Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Operative: No One Lives Forever

Nightdive wciąż stara się wydać reedycję No One Lives Forever

Serek, 19 stycznia 2020, 11:54

The Operative: No One Lives Forever wciąż ma szansę trafić na platformy cyfrowej dystrybucji, takie jak Steam czy GOG.com. Tak twierdzi szef studia Nightdive, które jest właścicielem praw do marki.

Studio Monolith Productions częścią korporacji Warner Bros.

Speed, 13 sierpnia 2004, 09:53

Potentat w branży telewizyjnej i kinowej, korporacja Warner Bros. wchłonęła znane studio developerskie Monolith Productions. Najbardziej rozpoznawalne produkcje tej drugiej firmy to między innymi Aliens vs Predator 2, Blood, Shogo: Mobile Armor Division oraz No One Lives Forever.

Contract J.A.C.K, czyli mała rewolucja w serii NOLF

Łosiu, 10 lipca 2003, 08:35

W ostatnim czasie kilkukrotnie do sieci przedostawały się lakoniczne dane dotyczące kolejnej odsłony cyklu No One Lives Forever, stopniowo napięcie fanów rosło, aż w końcu wydawca, koncern Vivendi, zdecydował się przedstawić oficjalne info prasowe na jej temat. Gra nosić będzie tytuł Contract J.A.C.K (bez przedrostka No One Lives Forever ), a jej akcja osadzona zostanie przed wydarzeniami, w których uczestniczyliśmy w No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. Przewidywany termin premiery to koniec listopada 2003 roku.

Trzecia odsłona cyklu No One Lives Forever bez wiodącego czynnika kobiecego?

eLKaeR, 28 czerwca 2003, 10:05

Od początku marca bieżącego roku w globalnej Sieci krążą strzępki informacji na temat kolejnej pozycji spod znaku No One Lives Forever. Chcielibyśmy zaprezentować Wam swoistą kompilację tych wiadomości.

Monolith udostępnia kod źródłowy No One Lives Forever

Łosiu, 22 czerwca 2001, 13:45

Zespól Monolith sprawił wszystkim graczom wielką niespodziankę i udostępnił kod źródłowy swej gry akcji No One Lives Forever.

Sierra On-Line wydawcą gier z Fox Interactive. NOLF 2 zapowiedziany.

Sznur, 2 maja 2001, 19:52

Fox Interactive, wydawca takich znanych tytułów jak Alien vs Predator czy No One Lives Forever, podpisał umowę z Vivendi Universal Publishing, zgodnie z którą jego gry będą wydawane i dystrybuowane przez Sierra On-Line. Przy okazji zapowiedziano sequel NOLF.

Nowe pliki na GRY-OnLine (18/03/2001)

Solnica, 18 marca 2001, 17:49

Korzystając z mniejszego, weekendowego obciążenia sieci uaktualniliśmy o nowe pozycje znajdujący się w naszym serwisie dział Pliki.

Nowe interesujące pliki na GRY-OnLine

Solnica, 3 marca 2001, 21:25

Dążąc do doskonałości :-) staramy się w miarę na bieżąco zamieszczać na naszym serwerze świeżutkie pliki do ściągnięcia. W ciągu ostatnich 2-3 dni na sieci pojawiło się kilka interesujących dem nowych gier, uaktualnień, itp. Dziś najciekawsze z nich znajdziecie również w naszym dziale Pliki.

No One Lives Forever - niedoceniona perełka

Mariusz Klamra, 29 stycznia 2001, 15:17

Znany amerykański serwis o grach Avault rozpoczął ciekawy cykl publikacji które można zatytułować „Gra w którą musisz zagrać”. Zawarte są w nich rekomendacje nowych gier, szczególnie cenne bo wystawiane przez innych, konkurencyjnych producentów.

Poradnik do No One Lives Forever

Solnica, 4 stycznia 2001, 15:39

Opublikowaliśmy dzisiaj krótki poradnik do No One Lives Forever. Zawiera on kilka podstawowych uwag pomocnych w trakcie zabawy jak również opis broni dostępnej dla naszej agentki.

Najlepsze Gry Roku 2000 według GameSpot cd.

Sznur, 2 stycznia 2001, 14:07

Jak obiecywaliśmy, wracamy do gier nagrodzonych przez GameSpot w konkursie na Najlepszą i Najgorszą Grę Roku. Tym razem przedstawiamy wyniki w kategoriach na najlepszą grę w określonych ośmiu gatunkach.

Komputerowe Oscary 2000 zostały rozdane

Sznur, 30 grudnia 2000, 18:57

GameSpot ogłosił zwycięzców na Najlepszą i Najgorszą Grę Roku 2000. Tytuł Game of The Year (GOTY) przypadł temu tytułowi, który zdobył najwyższe oceny recenzentów w 20 różnych kategoriach.