Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

Wiedźmin – szósta rocznica istnienia serii. Cykl sprzedał się w 6 milionach egzemplarzy

Draug, 25 października 2013, 16:24

Studio CD Projekt RED uhonorowało mijającą jutro szóstą rocznicę premiery gry Wiedźmin. Deweloper podziękował graczom za wsparcie, a także wypuścił infografikę podsumowującą osiągnięcia serii cRPG-ów na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Andrzej Sapkowski nie zna się na grach i nie uznaje adaptacji Wiedźmina

sathorn, 8 listopada 2012, 11:24

Polski oddział serwisu Eurogamer opublikował obszerny wywiad z autorem powieści o Geralcie z Rivii - Andrzejem Sapkowskim. Pisarz mówi m.in. o swojej nieznajomości gier wideo, szkodach, jakie ponosi w związku z popularnością produkcji tworzonych przez CD Projekt RED i przypomina, że książka była pierwsza.

Wiedźmin 3 w produkcji? [news uaktualniony]

Hed, 27 stycznia 2012, 15:34

Jeden z zagranicznych serwisów twierdzi, że firma CD Projekt RED zapowiedziała rozpoczęcie prac nad Wiedźminem 3, który miałby trafić nie tylko na pecety, ale i Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Nie wiemy jeszcze czy te doniesienia są prawdziwe.

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - ostatnie tchnienie

Rock Alone, 14 maja 2010, 09:12

W sieci pojawił się ciekawy film pochodzący ponoć z gry Wiedźmin: Powrót Białego Wilka. Zainteresowani tematem widzą pewnie, że konsolowy Wiedźmin, bo o nim właśnie mowa, został zawieszony już w 2009 roku i od tego czasu słuch po nim zaginął.

Przecieki z GAME i daty premier xboksowych hitów

Olek, 30 marca 2010, 13:43

Crysis 2 i Guitar Hero 6 we wrześniu, Call of Duty 7, Fallout: New Vegas i Yoga Natal w październiku... Serwis VG247 dotarł do wewnętrznych dokumentów międzynarodowej sieci sklepów GAME, w których zamieszczony został harmonogram premier najważniejszych tytułów, jakie w tym roku ukażą się na konsolę Xbox 360.

Wieści z konferencji prasowej CD Projektu. They zawieszony! [news uaktualniony]

Vercetti, 17 listopada 2009, 16:41

Dzisiaj w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa firmy CD Projekt, na której polski producent i dystrybutor gier komputerowych ustosunkował się do sprawy głośnego połączenia ze spółką Optimus. Temat, który poruszyliśmy już w poprzednim miesiącu, doczekał się wreszcie rozwinięcia.

Widescreen Games zamknięte; Powrót Białego Wilka w planach Namco Bandai? [news uaktualniony]

Hed, 10 lipca 2009, 11:09

Widescreen Games, francuskie studio odpowiedzialne za wstrzymaną grę The Witcher: Rise of the White Wolf, zakończyło swoją działalność wobec braku aktualnych projektów. Wcześniej deweloper pracował dla polskiego CD Projektu właśnie nad wspomnianą konsolową wersją Wiedźmina. Wobec pewnych kontrowersji produkt został odebrany firmie, co, jak widać, skończyło się jej zamknięciem.

Cierpienia konsolowego Wiedźmina

Łukasz Malik, 30 kwietnia 2009, 11:00

Znamy finał pojawiających się od początku tygodnia informacji o problemach z produkcją gry Wiedźmin: Powrót Białego Wilka.

Pierwszy komentarz CD Projektu w sprawie Wiedźmina?

Hed, 29 kwietnia 2009, 20:48

Na jednym z zagranicznych portali pojawiła się wypowiedź podpisana: Michal Kicinski, Joint CEO CD Projekt Group. Została ona umieszczona jako komentarz do wiadomości przedstawiającej doniesienia o anulowaniu konsolowego Wiedźmina – pisaliśmy o sprawie wcześniej. Wiele wskazuje na to, że informacje podane przez autora komentarza są prawdziwe i rzeczywiście pochodzą od pana Kicińskiego.

Zamieszanie wokół konsolowego Wiedźmina [news uaktualniony]

Hed, 29 kwietnia 2009, 12:23

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia o rzekomym anulowaniu The Witcher: Rise of the White Wolf, czyli najnowszego dzieła polskiego studia CD Projekt RED. Według serwisu GameBanshee projekt przenoszący świetną produkcję RPG na konsole został wstrzymany z powodu problemów finansowych dewelopera, wynikających oczywiście z ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego.

CD Projekt wykorzysta silnik Havok w nadchodzących produkcjach

Maciej Śliwiński, 29 marca 2009, 11:25

CD Projekt Red, studio odpowiedzialne za przygotowanie jednej z najlepszych gier ostatnich lat- Wiedźmina – podpisało umowę z Intelem, na mocy której w swoich nadchodzących produktach zastosuje silnik Havok.

Konsolowy Wiedźmin dostanie dodatkową zawartość

Ramsik, 10 grudnia 2008, 11:01

Od momentu oficjalnej zapowiedzi konsolowej wersji najlepszego RPG ubiegłego roku minął już tydzień, więc najwyższa pora nakarmić spragnionych wieści graczy. Kolejnych faktów na temat Wiedźmin: Powrót Białego Wilka dostarczył w wywiadzie dla serwisu GameCyte Tom Ohle z CD Projekt RED.

CD Projekt RED pracuje nad kolejnymi grami

Jiker, 4 grudnia 2008, 11:13

CD Projekt RED ma dla nas kilka dobrych informacji. W wywiadzie dla serwisu Videogaming247 Tom Ohle, specjalista ds. PR i marketingu, oświadczył, że producent Wiedźmina pracuje jeszcze nad dwoma pozycjami. Nie zrezygnuje przy tym ze wsparcia dla pecetowej wersji swojego najgłośniejszego tytułu, co w obliczu oficjalnej zapowiedzi konsolowych edycji gry mogłoby być bardzo prawdopodobne.

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka oficjalnie zapowiedziany - pierwsze screeny i zwiastun!

Animol, 2 grudnia 2008, 21:05

Właśnie ukazała się oficjalna zapowiedź Wiedźmina w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Kilka dni temu mieliśmy już okazję przedstawić trochę informacji na temat Powrotu Białego Wilka (bo tak brzmi podtytuł gry w wersji na konsole), teraz jednak w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź, a zaraz po niej kilka zrzutów z gry oraz prawie dwuminutowy trailer.

Konsolowy Wiedźmin faktem

Elrond, 30 listopada 2008, 12:22

Od jakiegoś czasu wiadomo, iż studio CD Projekt Red pracuje nad nowymi projektami. Spekulowano, iż jest to kolejna odsłona Wiedźmina, całkiem nowa gra, czy nawet konwersja białowłosego na konsole. I właśnie te ostatnie przypuszczenia okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Panie i Panowie, nadciąga The Witcher: Rise of the Wolf.