Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Games with Gold w czerwcu – Assassin's Creed Chronicles Russia i LEGO Indiana Jones 2

Vergil, 29 maja 2018, 19:22

Poznaliśmy listę tytułów, które w czerwcu zostaną udostępnione za darmo posiadaczom abonamentu Xbox Live Gold. Mowa o Assassin’s Creed Chronicles: Russia, LEGO Indiana Jones 2, Smite i Sonic & All-Stars Racing Transformed.

Ofensywa LEGO. Top Empik - Tydzień 19

Przemysław Zamęcki, 14 maja 2013, 09:42

Heroes of Might & Magic VI: Cienie Mroku utrzymało swoją dominującą pozycję na liście PC, ale prawdziwym bohaterem nowego notowania listy bestsellerów Empiku jest seria LEGO, której aż jedenastu reprezentantów pojawia się w podsumowującym ubiegły tydzień zestawieniu.

Poradnik: LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Redakcja GRYOnline.pl, 14 grudnia 2009, 18:45

„Poradnik do gry LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues zawiera wszystko, co jest niezbędne do ukończenia każdego z sześciu aktów na 100%."

Premiery gier w Polsce (23-29 listopada)

Vercetti, 30 listopada 2009, 07:15

Ubiegły tydzień minął pod znakiem premier na PC. Do sklepów trafiły m.in.: kolejny S.T.A.L.K.E.R. i strategia Order of War. Szczegółowe zestawienie tytułów, które ukazały się w Polsce w ciągu minionych siedmiu dni, prezentujemy poniżej.

Premiery gier w Polsce (16-22 listopada)

Vercetti, 23 listopada 2009, 08:21

Premiera drugiej odsłony Left4Dead oraz debiut pierwszego dodatku do The Sims 3 – to w skrócie najważniejsze wydarzenia ubiegłego tygodnia na polskim rynku gier. Poza garścią nowych tytułów do sklepów trafiła także nowa seria wydawnicza – Premierowa Okazja Cenegi Poland.

Wieści ze świata (Forza Motorsport 3, The Sims 3, LEGO Indiana Jones) 18/11/09

Jiker, 18 listopada 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Facebook w PlayStation Network, DLC do Forza Motorsport 3, premiera nowego LEGO Indiana Jones i rozszerzenia do The Sims 3, nowe studio Activision i inne. Zapraszamy do lektury.

Listopad pod gwiazdą LucasArts

ziooleck, 29 października 2009, 13:55

Od zarania dziejów jesień jest najbardziej obleganą przez wydawców porą. W przeciągu trzech deszczowych miesięcy ukazuje się rzesza bardziej bądź mniej udanych produkcji mających na celu zadowolić nękanych przez melancholię graczy. Z magicznego kręgu nie wyłamuje się LucasArts, które ujawniło swoje plany wydawnicze na terenie Europy.

W LEGO Indiana Jones 2 dodatkowe poziomy stworzymy wspólnie z kolegą lub koleżanką

Jiker, 17 lipca 2009, 10:08

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues – zapowiedziane oficjalnie pod koniec maja – to pierwsza produkcja z serii LEGO, która oferować będzie edytor poziomów, a nawet całych przygód. Z informacji pozyskanych przez serwis Joystiq wynika, że z tej ciekawej funkcji skorzystamy nie tylko w pojedynkę, ale i współpracując z przyjacielem lub przyjaciółką.

Nowy LEGO Indiana Jones w produkcji plus trailer LEGO Rock Band

Elrond, 30 maja 2009, 11:25

Przedstawiciele LucasArts oraz Traveller's Tales potwierdzili krążące od jakiegoś czasu plotki i oficjalnie poinformowali o pracach nad kolejną grą przedstawiającą przygody najpopularniejszego, męskiego archeologia, Indiany Jonesa. Produkcja nosząca nazwę LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues zaprezentuje nam wydarzenia znane zarówno z oryginalnej trylogii, jak i najnowszej części cyklu.