Najciekawsze materiały do: Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka napotkał problemy, których nie mógł pokonać nawet Rzeźnik z Blaviken
wiadomość22 grudnia 2024
Nie wszyscy dzisiaj pamiętamy, że pierwsza część serii Wiedźmin miała doczekać się wydania konsolowego. Warto przypomnieć tę produkcję, nim przepadnie ona w pomroce dziejów, zdominowanych przez Wiedźmina 4 i remake „jedynki” tworzony przez ekipę Fool’s Theory.

Wiedźmin – szósta rocznica istnienia serii. Cykl sprzedał się w 6 milionach egzemplarzy
wiadomość25 października 2013
Studio CD Projekt RED uhonorowało mijającą jutro szóstą rocznicę premiery gry Wiedźmin. Deweloper podziękował graczom za wsparcie, a także wypuścił infografikę podsumowującą osiągnięcia serii cRPG-ów na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Andrzej Sapkowski nie zna się na grach i nie uznaje adaptacji Wiedźmina
wiadomość8 listopada 2012
Polski oddział serwisu Eurogamer opublikował obszerny wywiad z autorem powieści o Geralcie z Rivii - Andrzejem Sapkowskim. Pisarz mówi m.in. o swojej nieznajomości gier wideo, szkodach, jakie ponosi w związku z popularnością produkcji tworzonych przez CD Projekt RED i przypomina, że książka była pierwsza.
- Wiedźmin 3 w produkcji? [news uaktualniony] 2012.01.27
- Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - ostatnie tchnienie 2010.05.14
- Przecieki z GAME i daty premier xboksowych hitów 2010.03.30
- Wieści z konferencji prasowej CD Projektu. They zawieszony! [news uaktualniony] 2009.11.17
- Widescreen Games zamknięte; Powrót Białego Wilka w planach Namco Bandai? [news uaktualniony] 2009.07.10
- Cierpienia konsolowego Wiedźmina 2009.04.30
- Pierwszy komentarz CD Projektu w sprawie Wiedźmina? 2009.04.29

Wiedźminy zapomniane – gry z Geraltem, o których mało kto pamięta
artykuł24 maja 2020
Platformówka, tytuł w stylu League of Legends, przeglądarkowa gra bitewna - historia komputerowego Wiedźmina skrywa wiele tytułów, o których dziś, mimo wielkiego sukcesu Dzikiego Gonu, zapomniano.
KIEDY WZNOWIONE ZOSTANĄ PRACE DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!!!!!!!!!??????????????!!!!!!!!!!!
KIEDY WZNOWIONE ZOSTANĄ PRACE DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!!!!!!!!!??????????????!!!!!!!!!!!
Ten projekt na pewno nie zostanie wznowiony. Za jakiś czas pewnie Wiedźmin 2 zawita na konsole, więc prace nad tym nie miałyby zbytnio sensu.
nie zaśmiecajcie konsol takimi grami
Nie zaśmiecaj Gola swoją osobą

Twórcy się raczej nie wezmą za wznowienie prac nad przeniesieniem jedynki na konsole bo niedługo pewnie Wiedźmin 2 wyjdzie na PS3/X360 więc jaki sens jest przenosić jedynkę na konsole??
Moim zdaniem żaden mogę się założyć że na tegorocznym E3 zapowiedź Wiedźmina 2 na konsole zresztą kto oglądał dzienniki developerów ten wie że w trakcie prac nad engine na każdym etapie prac nie chcieli sobie zamknąć możliwości ewentualnego wydania gry na konsole, a można wywnioskować to że ważniejszy dla nich jest PC niż konsola z W1 nie wyszło to "wieska 2" będziecie konsolowcy mieli bez obaw.
Już teraz Wieśka 2 można grać na padzie szczerze jakoś sobie tego nie wyobrażam to nie zręcznościowy Assasin's Creed II tam to na padzie o wiele łatwiej się pewnie grało, ale to nie oznacza że gra na padzie jest wymagana. W Wiedźminie 2 pewnie żaden problem grać na padzie to już od samego sterowania zależy
prace wstrzymane - Oh jaka szkoda
To się jeszcze zdziwicie jak pierwszy wiedźmin wyjdzie na xboxa 360.
jutro jest konferencja CD projekt i dowiemy się czy prace będą wznowione :) bo na necie jest info że będzie :)
Niby w duńskich sklepach przyjmują zamówienia. Ciekawe co CDR powiedzą na konferencji. :)
Jak ktoś chce już kupić to proszę ^.^: http://www.blockbuster.dk/the-witcher-rise-of-the-white-wolf.html
tracer44 i co CD projekt powiedziało na konferencji?? Są jeszcze szanse na wznowienie wieśka??

Heh, byłoby fajnie, ale jako że już mam na PC, a jak na dzisiejsze czasy gra nie ma dużych wymagań, musieliby się baaardzo postarać, żeby to upchnąć. Grafa, sterowanie, interfejs zbliżone do dwójki, plus spore zmiany w fabule, albo przynajmniej duży pakiet misji ekskluzywnych, bo bez tego to cienko widzę, by ktoś kupił grę sprzed 5 lat, skoro spokojnie pójdzie na najtańszym PC... Chociaż skoro powstają HD Collection z Capcomu, to może i tu wypali.
Ale głupoty piszesz rzaba89nae dużo osób chętnie by zagrało w to na konsoli (tym bardziej ci którzy nie grali na pc z różnych powodów) a ta pozatym to pierwszy wiedzmin bije na głowe drugiego(grałem w 2 częśc i ona mnie tak nie zaciekawiła jak pierwsza ),jedynka to klasa w klasie, ta przerażająca oprawa dźwiękowa,ta bardzo wciągająca fabuła,te teksty,te wyjątkowe idealne głosy aktorów którzy podłożyli swój głos jakby naprawdę tam byli tak się wczuli w rolę,dla mnie najlepszy crpg na świecie.Mam nadzieje żę wznowią to na konsole
gRA JEST TZWE ZA DROGS AND ZA DROGS CO NO LOLEIN
NOA JOZA CHCU TA GRS WIEDXIMN HEJOL ALO JOZKA CHCOL TES SKODE
I pieprzyć te osoby co bardzo by chciały zagrać w to na konsoli - PRAWDZIWY EXLUZIVE NA PC :) !!!
czego prace wstrzymane jestem posiadaczem ps3 i chciałbym się pobawić
Wydajcie wiedzmina na konsole. Przeciez ta gra by sie bardzo dobrze sprzedala. Ja przynajmniej na 100% bym kupil.
I pieprzyc też takie osoby jak warzoch 2.
warzoch2--->
Z jednej strony są fanboje konsol, a z drugiej PCtów. Cóż to za świat! Zamiast cieszyć się, że gra którą uważasz za wyśmienitą ma okazję ukazać się większemu gronu graczy, to Ty odpłacasz się za ich fanboystwo jeszcze gorszym, bo niezwykle wulgarnym i niedopuszczalnym obrażaniem danej grupy graczy. Ogółem twoja wypowiedź warta jest niewiele.
Słyszałem że woedzmin powrót białego wilka został zrobiony przez jakich fanów. I tu moje pytanie czy to jest dostępne równierz na xboxa360?
pawlotti ---> O nie przyjacielu, Powrót Białego Wilka jest jedynie modem do Wiedźmina 1, który podmienia modele postaci i interfejs.
A szkoda że taka gra nie wyszła