatalna sprzedaż Facebreakera

Jiker, 19 października 2008, 14:36

Facebreaker, zręcznościowy boks Electronic Arts stworzony na modłę popularnego niegdyś cyklu Ready 2 Rumble, został wydany na początku ubiegłego miesiąca. W zamyśle twórców miał przyciągnąć do konsol fanów tego typu rozgrywki, których w ogólnym rozrachunku jest przecież całkiem sporo. Tak się jednak nie stało, o czym poinformowała nas właśnie amerykańska organizacja NPD.

Premiery gier w Polsce (1-5 września)

Vercetti, 8 września 2008, 09:55

Początek września zapamiętamy z pewnością jako okres premiery gry Spore, jednej z najgłośniejszych (i jak się okazało – zbierającej bardzo sprzeczne opinie) produkcji tego roku.

25 utworów na ścieżce dźwiękowej FaceBreakera

Vercetti, 3 września 2008, 13:05

Już pojutrze na europejskim rynku zadebiutuje nowa zręcznościówka koncernu Electronic Arts, next-genowa produkcja o nazwie FaceBreaker. Projekt stworzony przez autorów serii Fight Night tym razem podejdzie do tematyki boksu z przymrużeniem oka, o czym świadczy już sama oprawa graficzna nadchodzącego tytułu.

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

Elrond, 9 sierpnia 2008, 15:05

Games Convention, największe i najważniejsze targi elektronicznej rozrywki w Europie, zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka z nimi związana zaczyna się powoli udzielać wystawcom, którzy ujawniają listy gier przygotowanych do pokazaniu w Lipsku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 23 lipca 2008, 11:53

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o planach wydawniczych firm Empire Interactive i Nibilis, zapowiedzi nowej przygodówki Defenders of Law, beta testach gry Perfect World i Multiwinia, demie Facebreakera i innych. Zapraszamy do lektury.

Szef EA Sports pojawi się w FaceBreaker?

vampire, 21 lipca 2008, 10:51

Jak wiemy FaceBreaker, pierwsza produkcja należąca do stworzonej przez Electronic Arts marki Freestyle, wykorzysta technologię Photo Game Face. Ta umożliwia przeniesienie swojego wizerunku do wirtualnego świata, aby tego dokonać wystarczy jedynie wgrać swoje zdjęcie i na jego podstawie stworzyć model w grze.

FaceBreaker we wrześniu

vampire, 18 czerwca 2008, 12:52

Poznaliśmy już datę premiery pierwszego tytułu będącego przedstawicielem nowej marki - Freestyle - stworzonej przez Electronic Arts. Mowa oczywiście o grze bokserskiej - FaceBreaker, która zadebiutuje 5 września na konsolach PS3, Xbox 360 oraz Wii.

EA Sports wprowadza nową markę gier

Virion, 7 maja 2008, 15:26

EA Sports postanowiła otworzyć nową markę produktów o nazwie Freestyle. Pierwszym z nich będzie Face Breaker, którego premiera nastąpi we wrześniu tego roku

Pierwsze screeny z FaceBreakera

Kuba, 4 marca 2008, 09:14

Kilka tygodni temu poinformowaliśmy Was, że Electronic Arts pracuje nad kolejną grą o boksie... i tym razem nie będzie to nic z cyklu Fight Night. FaceBreaker zaprezentuje dużo luźniejsze podejście do tematyki boksu, o czym świadczy między innymi zabawna, rysunkowa grafika.

Electronic Arts zapowiada Facebreaker

Przemysław Zamęcki, 31 stycznia 2008, 15:30

Koncern Electronic Arts zaanonsował powstanie nowej gry bokserskiej zatytułowanej Facebraker. Po niewątpliwym sukcesie serii Fight Night i zapowiedziach konkurencji (Don King Presents: Prizefighter) tym razem pora na tytuł w nieco lżejszej konwencji.