Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sackboy: Wielka przygoda

Kolejny exclusive PlayStation może wkrótce trafić na PC

Entelarmer, 27 października 2021, 20:16

Przeciek z GeForce Now z września zdaje się być coraz bardziej wiarygodny. Baza danych Steama ujawniła kolejny tytuł ekskluzywny PlayStation, który może trafić na PC.

PS5 pozwoli sprawdzić gry przed zakupem - Wielka Brytania testuje nową funkcję

Bebop, 3 października 2021, 15:17

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą przez określony czas testować gry Death Stranding: Director's Cut oraz Sackboy: A Big Adventure na PlayStation 5. Debiut nowej usługi nie obył się jednak bez kontrowersji.

Gry na premierę PlayStation 5 w Polsce - przegląd

Entelarmer, 19 listopada 2020, 09:50

Gry na PlayStation 5 od dzisiaj są dostępne także w Polsce. Jeśli interesuje Was zakup PS5, warto sprawdzić, jakie tytuły można kupić i jak wypadają na nowej konsoli Sony.

Recenzje Sackboy: A Big Adventure - to solidna platformówka, ale nic więcej

Vergil, 16 listopada 2020, 11:24

Recenzenci wzięli pod lupę grę Sackboy: A Big Adventure, opracowaną przede wszystkim jako tytuł startowy dla konsoli PS5. Z ich opinii wynika, że mamy do czynienia z solidną platformówką, która jednak nie wnosi do gatunku żadnego powiewu świeżości.

Horizon 2 Forbidden West i Spider-Man Miles Morales trafią na PS4

qjin, 16 września 2020, 23:41

Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że gry Horizon Forbidden West, Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: A Big Adventure trafią nie tylko na PS5, ale i na PlayStation 4.

Sackboy z LittleBigPlanet powraca na PlayStation 5

Vergil, 11 czerwca 2020, 22:36

Sackboy, czyli główny bohater serii LittleBigPlanet, wystąpi w nowej grze na PlayStation 5. Sackboy: A Big Adventure, bo takie miano nosi ów projekt, jawi się jako platformówka przyjemna dla oka i ucha.