Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

Kody do The Sims 4 Star Wars - oto jak odblokować rzeczy

Entelarmer, 10 września 2020, 09:23

Nieograniczone galaktyczne kredyty i możliwość zaadoptowania Kylo Rena w The Sims 4? To możliwe. Wystarczy skorzystać z kodów Star Wars: Wyprawy na Batuu.

The Sims 4 - rośnie cena dodatków. Electronic Arts Polska komentuje sprawę

Entelarmer, 9 września 2020, 17:57

Firma Electronic Arts Polska skomentowała sprawę ceny dodatku The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu. Od tego roku wszystkie rozszerzenia do popularnej serii będą droższe niż dotychczas.

The Sims 4 Star Wars - premiera kontrowersyjnego dodatku

Adrian Werner, 8 września 2020, 09:47

Doczekaliśmy się premiery The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu, czyli osadzonego w realiach Gwiezdnych wojen dodatku do przeboju studia Maxis.

The Sims 4 - zirytowani gracze rozpoczynają akcję przeciwko Star Wars

Dameredet, 4 września 2020, 17:07

Niedawno zapowiedziany pakiet rozgrywki poświęcony Star Wars zirytował społeczność The Sims 4. Gracze grożą bojkotem dodatku i zwracają uwagę na trapiące grę od dawna problemy. Natomiast twórcy wystosowali list do fanów.

Oficjalny gameplay z The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu

Vergil, 1 września 2020, 18:08

Firma EA udostępniła oficjalny gameplay z The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu, czyli nowego pakietu rozgrywki do gry The Sims 4, który zabierze nas do świata Gwiezdnych wojen. Materiał wideo prezentuje najważniejsze atrakcje przygotowane przez studio Maxis.

The Sims 4 Star Wars - zapowiedziano nowy pakiet rozgrywki

Froozyy, 27 sierpnia 2020, 21:11

Na targach gamescom firma EA zapowiedziała The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu, czyli nowy pakiet rozgrywki do popularnego symulatora życia, dzięki któremu nasze Simy trafią do uniwersum Gwiezdnych wojen.